Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

młody feniks

Jakie będą wasze suknie ślubne?

Polecane posty

Cześć wam. W przyszłym roku wychodzę za mąż i tak się zastanawiam, czy niemogłybyśmy stworzyć tutaj galerii pomysłów na sukienki ślubne? Idzie nowy sezon, nowa moda i może któraś skorzysta. Co wy na to? Wklejajcie linki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elija
ciekawa ta sukienka na pierwszym zdjeciu, ale na tych drugich zdjeciach nie wyglada za dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe czy wy tez jestescie takie smukle i powabne jak laski na zdjeciach ale pomarzyc mozna....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh.. akurat waze wiecej niz modelka na zdjeciu, ale bez przesady.. jestem normalnej budowy (mam nadzieje :)) a na pewno nie kupie sukni jak bede w niej wygladac jak bulka ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawda jest taka,że czasem krąglejsza dziewczyna wyglada lepiej niż te szczypiorki na tych zdjęciach.Wiadomo,że jak sie suknie przymierzy to dopiero widać,czy pasuje i jak wyglada:):):) Ja swoja Telmę juz mam w domu.I odkupiłam ja od pewnej dziewczyny.Na nowa taką mnie nie byłoby stać,bo kosztuje 3500zł.Ale jestem zadowolona,bo jest jak nowa i bardzo piekna:):):)Iduuuużo mniej kosztowała.Dostałam do niej jeszcze welon i ozdoby do włosów:):):) Także polecam mierzenie i nie przejmowanie się,że dziewczyny- modelki ze zdjęć są szupłe:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co Matra myslisz nie o kupieniu oryginalnej sukni- tylko zamowienie \"takiej samej\" w pracowni szycia sukien? bo jak dla mnie 3 tys... to sporo :( a w innej pracowni zaproponowali uszycie tej suknie za 2 tys. tylko boje sie, ze to juz nie bedzie to samo... robil tak ktos i jest zadowolony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wam. Widze że topik powoli się rozkręca - to CUDOWNIE. Ja sama jeszcze nie mam idealnej sukni tej wymarzonej wiec powoli się rozglądam. Co do ceny - faktem jest że nowa w salonie ma astronomiczną cenę. Ale wiem, że jeśli trafi się na dobrą krawcową to jest w stanie zdziałać cuda. Moja znajoma taką znalazła. Efekt był piorunujący - nigdy w życiu nie widziałam takiej sukni, była przepiękna (złożona z 3 innych modeli) . Na weselu goście mieli pootwierane buzie z zachwytu a zapłaciła za nią z kapeluszem i rękawiczkami 1500 zł. Chyba się opłaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grecki pyszczek
Ja dokładnie wiem, czego w sukni NIE CHCĘ i to się nazywa, że "wydziwiam" :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alfa:):):):) Można uszyć swoja wymarzona suknię,ale musisz być pewna,że krawcowa dobrze ci ją uszyje.Ja kupiłam orginalna suknie,tylko używaną.Ale w pewnej pracowni krawieckiej widziałam suknie szyta na wzór mojej.Pani chciała za nia 1500 zł,więc spoko.Mierzyłam ja i była śliczna.Ale moja orginalna jest ładniejsza:):):)Jest przede wszystkim wykonana z lepszego materiału i ma długi tren.Tamta nie miała trenu.moja tez ma kryształki Svarowskiego,a tamta miała jaieś inne.Zależy co wolisz.Ja znalazłam moją wymarzoną suknię w internecie.Potem ogladałam ją w salonie,ale cena mnie przeraziła.Więc poszukałam w internecie ogloszeń sprzedaży takiej sukni.No i przymierzałam dwie.Pierwsza jednak była na mnie za mała,choc niby 38 rozmiar,a taki noszę.Druga znalazłam w Warszawie.A że przy okazji byłam w warszawie,umówiłam się,żeby ja zobaczyć.No i ją kupiłam.Wymaga kilku poprawek,ale jest piekna i orginalna i nie zniszczona,jak nowa z salonu:):):)Polecam ten sposób kupowania sukni.Jest dużo taniej,a ma sie wymarzoną:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie tego sie obawiam, ze w pracowni to juz nie bedzie to samo.. nie ten material, nie ten gorset.. itd. itd. a do tego jezdzenie na przymiarki blee.. nie cierpie tego marudze.. wiem wiem :] jak narazie szukalam tylko w necie sukni.. w lutym wyruszam w reality shops

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majama
jestem na etapie szukania sukienki, a bedzie to sukienka na slub cywiny. i tez wiem ,ze nie powinna byc biala i wlasnie bez udziwnien. tyle tych stronek jest i juz cos upatrzylam , ale dalej szukam. mysle tez nad uszyciem, tylko i tak model odpowiedni musze znalazc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i co? macie juz cos wiecej? jakies blizsze namiary na wasze suknie? strasznie jestem ciekawa co wybralas majama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majama
siwulka....piekna ta Twoja sukienka.ja ja tez wypatrzylam, zapisalam w komputerze i jest w kregu mojej wymarzonej sukienki. jednak mysle, ze ta sukienka jest bardzo droga a ja szukam czegos na slub cywilny, i ma byc piekna ale cena nie moze byc powalajaca. alfa....szukam dalej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze blaaadeeeeeeee sliwulka- chyba masz najsliczniejsza suknie :) musze pomyslec nad zmiana hahah ze tez jej wczesniej nie zauwazylam- sliczna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i co Natalia z Twoja suknia? wcisnij ja tu jakos :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siwulka
każda z pokazanych sukienek jest piekna na swój sposób!!!to ma byc ta jedna jedyna i tak na pewno bedzie!!każda z nas bedzie pieknie wygladać!!życze powodzenia w szukaniu tym które nadal szukaja tej jednej jedynej!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale Wam zazroszczę. ja suknię już prawie mam wybraną, ale ponieważ dopiero w lutym mam się zgłosić na zapisy (ślub w sierpniu) to nadal poszukuję tej jednej wyjatkowej. zastanawiam się nad uszyciem, ale wolałabym najpierw przymierzyć suknię moich marzeń i stwierdzić, jak w niej wyglądam. Wciąż sie waha. Mam pytanie do Mony. W jaki sposób kupiłaś swoją suknię? Jeśli możesz to podaj orientacyjną cenę. Spodobało mi się kilka sukni na podanej przez Ciebie stronie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×