Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

młody feniks

Jakie będą wasze suknie ślubne?

Polecane posty

Mojej nie bedzie :P bo nie spieszy mi sie przed oltarz. Te suknie z waszych zdjec: jedne lepsze, inne gorsze, ale zachwycila mnie jedna. Ta, ktora wkleila na 1 stronie Aaguu, biala sukienka Edyty Gorniak z Opola. Piekna, ozdobna z cyganskimi falbanami, ale w dobrym guscie. Rozciecie nieco dramatyczne, :P moze na slub zdaloby sie mniejsze troche. Dziwie sie, ze zadna z Was nie zwrocila na nia uwagi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pokaz sukni ślubnych TORWAR
pokaz sukni ślubnych - fotoreportaż - TORWAR grudzień 2007 Jakby ktoś chciał zobaczyć pokaz sukni ślubnych z targów, to serdecznie zapraszam... http://www.fotograflublin.pl/album2/index.html Pozdrawiam! Cezary Zieliński - www.fotograflublin.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala23
wiecie jaki rozmiar ma ta laska z ostatniego zdjecia? chyba XXXXSSSS :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajnadzaga
polecam wszystkich laskom suknie slubne firmy antra www.antra.pl ja kupowalam w mikolowie szylam na wymiar moich duzo kolezanek i znajomych tez wszystkie wygladaly slicznie i byly bardzo zadowolone z obslugi POLECAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajnadzaga
SORY ZROBILAM MALY BLAD WWW.ANTRA.PL A W MIKOLOWIE TO JEST NA UL.JANA PAWLA II W PODWóRZU ZA BANKIEM KREDYT BANK JESZCZE RAZ POLECAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda 83
Dziewczyny a ja Wam polecam Salon w ktorym ja zamowilam swoja suknie jest przesliczna snieznobiala w salonie mody slubnej only you w dabrowie gorniczej na ul 3go maja 12 ta ul jest tam gdzie te nowe schodki (mostek) od nowego centrum handlowego pogoria, maja tez nowy salon w sosnowcu na modrzejowskiej 7 w bramie zaraz na poczatku przy patelni w centrum tam zamawiala w zeszlym roku moja kuzynka mnie osobiscie podobaly sie bardziej na dabrowie w only you, przemila obsluga nie taka jak wiadomo gdzie dostalam rabat i wogole jest to piekny salon milo bylo spedzic w nim czas, czulam sie bardzo wazna a nie jak w innych salonach traktuja przedmiotowo, oni maja strone www ale z tego co pani mi mowila nie maja wystawionej najladniejszej kolekcji jest tylko dostepna w salonach podaje wam bo mam na wizytowce: www.salon-only-you.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwka84
Do Magdy83, haha ja tez zamowilam suknie w tym Salonie Only You w Dabrowie Gorniczej :) mam takie same odczucia jak twoje czulam sie tam kims waznym i domyslam sie ze chodzi Ci o salon kolo antykwariatu i na kosciszki\"Marta\" fktycznie nie moje klimaty, czulam sie w tych obu salonach jak wchodzacy pieniadz!! - z jednego jak wyszlam bo wioadomo chcialam zobaczyc gdzie indziej jeszcze to wlascicielka powiedziala mi ze \"bede glupia jak nie wroce\" mnie i mojej mamie oczy wyszly!! nigdy bym u tej kobiety nie zamowila chocby dala mi za darmo!! bardzo sie ciesze ze trafilam do tego salonu Only You bo na poczatku nie moglam go znalezc moze dlatego ze nie mieszkam w Dabrowie. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karinka85
Witam, ja Was niestety rozczaruje moje kochane ja zamowilam w sosnowcu w ONLY YOU hahaha :) :) no widze ze wszystkie jestesmy z only you ja sie z Wami nie zgadzam bo mnie sie bardziej podobaly w sosnowcu niz w dabrowie ale to pewnie rzecz gustu :) ja wybralam smietankowa tz ecru bardzo prosciutka sukienusie mam co nie co do ukrycia wiec ten model byl dla mnie najlepszy zamowilam w Dzien Kobiet i dostalam prezent :) bylo mi bardzo milo i bardzo polecam salonik w sosnowcu na ul Modrzejowskiej 7 w bramie to jest tam gdzie restauracja Sphinks, przemile panie potwierdzam ze sa przemilo w obu Only You, maja tez przesliczne suknie wizytowe w Dabrowie bede tez u nich zamawiac bo po zamowieniu slubnej na wizytowa jest rabat wiec carpe diem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jola86
Hej, ja tez polecam Salon Mody Slubnej Only You... podaje stronke tam w kontaktach sa podane adresy i mapka www.salon-only-you.pl bylam w obu w sobote i wta sobote pojade zlozyc rezerwacje :) czas mnie goni slub mam w czerwcu :) pozdrawiam pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×