Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Peter Gragelmann

Polki mieszkajace na stale w Niemczech

Polecane posty

Dobry wieczoooorrrrr:) ale naprodukowalyscie no no:) ja probuje sie zorganizowac, cos sapkowac, ale nie bardzo mi idzie... Booo... jak mnie bolalo z zebem, tak teraz boli bez zeba rowniez, moze nie tak mocno, ale zawsze, powoli zaczynam miec dosyc, no i na pakowaniu nie moge sie skupic, a i tak zawsze polowy zapominam:/ grrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to znowu ja - podczytuje was dziewczyny ukradkiem .... limes - dzieki za adres stronki ze steffenem möllerem - nawet moj maz to obejrzal . on jest chyba zazdrosny bo ciagle mowi , ze w polskiej telewizki jest ciagle steffen möller..... :p obejrzal ten pierwszy film - bo byl po niemiecku. ale dowcip möllera mu sie spodobal ! pozdrawiam was i dziewczyny - trzymajcie sie razem mocno. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Limes a myslisz ze nieuda mi sie olejkiem lub Melkfettem? Dziekuje za propozycje kupienia tego sierodka.Moze spröbuje najpierw tak sie tego pozbyc.No ja do tej pory nieszorowalam mu glöwki bo wszystko jeszcze takie miekkie.Mi to tez przeszkadza ze to ma. Jutro zaraz po sniadaniu mu to zrobie. A teraz leci w tV Freischnauze i ja to uwielbiam. Dirck Bach,Barbara Schöneberger(fajna Kobieta)......oni sa tacy smieszni. 🌼 jeszcze raz dla wszystkich starych i nowch :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na dobranoc bo ta piosenke tak uwielbiam dla was : www.youtube.com/watch?v=S0A7dtdc-nU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja sie tu troche po panosze :P Ide spac i jak widze bylam tu wczoraj ostatnia i dzisiaj pierwsza. To sie ze mna dzieje jak faceta niema w domu :-)) Dobranoc.....spijcie ladnie ❤️ 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich w ta piekna niedziele :-)) Spicie jeszcze????:P No to do pözniej.Jak bede miala czas. 👄 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i jeszcze ulubiony now u mnie : www.youtube.com/watch?v=_UJIbZxQs0A

