Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Peter Gragelmann

Polki mieszkajace na stale w Niemczech

Polecane posty

Witajcie dziewczyny🖐️ ja wpadam na chwilke bo troche przez \"was\" meza zaniedbalam ;-) i chodzi naburmuszony. Anna-Lenna wynika z tego ze po tych dwoch latach musialabys zaczac studia :-( Chyba ze wczesniej wrocisz do polski albo wyjdziesz za maz :-D Ryzyko jest zawsze zapytaj dziewczyn ktore tu od zera same startowaly... Dobranoc, milego wieczoru wam wszystkim zycze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje za gratulacje dziewczyny, pytalam ginekologa po porodzie,to powiedzial,ze to troche potrwa zanim bol minie.Jutro ide po skierowanie do ortopedy.Mialam dosyc ciezki porod,wywolany po 5 dniach po terminie,bo znowu cisnienie podskoczylo.Straszne bole,bez przerwy tzw wehensturm.Cos okropnego.Poza tym stracilam duzo krwi.Czuje sie jak po wypadku ,a nie jak po porodzie. Elzbieta -co masz na mysli,ze ja inaczej mysle?Jasne,ze fajnie jest miec takie malenstwo,zwlaszcza po 16 latach,po pierwszym dziecku.Moja 16 letnia corka byla rowniez przy porodzie i powiedziala ,ze to bylo niesamowite przezycie i bardzo nam dziekowala,ze mogla byc przy narodzinach braciszka. Belaiza-dostalas moj mail?Cos nie dochodza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chantall-nie chcialam cesarki,bo to zawsze operacja,a z porodem mozna bylo jeszcze w zasadzie troche poczekac,ale ja juz bylam psychicznie i fizycznie wykonczona,bo bole mialam caly wczesniejszy tydzien w nocy,a jak wstalam,to przechodzily.A pozatym myslalam ,ze nie bedzie tak zle,chociaz jak pytalam lekarza o ten wehensturm,czy mozna wytrzymac,to powiedzial,ze nie,ale mozna cos zrobic,tzn dac PDA.No i tak bylo,tylko troche potrwalo zanim dostalam PDA.Potem nic nie czulam i nie moglam efektywnie przec,bo nie mialam tyle sily,tetno u dziecka zaczelo spadac,to mi dali cos na zatrzymanie skurczy i lekarz powiedzial,ze musimy czekac az samo sie urodzi ,trwalo to godzinami,az przyszedl znajomy szef oddzialu i powiedzial,ze nie ma na co czekac.Podwyzszyl kroplowke,bole parte sie zaczely,ja parlam a on wyciskal maluszka.Jestem mu wdzieczna,ze wycisnal,bo sama nie urodzilabym,nie mialam sily.A wyciskal dlatego,zeby uniknac vakum albo kleszczy.Ale najwazniejsze,ze maluszek zdrowy,10 punktow dostal,a na U2 lekarz powiedzial,ze bardzo silny jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HALLO; HALLO Rano dzien dobry dla wszystkich. E-v-o.... poprostu mysle, ze teraz wszystko, wlasnie cie boli i musisz tak czesto wstawac do maluszka. Mam wrazenie, ze jeszcze nie mozna sie tak napawde z tego powodu cieszyc, tak jak moze za miesiac, gdy bedziesz bardziej wypoczeta. Mozliwe, ze ja juz zbyt dawno rodzilam i nie pamietam swojej reakcji. Ignorancjo..... dzieki A teraz zmykam do pracy. MILEGO DNIA WSZYSTKIM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich marylou -- > pytalas jak to wszystko widzą moi rodzice, no własnie chodzi o to ze oni nie wiedzą o wszystkim... Bo chodzi o to ze moj facet jest starszy odemnie i to duzo, a ja w tej chwil nawet nie wiem jak nam bedzie sie układac. Jesli miedzy nami bedzie wszystko ok to powiem im napewno ale teraz nie chce, bo nie wiem jak ooni na to zaraguja..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HALLO! :)) Anna lenna ----gratuluje odwagi i zycze powodzenia:) Wiek nie ma znaczenia, liczy sie przede wszystkim czlowiek.Czasem tak bywa , ze w kims starszym siedzi mlodziutka dusza , no i na odwrot, ktos mlody wiekiem a duchem staruszek :) Zycze Ci zeby sie Wam ulozylo:) Eva----szybkiego powrotu do zdrowia, i oczywiscie zdrowka dla maluszka:) Elzbieta--ja Cie zauwazam, tylko nie zawsze jest czas cos napisac.W kazdym razie widze Cie i z zainteresowaniem czytam co u Ciebie :) No, a ja juz mezowi sniadanie do pracy zawiozlam( a co! taka jestem dobra zona :) ), zakupy zrobilam.A teraz kawa i w miedzyczasie ogarne w kuchni.A potem przygotowanie obiadku, spacer z chlopcami, maz wroci z pracy.Ot, takie zwyczajne, nudne zycie kury domowej :) hehe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zobaczymy jak bedzie :) najpierw sama musze sie przyzwyczaic do tej roznicy w wieku. jakby mi jakis czas temu ktos powiedzial.. to bym zataczala se ze smiechu ..a dzis... coz serce nie sługa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witacie dziewczyny 🖐️ marylou ty sie bierzesz za roboty wczesnym rankiem:-D witajcie cafeterianko i elzbieto! Anna-lenna-->cafeterianka ma racje, wiek nie ma na ogol znaczenia.Ale przeciez twoi rodzice musza wiedziec ze wyjezdzasz do niemiec.Co im powiedzialas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ze jade do pracy, bo zamierzam przeciez pracować, mama wie gdzie bede mieszkac, wie ze z nim zamieszkam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciałabym w ostatnich dniach sierpnia jechac, albo w pierwszych wrzesnia. Pojachałabym juz teraz, ale wlasnie reperuje moje ząbki, i chce najpierw to dokończyć, no i jade..