Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Peter Gragelmann

Polki mieszkajace na stale w Niemczech

Polecane posty

Gość mamusia Anastasii
czesc chantall. Anastasia ma 1,5 roczku wiec troche starsza od twojego malenstwa:-) Ja tez z nia lecialamdo polski jak miala 4 m-cy i nie mielismy zadnych problemow. do teraz latamy regularnie ( co jest dla malej wielka frajda). Niestety samochodem nawet nie probojemy bo juz 3, 4godzinna jazda nad morze to koszmar :-( Mam nadzieje ze u was bedzie lepiej. Moj kuzyn tez jezdzi ze swoim synem od malenkiego autem i nie maja problemow. P.S. nazywam sie sandra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo:) Witam nowe kolezanki :) Dzis za oknem znow ladnie.Nie za cieplo ,nie za zimno-akurat:) Wlasnie pije kawe i zastanawiam sie co zrobic z reszta dnia.Chyba zrobie grundreinigung u chlopcow w pokoju.Niby niedawno robilam, ale maja chlopaki talent do balaganienia ze ho ho :) Drzwi do ich pokoju trzeba otwierac z wiekszym wysilkiem niz zwykle, a to znak ze juz pora :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusia Anastasii
to ci zazdroszcze Agniszko. Nasza jak byla malutka to tez chetnie spala w aucie.Czasami jak nie umiala zasnac to bralam ja na krotka przejazdzke, jak juz usnela to wracalam do domu... ah gdzie te czasy:-( cafeterianko gdzie mieszkasz? U mnie caly czas leje, bez przesady sekundy przerwy nie ma!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halli hallo, do Tomkie..... tu niebylo pare dziewczyn z Bremen.Tu sa jeszcze dziewczyny z Bremen :-) Ja i Marta jestesmy.Czasami Tofi a czasami Bremenka. Ja chetnie poznam twoja narzeczona.Ale dlaczego niepisze ona tutaj? Ela :-)) A ja do dzisiaj licze po polsku:-D. Nielubie od tylu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do chantall
znasz moze dobra restauracje w Hannowerze gdzie mozna zrobic chrzciny lub Twoja rodzina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Kassay Wlasciwie pewnie ze moglaby pisac, ale ja jakos sie po prostu zabralem do tego. Tak o po prostu :-) Zaraz jak wstanie to jej wcisne klawiature w rece!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ludziska! Wlasnie wstalam, ktos mi wcisnal komputer w rece, a ja jeszcze ledwo patrze na oczy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusia anastasii
ja juz klikam...zrobilam sobie kawke bo przy tej pogodzie tylko to mnie trzyma...oprocz tego mecze sie przy mojej hausarbeit (mam prace na temat förderbereiche in textilunterricht) o mann...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusia anastasii
he, he rozowa, dobrze sie spalo? Pewnie jestes narzeczona tomkie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! No to ja jestem tomkie narzeczona! Tomkie wlasnie ma dosc wszystkiego bo cos go lupie w kregoslupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Go lupie w kregoslupie :-)) ale pasuje :-D Rözowa i Tomkie maja po 22 latka.Ach, u mnie to juz tak dawno temu bylo. Mariechen no ale dziwnie sie czuje jak powiem ze mam siedem i trzydziesci :-) Nie nie, licze zawsze po polsku.Ale reszta to po niemiecku.Sny i wogöle. U nas ladna pogoda tylko troche w glowie lomocze. Jeremmy jest bettreif dlatego spadam teraz. Witaj rözowa, witajcie wszystkie/tcy nowe/wi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusia anastasii
witaj ignorancja, jak tam wasz Hbf? Juz gotowy? Mimo ze tak blisko to oststnio bylam tam chyba przed rokiem:-( Rzeczywiscie leje bez konca, dobrze ze nie mam psa:-) Kotka sie wtulila w pierzyne i spi:-) Rozowa, co chcesz w niemczech robic? jakies plany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusia anastasii
ja dalej siedze nad ta glupia hausarbeit... i ide sobie zrobic kawke chce tez ktoras?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusia anastasii
a co wy porabiacie dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak narazie mam plan nauczyc sie niemieckiego i mam nadziedzieje ze bede mogla pracowac tu w swoim zawodzie jako fryzjerka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusia anastasii
to zyczymy powodzenia! pamietaj kazde poczatki sa trudne (nieprawdaz dziewczyny?) wiec sie nie przejmuj jak nie wszystko tak leci jak sobie wyobrazalas! nikt nie chcial kawki, to sama pije

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
różowa - witam 🖐️ tomka też 🖐️ u nas pora obiadowa i moja mała stanowczo mi oznajmiła ze chce polskiego schabu na obiad dzisiaj, tak więc nie ma mocnych idę tłuc kotlety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozowa_22 witam mieszkam w Bremen jakies 10 miesiecy,ale w DE jestem od 6 lat, w jakiej dzielnicy mieszkacie? my z Kassay kolo siebie, wiec spotykamy sie :) ja mam 25 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak narazie mam plan nauczyc sie niemieckiego i mam nadziedzieje ze bede mogla pracowac tu w swoim zawodzie jako fryzjerka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×