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-)) www.youtube.com/watch?v=98jhgsGx41Q&mode=related&search= www.youtube.com/watch?v=AlHeDOGu6D4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aryan
Kassay--------> ALE DAłAś CZADU W NOCY !!!!! HOCHACHTUNG !!!!! . . . . . A TO ODE MNIE DLA WAS NA DOBRY HUMOREK W NIEDZIELę ********************************************************************************************** http://www.youtube.com/watch?v=5Nby_ot2X8Y&mode=related&search= ********************************************************************************************* :-D :-D :-D . . pa dzisiaj tez mnie tu niestety nie będzie, jak to limes trafnie ujęła : bawimy się we wzorową rodzinę ;-) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hallo o poranku:) Kassay , ja chlopcom na ciemieniuche robile tak: 30 minut przed kapaniem wsmarowywalam w glowke olwke dla dzieci.jak juz fajnie zmiekczyla te skorke na glowie to wyczesywalam szczotka dla niemowlat.ale mozna tez szorstkim recznikiem.potem do kapania i oczywiscie mycie glowy.:) U mnie pomoglo i to dosc szybko.Tylko trzeba byc systematycznym.Tez zauwazylam , ze duzo dzieci tutaj to ma i to tych starszych.czasem mam wrazenie ze Niemcy w wielu sprawach podchodza do rzeczy---samo przyszlo to i samo pojdzie:) ale niestety czesto tak nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam drogie panie, a co wy spać nie możecie w niedzielę, no ja to rozumiem, moje dziecko o 4.10 oznajmiło mi że się wyspała, tak więc same rozumiecie :classic_cool: kassay - na ciemieniuchę oliwka najlepsze, wetrzeć, odczekać tak ok 1 godz i delikatnie wyczesyeać, ja to robiłam niedawno takim gęstym cienutkim grzebieniem jak do pasemek, potem głowa 3 razy do mycia i po kłopocie ignorancja - czasami wolę pionowo :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie witam sie bo to juz dzis rano zrobilam :P Przez ostatnia godzine naryczalam sie jak juz dawno nie. Dlaczego? Bo ogladalam tyle zdjec z Gdanska i Baltyku ze lezki tylko tak lecialy: http://fotoforum.gazeta.pl/71,1,736.html Kiedys jak dzieci beda döze to wröce spowrotem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to jest ale ciekawe jak to sie stalo ze ja tak tlusto pisalam co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wie moze ktöras z was?Nic nieprzyciskalam przeciez.A wyglada niezle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tlusto nie jadlam.Hmm..... maluszek spi a ja ide sobie fotki z Gdanska ogladac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj zazdroszczę wam tych wypadów poznawzych, ja walcze z gorączką u małej i kaszlem gruźlika, juz powoli wymiękam i chyba poproszę o antybiotyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariechen, on mi powiedzial ze by ze mna pojechal.Na stale.Pojechalby nawet teraz juz gdyby nie dzieci. Dzisiaj jest dziwny dzien.Pogoda taka przygnebujaca.Powietrze ciezkie i chmury wisza nisko.przynajmniej tutaj tak jest. Maluszek chodzi od godziny z tluszczem we wlosach a tatus jest juz w drodze powrotnej. Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
predzej czy pözniej bedziemy wszystko to robic co w science fiction filmach sie widzi. Bo to co w filmach sie produkuje jest niczym innym jak naszymi wspomnieniami.Przezylismy juz wszystko :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariechen ja tez myślałam ze już jej lepiej, a dzisiaj gorączka 39 zadzwoniłam do dokturki, przyjechała, zbadała i od czwartku rozwinęło sie zapalenie oskrzeli, ta moja mała taka delikatna, to z pewnością po tatusiu, to se w domu posiedze przez tydzień, nie na pewno nie odpocznę, ale... mam nadzieję ze do środy będzie lepiej i mała zostanie u babci na 4 dni, a w pracy, no nic najwyrzej będą na mnie krzywo patrzeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JEZZUUUUUUU !!!!! Limes ale horror :-O bardzo ci współczuję a jeszcze bardziej Kaiowi 🌻 . . a wiesz co ;-) ty to taka Gerda jesteś 😘 uratowałaś Kaia z mocy złej królowej wyciągając mu to z oka :-) no bo niby skąd mu się TO tam wzięło ? Hmm? ;-) . . mam nadzieję,że szybciutko się chłopakowi zagoi i nie będzie długo bolało 🌻 . poniedziałkowe pozdrowienia dla wszystkich babeczek 😘 🌻 😘 🌻 😘 🌻 😘 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A MOZE......
HELIKOPTER BYL ZARDZEWIALY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrowionka :-)) wybaczcie, przepraszam ale smialam sie z tej krölowej sniegu no i z helikoptera. Na szczescie juz po wszstkim niebezpiecznym. A möj Jerremy möwi na kota kon a na psa kuh:-)) No no.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam w poniedziałek w pracy mnie mało nie zjedli, ale odwróciłam się i wyszłam zostawiajac zwolnienie na biurku kadrowej, mała broi i nie widać po niej choroby, nie widać ale słychać, bo ten kaszel jest przeraźliwy posiedzę z nią do środy a potem sprzedam do babci a teraz zrobie sobie małą kawkę i przycupnę do niemieckiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no rzeczywiście tej pracy to mi zostało może z miesiąc w porywach do póltora, tak więc mam na nich nakichane :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no limes, to miałaś przeżycie, tak jak ja 2 tyg temu jak małej okno ze szklarni na głowę spadło, zycze małemu szybkiego powrotu do normalnego patrzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bardzo prosze o pomoc
w doslownym tlumaczeniu gdyby ktos mogl, z gory bardzo dziekuje Sehr geehrter Interessent, bei uns ist die Einzahlung von Genossenschaftsanteilen erforderlich. Ein Anteil beträgt € 275,-. Je nach Größe der Wohnung müssen Anteile gezeichnet werden. Bei weiteren Fragen melden Sie sich bitte telefonisch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szanowny kliencie w naszej spółdzielni wymagane są wpłaty udziałów . Kwota ta wynosi 275 Euro. Wysokość udziału nalicza się w zależności od wielkości mieszkania. W razie pytań proszę dzwonić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×