Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Peter Gragelmann

Polki mieszkajace na stale w Niemczech

Polecane posty

ojej, ty chyba czegos nie rozumiesz, my wszyscy zyjemy w jednym swiecie, kazdy ma prawo zyc gdzie chce, nikt sie nie sprzedaje nikomu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie kochasiu , ja przemocy nie stosuje, bo na taki poziom sie nie znize. Wrzucasz wszystkich do jednego worka, to jest twoj blad !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a wasze dzieci
Jeams gwarantuje Ci ze to Ty niczego nie rozumiesz. ja jestem z tematem bardzo dobrze obeznany, rozmawialem z wieloma wyksztalconymi, swiatlymi ludzmi i ich poglady sa podzielone. Ty jestes poprostu obronca "jedynie slusznej" opinii i to jest Twoj problem. powiedz mi ilu zydow emigruje do niemiec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla twojej informacji, mieszka ich tu bardzo duzo, tak jak i innych narodowsci duzo mieszka i zyje, dokladnie co 10, i nikt tu nie robi problemu, zyjemy w zgodzie , czego ty jeszcez zrozumiec nie mozesz ...posluchaj twojego radia maryja, tam to dopiero jada na zydow i inne narodwosci !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a wasze dzieci
ehehehe chcesz mi powiedziec ze w niemczech jest 10 mln zydow? Ty chyba chory jestes:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a wasze dzieci
no przesadzilem, mialo byc ze 6mln:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a wasze dzieci
ale Twoj prosty umysl sie obnazyl teraz, bo ledwo przeczytales "zyd" to odrazu uznales ze ja nie lubie zydow:) jestes klasycznym przykladem bezmozga:) dla Twojej informacji: bardzo sobie cenie zydow, nie jestem zakochany w tym narodzie ale znam ich dokonania, znam ich tradycje, szanuje za niezlomnosc, acz wiele razy sie nie zgadzalem z tym co mowia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisalem co dziesiaty jest obcokrajowca, w sumie mieszka 6,8 Millionow obcokrajowcow, okolo 250 tys zydow , jesil to dla Ciebie takie wazne. Mowisz ze rozmawiales z ludzmi wyksztalconymi ? ja jestem czlowiekiem wyksztalconym, moze ta roznice zrozumisz. Pozatym jesli chce tu dyskutowac to chodz na czat, nie chce tego forum tu dziewczyna zasmiecac !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a wasze dzieci
a ja chce, bo kazdy bedzie mogl to przeczytac i wyrobic sobie opinie:) 250tys. zydow, ale ja sie pytalem ilu emigruje do niemiec! a nie ile mieszka:) 250tys mniejszosc narodowa w obliczu 60mln ludnosci, to rzeczywiscie powazna ilosc:) a obcokrajowcow to owszem maja, glownie turko, ktorych sami sprowadzali zdaje sie w latach 80tych! bo brakowalo im taniej sily roboczej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
posluchaj , to ostatni komentarz do Ciebie a potem jestes powietrzem, mam swoje zdanie a ty swoje i ta rozmowa nie ma sensu , zegnaj !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a wasze dzieci
no faktycznie, zero argumentow:) znowu "ja tak uwazam i tyle":) oto drodzy panstwo jaka jest roznica miedzy czlowiekiem ktory aspieruje do bycia intelektualista a zwyklym prostym czlowiekiem. nie wiele sie Jeams roznisz od sluchaczy radia maryja do ktorego nawiazywales. oni tez "wiedza". nie przemowisz do nich argumentem, a oni nie odpowiedzia argumentem, bo ich nie posiadaja. im jest wygodnie, tak jak Tobie... wierza w cos, tak jak Ty wierzysz:) a wierzysz w to, ze jak zamkniesz oczy i niedopuscisz niewygodnych pytan do swojej "ja" to bedziesz zyl w lepszym swiecie. tymczasem to uluda. dzieci jak sa male tez stosuja taka technike:) zamykaja oczy i uwazaja ze skoro one nic nie widza, to i ich nie widac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hela z wesela
Z nimi to nie ma co gadac ,sa proste jak drut :D Sprzedały się za za żony Niemców o podrzędnej reputacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloooo Leute... wlasnie wrocilam w roboty zostalam beszczelnie potraktowana przez moje pieciomieszcze dzieciaki ktore pilnuje, najpierw sie najadly potem mnie obzygaly a potem sie losraly :):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh smieszne jest to co czytam tutaj.....po co tu wchodzicie jak jestesmy takie proste????my nie chcemy was sluchac Ta historie znamy ale Nia nie zyjemy ..biednymi ludzmi mosicie byc....zyc w swietle historii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomarańczki chodzicie tak od forum do forum i chcecie wciskać wszystkim swoje racje na siłę, ale niestety każdy ma swoje poglądy i tego nie zmienicie, tak samo jak nie zmienicie historii ,która się wydarzyła. Pora zapomnieć, a nie rozdrapywać stare rany. Do Hela: jak widać to z tobą nie ma co gadać, jakoś nikt z tego forum nie ma ochoty nawet się do ciebie odezwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hela z wesela
barbarag-ale ty fajna jesteś .Masz już męza ?czy szukasz w Offlagu?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz wielce się mądrzysz a nic o nas nie wiesz, poczytaj dokładniej to się dowiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×