Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Peter Gragelmann

Polki mieszkajace na stale w Niemczech

Polecane posty

Gość taka jedna z
Od listopada bede zmieniac prace, jako miasto jest dosyc ladne, troche male, ale chyba sie juz przyzwyczailam. A ty co pororabiasz, pracujesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh merylou ja ma taka cere ze sam krem nivea niewiele by mi pomogl, ale zazdroszcze latwej recepty:D A ten film to juz widzialam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna z
przepraszam, napisalas ze pracujesz :P, jestem troche zmeczona :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do taka jedna z tak ja pracuje Mieszkasz w bielefeldzie od roku, czy wogole w niemczech?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna z
Mieszkam w De od ponad roku, swieza jestem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do taka jedna z ciesze sieze spotkalam tutaj kogos z bielefeldu zagladalam tutaj czesciej ale nigdy nie wdawalam sie w zadne dyskusje, az do teraz ;) Czy jest ktos tutaj oprocz ciebie z bielef.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna z
(czesc) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna z
🖐️Bianca mialo byc, ja tez sledze ten topik, nawet od dawna, ale nikogo raczej nie widzialam z naszych okolic, wiec sie nie udzielalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba nie jest latwo zyc w miesice ktorego sie nie lubi?? Ja w mojej znienawidzonej wiosce dwa lata wytrzymalam i szczerze mwiac nie wyobrazam sobie jeszcze raz mieszkac gdzies gdzie bym sie zle czula... A w Monachium to juz chyba zostane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to mam wrazenie, ze to jest w ogole taka formula programu co sie szybko b. wypala. Przynajmniej mnie nudzi szybko, chyba jeszcze nie ogladnelam zadnego \'\'od deski do deski\'\', najczesciej zerkam tylko na gwiazdy:) i kurza mnie jak sie Thomas popisuje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strasznie mnie to denerwuje ze w sob. i niedz. kiedy jestem przewaznie w domu nie ma nic ciekawego w TV...Grr... A tak w ogole to poogladalabym Lost-a, albo 24... A moze problem tkwi we mnie? Po prostu nic mnie juz nie interesuje:P o:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nie mam nerwow ani do szydelkowania ani do drutow:( pomimo szczerych checi, nie raz juz probowalam, nic z tego niestety:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh, no ja juz wlasnie 24 obejrzalam:) Tylko cos nowego by sie przydalo, albo ew. na DVD...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze nie wiem ile, cos ogladalam w TV, cos pozyzyli znajomi, i chyba wszystko co wyszlo to widzialam... no tak mi sie wydaje przynajmniej:D Ale u mnie to normalne:D nie przywiazuje wagi do drobiazgow, hehehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie wiem, moze dziwna jestem ale zawzsze szkoda mi kasy na kupowanie DvD, dlatego praktycznie nie mam zadnych zbiorow..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba bede sie zegnac powoli... Nie dosyc ze caly tydzien siedze do oporu w pracy przed komputerem, to w sobote tez koncze z bolacymi oczami..:/ Spijcie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja sie obijam, albo moze ladniej brzmi: wypoczywam po ciezkim tygodniu, i przygotowuje sie psychicznie na kolejny:):):) No dobra, pranie zrobilam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja sie bycze i nic nie robie, przetrawiam miniony tydzien i zbieram sily na nastepny, heh:) Dzis znow zadnych widokow na towarzystwo do spacerowania, wiec... nuuudaaa...:) ale za to usprawiedliwiona:) No dobra, pranie zrobilam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×