Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Peter Gragelmann

Polki mieszkajace na stale w Niemczech

Polecane posty

witajcie, jakos nie mam ochoty na pisanie,ale pare slow skresle.Wczoraj bylam u lekarza i wrocilam niezbyt optymistycznie nastawiona.Dzisiaj troche lepiej.Na razie niby wszystko ok,bo pecherzyk jest,w srodku tez cos widac,ale niestety zagniezdzil sie zarodek znowu w poblizu miesniaka.Wiec nie wiadomo ,czy bedzie wszystko dalej ok.Lekarz powiedzial,zeby zachowac umiarkowany optymizm,bo musimy czekac i zobaczymy jak dalej.Za dwa tygodnie nastepny termin,wtedy zobaczymy,czy sie rozwija.Zrobie sobie troche przerwy w pisaniu,bo nie mam dobrego nastroju,ale myslami bede z wami. Belaiza-nie jestem na zwolnieniu,bo nie dzieje sie nic niedobrego. Teoretycznie mozemy isc na ten sam kurs,ale nie wiem dokladnie,czy wy macie prospekt z Mühldorfu z Kreisbildungswerk.Oni organizuja kursy i przyjezdzaja na nie ludzie z okolic Pfarrkirchen. W przepisie nie bylo proszku do pieczenia,bo ciasto ma byc cienkie. Napisz,czy wyszlo.Pozdrowienia dla rodzinki. Pozdrawiam wszystkich i zycze milego Wochenende.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny ja jak zwykle nie w temacie ale to nic:) przyszlam z pracy i pije piwko juz 2 heh ....mam az 2 dni wolego....uffff troche odpoczne od nudy w pracy..sarra napisz mi jeszcze raz prosze czy twoja filia miesci sie tez w T ittmonigu:) .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny!!! Zycze milego poranka i calej reszty dnia!!! e-v-a trzymaj sie kochana!!! Mam nadzieje,ze dzis juz lepszy nastroj!!! Moj kot mialkoli od rana, bo chce sie bawic. I nie rozumie,ze nie moge sie z nim zajmowac non stop....;) Wlasnie podszedl do mnie i lapka mnie cmoknol po glowie, bo juz czas na warjacje!!! Ahhhhhhhh te zwierzaczki....:) Nie wiem,czy te poranne mialczenie nie jest sygnalem,ze trzeba bedzie go niedlugo pozbawic orzeszkow.....;) A opowiadanko fajne. Znam takie perypetie tylko z opowiadan.I wyobrazam sobie jaka to musiala byc nerwowka i jaka odwaga!!! Moj znajomy opowiadal jak w latach 80 wyjechal. Niby na wakacje fiacikiem 126p....ale juz z tych \"wakacji\" nie wrocil.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eva- jestem z Toba bedzie dobrze, czuje to...:) razem z Jaskiem trzymamy kciuki, on tam w brzuszku zaciska, wiec na pewno jajeczko jak poczuje twoje ciepelko przerodzi sie w wspanialego malucha!! uwazaj na siebie i pisz na bierzaco!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIENAWIDZE CHLOPOW nienawidze ich z calego serca ..po co wyszlam za maz on mnie wykonczony baran jeden!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lila25 a Ty co??? Co sie stalo???? Jakas sprzeczka malzenska???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszcze bedzie wojna
Polacy i niemcy stana znow naprzeciw siebie, a wtedy nie liczcie na litosc, bedziecie traktowane jak inne niemki. Narod niemiecki dazy do konfliktu. Tym razem jestesmy lepiej przygotowani:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wkurza mnie kiedys nie wytrzymam i zatluke.......stresuje mnie wariat jeden

