Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Paloma

Czy ktoś się odchudzał w Centrum na Garncarskiej w Krakowie?

Polecane posty

Gość gretaYeta
tam akrat nie byłam, ale korzystałam z oferty gabinetu Studio Piękna (na Lubiczu) bardzo fajnie to wyglądało. miałam serię zabiegów, naprawdę mi pomogły. W sumie najwięcej informacji mają na stronie, można sprawdzic, ale ja potwierdzam efekt i skuteczność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stopmenow
Nie wiem czy słyszałyście o Programie Odchudzania w Wellness Clubie w Parku Wodnym, ale ja się wybieram juz od kwietnia. W planie jest zmniejszenie wagi, uregulowanie diety i zwiekszenie kondycji. Jakby się ktoś wybierał, dajcie znać - będzie raźniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muuuklki
O klubie Wellness mam bardzo dobrą opinię, bo moja przyjaciółka tam ćwiczyła, a ja chodziłam z nią tak od czasu do czasu. Teraz na wiosnę planuję wziąć się poważnie za siebie, bo zaraz zacznie się sezon bikini, więc najwyższa pora ;) ten program, o którym mówisz rusza 7 kwietnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwie sie
czesc byłam w tym instytucie i żadnych ziół mi nie dali Przed wizytą dobrze mieć wszystkie badania związane z otyłością ,ponieważ od razu przystęują do zaplanowania Ci diety,a w innym przypadku czeka Cie druga wizyta zanim zaczniesz bo bedziesz musiała zrobić badania tak czy siak Diete dopasowuja do osoby nie ma tak ze daja takie same . Nie spodziewaj się cudow bo takich nigdzie nie znajdziesz musisz sie dostosowac do diety i wskazówek i tyle.. Mi na początek polecili do wykupienia wspomagacz w tabl ale każdemu cos innego pewnie to oceniaja po wywiadzie z Toba. Ważą Cię i sprawdzaja jaka masz zawartość tluszczu i wody w organiźmie a potem stawiasz sie co jakiś czas na kontrole. Ogladalam albumy tych ktorzy schudli bedac pod ich opieka jest ogrom takich ludzi .Wierze ze maja takie osiagnięcia ,ale wiadomo wile zalezy od Nas samych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roksana0p
Moja znajoma odchudzała się tam, po kilku miesiącach było widać jakieś pierwsze efekty. W międzyczasie chodziła na masaże odchudzające i saunę odchudzająca Infrared do salonu Jurimo, sama mówiła że to wspomaga jej terapię, ale jest bardziej relaksacyjne no i przyjemne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PłatkaRózy
Mogę z przyjemnością potwierdzić ze masaże odchudzające w salonie JuriMo są przyjemne i relaksujące - byłam z ukochanym i skorzystaliśmy ze specjalnego pakietu dla par we Walentynki. Aby potwierdzić czy zabiegi rzeczywiście odchudzają, musiałabym chodzić regularnie a na to niestety brak mi czasu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najtka2
Nie miałam okazji się tam odchudzić, ale korzystałam z zabiegu kriolipolizy w Krakowie w www.vicihair.pl i byłam zadowolona. To zabieg bezbolesny. Polega na rozbiciu tkanki tłuszczowej za pomocą zimna. Może sporo kosztuje, ale za takie efekty warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juwenty
Sporo kosztuje, to znaczy konkretnie ile? Ja do Vici Hair jakiś czas temu chodziłam do fryzjera i byłam bardzo zadowolona, ale z racji przeprowadzki, nie bywam już w tamtych okolicach zbyt często. Myślę nad takim zabiegiem, także jeśli się zdecyduję, to na pewno tam, ale kojarzę u nich naprawdę dobre usługi, za przystępną cenę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ameba 85
ja polecam panią Ewę z ul. Kościuszki 68, szczuplutka młoda osoba z wielką wiedzą i super podejsciem, schudlam 24 kg z nia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudynkaa345
