Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Niewiadomo

Kto bzyka Smerfetke???

Polecane posty

Gość Niewiadomo

Heja ja sobie tak mysle i rozwazam tutaj a mianowicie chodzi o taka sprawe jak myslicie kto bzyka smefretke?? Przeciez tych szlumfów w wiosce jest do cholery i tylko jedna szlumfina. I teraz nie moge pojac czy ona daje wszystkim po rowno czy tylko papa smerf ma karnet wykupiony?? i w cholere nie rozumiem czyje sa smerfiki :P jak myslicie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmmm
ja tez sie zastanawialam ostatnio skad te male sie wziely??? sama nie wiem??? moze ktos podsunie jakis pomysl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papa smerf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem pewien że to
Gargamel. Najpierw bzyka i płodzi smurfy a potem ma radochę, że ma na co polować :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klakierrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Imprezowicz
hmmmm ja mysle ze to nie to bo zobaczcie smerf tez czlowiek potrzebuje sobie pokutasic a ze smeretka jedna jest to chyba daje wszystkim po rowno bo iczaczej smerfy by sie chyba pozabijaly albo wszyscy sa gejami i sie tarmosza na wzajem pod prysznicem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też się nad tym zastanawiałam :) Smerfiki, podobnie do Smerfetki są dziełem Gargamela, jak myślę. Tylko Smerfetka na początku była w wersji black, później, gdy stała się dobra przerobiło ją na tą blond - kretynkę :O ;) Btw fajnie, że ktoś jeszcze pamięta nazwę Szlumfy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niewiadomo
no popatrz popatrz cos w tym jest ale moze ktos ma jakies inne pomysly??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hogatapejo
a ja mysle ze Ciamajda... taka cicha woda- niby nic a tu 4 smerfiki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Realista
Smerfny ptak przynosi ..............co wy nie wiecie skad sie biora dzieci!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna mala
ja bym jednak obstawiala na Pasibrzucha .... a moze on nie byl z tej bajki .. ? :>:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NO CO TY...
OSIŁEK TO MACHO (porawdopodobne ... MARUDA ODPADA BO NIECIERPI SEXU (chociaż kto wie... ???) FARMER KOCHA TYLKO ROŚLINKI I ZWIERZĄTKA DZIADKA WYKLUCZAM ZE WZGLEDU NA WIEK (niestety... MOżE WARZNIAK ??? (kobiety lubią inteligentnych... PAPA SMURF (obstawiam - taki dojżały facet....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawy wywod na ten temat byl w filmie \"Donnie Darko\". Brzmialo to tak: Sean Smith: Beer and pussy. That\'s all I need. Ronald Fisher: We gotta find ourselves a Smurfette. Sean Smith: Smurfette? Ronald Fisher: Yeah, not some tight-ass Middlesex chick, right? Like this cute little blonde that will get down and dirty with the guys. Like Smurfette does. Donnie: Smurfette doesn\'t fuck. Ronald Fisher: That\'s bullshit. Smurfette fucks all the other Smurfs. Why do you think Papa Smurf made her? Because all the other Smurfs were getting too horny. Sean Smith: No, no, no, not Vanity. I heard he was a homosexual. Ronald Fisher: Okay, then, you know what? She fucks them and Vanity watches. Okay? Sean Smith: What about Papa Smurf? I mean, he must get in on all the action. Ronald Fisher: Yeah, what he does, he films the gang-bang, and he beats off to the tape. Donnie: First of all, Papa Smurf didn\'t create Smurfette. Gargamel did. She was sent in as Gargamel\'s evil spy with the intention of destroying the Smurf village. But the overwhelming goodness of the Smurf way of life transformed her. And as for the whole gang-bang scenario, well, it just couldn\'t happen. Smurfs are asexual. They don\'t even have... reproductive organs under those tiny, white pants. It\'s just so illogical, about being a Smurf, you know? I mean, what\'s the point of living... if you don\'t have a dick?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NO CO TY...
MOżE ... ZGRYWUS - DOWCIPAS JEDEN KAWAŁ MU NIE WYSZEDŁ ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niewiadomo
Udam towja girl doszly mnie sluchy ze chlopaka szukasz :D ja moge poudawac twojego boya :D ps ludzie pomysly bomba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niewiadomo
do UdamTwojąGirl: co ja moge oferowac procz siebie samego calego oddanego swojej wybrance, wiernego, lojalnego, kochajacego i wogule milego :D poprostu jestem fajny boy z poczuciem humoru ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niewiadomo
No ja tutaj sobie w szczecinie mieszkam i sie ucze a latek mam tak ze 20 sie znajdzie a czy to prawda no jak juz cos pisze to chyba prawda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niewiadomo
No sluchaj jak dla mnie 22 latka to wsam raz ;] a ze warszawa z tym cos mozna pomyslec ;] no chyba ze Tobie nie pasuje 20 latek to trudno :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niewiadomo
no tak jak zawsze odtracony, niepotrzebny i niechciany ide sobie ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niewiadomo
no wlasnei chcialem napisac ze temat zszedl troche na inny tor :P wiec ludzie jak jest z ta smerfetka :D ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna mala
wlasnie - co ze Smerfetka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NO CO TY...
NIE BYŁO MNIE CHWILKE a zadatka nadal nie rozwiązana. MYŚLAŁAM, żE WYSUNELIŚCIE JUż JAKIŚ KONSTRUKTYWNY WNIOSEK NA TEMAT ŻYCIA INTYMNEGO SMURFETKI ??? ;) Kto, gdzie, kiedy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NO CO TY...
NIE WIESZ ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NO CO TY...
NO JA WŁAŚNIE TEŻ NIE WIEM !!! MYŚLE... KAŻDY W SUMIE MI PASUJE NA DOMNIEMANEGO OJCA SMEFRIĄTEK! NO DZIADKA JUZ WYKLUCZYŁAM (ale kto wie ...wesołe jest zycie staruszka na wiagrze o Papy Smurfa)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NO CO TY...
Nikt nic nie wymyślił !!! smutne ! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heheh to ja was zalamie :D ja ja codziennie bzykam :D a smerfiki to sa od kochanki papy :P kiedys jak sie napilismy to mi to wyznal i nie ma zeby bylo inaczej informacja z pierwszej reki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarna kicia..
A w Smerfnym Radiu dzisiaj mówili,że smerfiątka znajduje się w smerfojagodach,więc może to sprawka Łasucha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tylko Klakier
ma patent na bzykanie smerfetki.Poza tym sex jest dla niego jak Kitekat.Są powody do mruczenia... mruuuuuaaaaa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NO CO TY...
RZECZYWIŚCIE ... WIADOMOŚĆ O SMERFO-JAGODACH I ŁASUCH WIELE WYJAŚNIA :) TEGO NIE BRAŁAM POD UWAGĘ :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×