Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MALAMAXAFACTORCKA

MAX FACTOR DWUFAZOWY CO SADZICIE???

Polecane posty

Gość MALAMAXAFACTORCKA

KTO UZYWA??? CO SADZICIE O TYM PODKŁADZIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julies
ja tez sie nad nim zastanawiam....slyszalam kilka opinii ze jest calkiem fajny...I coraz bardziej mnie kusi jego zakup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto jeszcze używał
nie się wypowie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny.Ja ten podkladzik dostalam na mikolajki od narzeczonego i musze powiedziec ze nigdy nie mialam lepszego podkladu,mimo ze uzywalam juz naprawde wielu.Ten podklad jest dokladnie taki jak pisze producent-bez sciemy..ciezko bylo mi znalezc podklad dobrze kryjacy a przede wszystkim dlugo utrzymujacy6 sie na twarzy a MAX FACTOR FLAWLESS naprawde spelnia wszytskie moje oczekiwania a na dodatek przeslicznie wyglada na buzi.Mam jasna karnacje wiec wybralam odcien WARM ALMOND .Goraco polecam..i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rymiankowaaa
serio jest dobry:):) wow to zakupie na swieta:) ja wlasnie chcialabym troszke rozjasnic cere,myslisz ze pokryje lekkie zaczerwienienia????i matuje??? rewlka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rymiankowa tym podkladem cery niestety nie rojasnisz bo nawet ten najjasniejszy odcien ktorego ja uzywam jest jednak ciut ciemniejszy od innych najjasniejszych podkladow max factora ale jesli chodi o to czy matuje to zdecydowanie TAK i to na dlugo (nawet przy mojej sklonnje do przetluszczania sie cerze)..jesli juz kupisz to doradzam testowac przy swietle dziennym a wtedy zobaczysz jak ladnie bedzie wygladala buia i tuz po nalozeniu i kilka godzin pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieeee
a w jakiej cenie jest??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieeee
sie dowiem ile on kosztuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieeee
qwa zakladasz topik to odpowiadaj jak pytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieeee
a kogo pytasz niewychowany człowieku. Betii1? Ona tematu nie założyła. Autorki? A musi wiedzieć, skoro sama się pyta o niego? Jednym słowem głupie dziecko naucz się czytać to raz, a dwa obsługiwać internetem i sobie poszukaj ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spokojnie spokojnie..moj facet zaplacil za niego 57 zl ale sa rozne ceny..w ROSSMANIE ok 59 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak swoja droga ja nie zakladalam topiku a poza tym nie siedze pred ta stronka 2 godziny na dobe wiec nie zauwaylam ze ktos pytal o cene ...wysatrczylo przeciez wpisac nazwe w goglach i tam wyskakuje rownie cena(to taka mala podpowiedz na przyszlosc)..Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rumiankowa
nie rozjasni:( szkoda...a w tej reklamie tak ladnie wygladala cera tej dziewczyny...ale dobrze ze zakryje zaczerwienienia:):)dziki pozdrowki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość torquent_vel_tortor
Papiesz Robocop Szorował Mordą Brud z Kafelków Na Zakrystii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×