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie , miedzy nami jest rowne 20 lat... boje sie przyszłości ale narazie staram sie o tym niemyśleć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podbjam, tez sie chetnie dowiem ;-) Moj maz tez 5 lat starszy ale roznicy nie widac.10 lat to i dla mnie zadna przesada. Gdzie podziala sie reszta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hi hi hi no nie...........
i tak sie staremu szwabowi mloda Poleczka do lózeczka szykuje ZGROZA dziewczyno, czy ty za sprzedaz dupy studia i zycie w Niemrach chcesz finansowac?! czy masz po prostu- kompleks ojca? fuj wstydz sie, bo tym wyrabiasz innym porzadnym dziewczynom opinie LATWEJ POLECZKI w Niemczech :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz dosc duzo postow przeczytalam w tym topiku i mam wrazenie ze za \"pomaranczowka\" kryje sie jedna i ta sama osoba.Moze sie przedstawisz hi hi hi no nie... Anna-lenna --> to twoje zycie, pelnoletnia jestes i wiesz ( mam nadzieje;-)) co robisz.Czy tu cie potepia czy nie nie ma wplywu na twoje decyzje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wcale sie takimi tekstami nie przejmuje.. moje zycie i sobie je układam jak chce, jak sobie pościele tak sie wyspie no nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarancze wyjechaly
na wakacje teraz to juz inna pomarancza tu buszuje no limes z siostra blizniaczka aniolkowa w kazdym razie wyjechaly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam... nie naDAZAM :( co do roznicy wieku... ja jestem (moze bylam) przykladam, ze to nie problem, moj ex byl tez duzo starszy, kilkanascie lat. i wiecie co, nie rozstalismy sie dlatego, ze taka roznica wieku byla, on byl poprostu dzieciak! a ja nie chialam miec wtedy dwojga dzieci, tylko jedno. nieraz 40 nlatek moze okazac sie gowniarzem. w kazdym facecie drzemie dziecko, zwlaszcza w tym, ktory zostaje pozno ojcem. to na tyle... ja sobie biegam na krankengymnastik, i na \"prady\", nozka nadal boli. a po za tym musze poszukac prezentu na wesele. ciezka sprawa :( pozdrawiam. e-v-a GRATULACJE!!!!!!! dla calej rodzinki oczywiscie :) ELA 🌻 widze, ze ty tak samo czesto jak ja tu wpadasz ;) co u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic mi sie nie chce... :( pokoj Madleen czeka na przemeblowanie, szafa czeka na swoj koniec-czyli w kawalki i do smieci ;), pranie na balkonie suche jak popiol..., okna tez juz wolaja o pomste do nieba... a ja mam lenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halli hallo, ja tak na szybko:-) Pozdrawiam wszystkich mocno i goraco. Ela 🌼 Ewa🌼 . Musze szybko do kuchni i jedzenie dokonczyc.Moze wpadne jeszcze pözniej. 🌼 tez dla wszystkich innch:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczyny🖐️ ciesze sie ze sie odzywacie 🌼 Ja tez moze jeszcze pozniej klikne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DOBRY WIECZOR Cafetarianki Marylou.... ja choc na urlopie, to pracuje. Moja kolezanka ma miesiac urlopu a ja za nia wzielam w swoje rece gabinet kosmetyczny. Mam bardzo duzo roboty. Od rana do wieczora siedze, i powiem wam szczerze, ze czasami ciezko fizycznie pracuje. MatoHB... 🌻 fajnie , ze jednak tu zagladasz. A co do leniuchowania, to korzystaj puki mozesz. Kassay 🌻 witaj slonce Ignorancjo.... dzieki. mamusia anastasii..... anna-lenna...nie przejmuj sie zadnym gadanie pomaranczek. To twoje zycie , jak sama powiedzialas. Przezyj je tak jak sama chcesz. Milej i spokojnej nocki zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marylou -> oh to moze wiesz jak to jest z takim opiekowaniem sie starsza osoba? widizalam tyle ofert, moze tez bym sobie cos takiego na poczatek znalała..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×