Hej dziewczyny jeżeli chcecie się odchudzić, to proponuje wam w Krakowie w jednym z Salonów kosmetycznych posiadają med 2 Contour i z tego co się orientuje w Krakowie ten aparat posiada tylko jeden salon. Efekty są już po pierwszym zabiegu. Byłam i mogę wam polecić . Zabieg Jest bezbolesny. Po pierwszym zabiegu zeszło mi 3 cm z boczków. Dzięki Temu zabiegowi pozbyłam się celulitu . Studio Genesis na Kapelance. Polecam wam gorąco Asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olka1712
Może to nie dużo, ale schudłam 10 kg w 3 miesiące dzięki poradom Pani Ani. Jestem trudnym przypadkiem, bo mam problemy z regularnością posiłków i sama nie dawałam sobie wcześniej rady z dietą. Pani dietetyk przyjmuje na ul. Chmieleniec (Ruczaj pewnie jest nie po drodze dla wielu osób, ale mimo wszystko polecam tam spróbować)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ogólnie polecam ta stronę naprawdę warto w Krakowie Mordercatluszczu.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jola24445
Nigdy tam nie byłam, ale schudłam przez rok 10 kg dzięki zajęciom aqua aerobiku i pilnowaniu aby nie podjadać w Saturn Fitness ul. Przemysłowej 4 (http://krakow.saturn-fitness.pl/) Latem oprócz tego chodziłam tam na zumbę i było naprawdę super - zmęczenie i euforia w jednym po każdych ćwiczeniach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzyna M
Trochę odnowię ten temat. Skorzystałam z oferty zabiegów odchudzających kliniki bonadea (info: http://bonadea-krakow.net.pl/oferta/zabiegi-na-cialo-odchudzanie-krakow/) . Po miesiącu straciłam 5kg - jak dla mnie to bardzo dobry wyniki :) Chciałabym zejść do około 60 - pozostało mi jeszcze 20 do upragnionego wyniku. Personel kompetentny i pomocny, polecam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AmandaD
Moim zdaniem najlepiej wybrać się do dobrego dietetyka, wykupić sobie karnet na siłownię i do tego zabiegi, np. kriolipolizę. Jeśli nie słyszeliście o nich to warto poczytać, w Vici Clinic na św. Sebastiana wykonują takie zabiegi, a także inne wspomagające odchudzanie - redustim, venus freeze, arosha bandaże. Warto o tym poczytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiaczek1313
Wypróbujcie zabiegi kriolipolizy - można je zrobić na przykład w Vici Clinic w Krakowie. Są to zabiegi polegające na rozbijaniu tkanek tłuszczowych poprzez ich chłodzenie. Jeden taki zabieg kosztuje 99 zł i już po jednym widać efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blamere
Po pierwsze warto jest zastanowić się nad odpowiednią dietą bo bez diety nie uda się Wam schudąc. Po drugie warto jest ćwiczyć. Bez dostatecznej aktywności fizycznej nawet jeśli schudniecie nie uda się Wam tego utrzymac i będziecie musiały liczyc się z tym, ze niestety ale przytyjecie..... Cellulit to inna kwestia. To czy uda się go pozbyć ćwiczeniami czy nie zlaezy od konkretnej osoby. W wielu przypadkach jest to niemozliwe i w takiej sytuacji warto jest zdecydować się na zabieg. Zastanówcie się nad kriolipolizą: http://www.derma-clinica.pl/kriolipoliza.html W Krakowie możecie zapisać się tutaj. Zabieg ma o wiele lepsze działanie usuwające cellulit niz przykładowo masaze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niebieskaa

Gdy ja zaczynałam się odchudzać to w pierwszej kolejności wybrałam się do dietetyka. Oj jak szybciutko zrezygnowałam gdy tylko przekalkulowałam sobie całą imprezę. Te ceny to jakaś porażka. Nie wiem skąd ludzie mają wziąć tyle kasy na wizyty, jeżdżenie na zakupy, bawienie się w te listy fit produktów, których trzeba szukać po całym sklepie i jeszcze gotowanie. W końcu stwierdziłam, że muszę poszukać jakiejś full opcji bo bez sensu płacić za wszystko osobno. Po małym riserczu skorzystałam ostatecznie z kateringu Optimal Fit.  Głównie dlatego, że mam tam i opiekę dietetyka w cenie, sensowne te diety i dobre, świeże jedzenie. Zresztą tych diet pudełkowych to jest teraz od groma i każdy znajdzie coś dla siebie. To jest serio ogromna wygoda i masz poczucie, że wydajesz kasę rozsądnie.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×