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lila25. Spokojnie nie daj sie wyprowadzic z rownowagi!!! Chyba nie jest ,az tak zle????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale on dziwny jest sprzatamy razem i wszystkie graty mi dal do lazienki !!!!!szmaty miotle wiadra wyglada jak u rusow!!!!mowie mu zeby to stamtad wziol a on \"a kto to bedzie widzial \"ja mowie ze mi to przeszkadz i koniec ale on nie po swojemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorka Lila, ale sie niezle usmialam, znam te meskie numery ;) ani pewne rzeczy po prostu nie widza, albo inaczej widza. Ale wiem, w momencie jak tak mowia, to czlowieka krew zalewa.... Jak Cie to pocieszy to mowie Ci, ze dobrze masz,ze ktos ci pomaga w pracach domowych, ja sama musze robic :) (no ale ja nie robie takiego balaganu jak facet ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie patrze sie, na przefarbowany abazur i podziwiam :) byl taki zwykly bialy, to dodalam mu troche farbki.... uwielbiam urzadzac, upiekszac mieszkanie! A Wy? najchetniej to pomalowalabym sciany i powiesila obrazy, ale i tak sie bede przeprowadzac to nie ma sensu. Wkurzam sie na siebie, ze nie wyuczylam sie w kierunku wystroju wnetrz, tylko jakies tam studia, grrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No faktycznie tak to jest z tymi facetami...czasami nie widza pewnych rzeczy.....;) Dla nich jest normalne to ,czy tamto a nas doprowadza to do furi..... Ale swiat bez nich bylby smutny.......;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj wcale na ogol wcale mi nie pomaga ..dzisiaj mial takiego focha ze postanowil mi pomoc ale jak widzialam jak sie do tego zabiera i przestawia mi moje rzeczy krew mnie zalewala i do tego zadzil sie przy temu!!!!wkurza mnie on wkurza stary dziad !!!mielismy jechhac do znajomych na impreze i nic mi nie powiedzial ze nas zaprosili teraz mi kolega pisze czemu nas nie ma a on do mnie ze ja pijaczka jestem!!!!!!!!!a ja na to\" tak wole byc pijaczka jak takim starym zgoszknialym dziadem\" wkurwil mnie teraz siedze i placze ...juz na nic nie zasluguje ..tylko robota,sprzatanie i gotowanie...zaluije ze za niego wyszlam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez kocham urzadzac mieszkania ale mojemu jest zawsze obojetnie jak co bedzie wygladac ...najlepiej to by wogole nic nie kupowal i siedzial na materacu..palant

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lila25 Idz sie poloz, odpocznij , potrzebujesz snu....i juz nie placz , szkoda nerwow.... Jestes jedyna w swoim rodzaju.Zyjac swoim niepowtarzalnym zyciem,bedziesz miala niepowtarzalne szczescie... * Stosunki z mezem psuja sie czasem, poniewaz nie nauczyliscie sie akceptowac siebie i nie przenosic zlosci na siebie.... * Prawdziwa glupota jest byc dzisiaj nieszczesliwym,w przyszlosci bowiem naprawde mozesz byc nieszczesliwa.;) *

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka-de
Ktora z was jedzei do Pl na swieta i mogla by mi wziasc mala paczuszke ze soba, a potem poslac Poczta Polska?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny!!!Co nowego u Was???? e-v-a jak sie masz??? limes-inferior jak reka??? Lila25 lepiej juz dzisiaj??? Zazwyczaj sen lagodzi emocje!!!???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sarra....Uwelbiam te dwie piosenki.....Mimo,ze niebardzo przepadam za Janda, musze przyznac,ze rewelacyjnie zinterpretowala piosenke "Na zakrecie" A material ktory przeslalas pochodzi jesli sie nie myle z koncertu poswieconego tworczosci Agnieszki Osieckiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
derag... Tak , dokladnie . Ja jeszcze jak dzis pamietam gdy ogladalam go w Polsce ,97 jak ten czas leci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila pewnie
obciagnela mu po kule, albo przyjela w okreznice i jej przeszlo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny:):) dzisiaj juz troche lepiej ale i tak w glebi duszy jestem na niego zla........a szczegolnie na ta impreze ..ja lubie sie bawic a on nie...on nie pije nie pali .....a jawszystko na\"P\" hehe ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sarra...Mialam takie same odczucie!!! Rowniez ogladalam ten koncert transmitowany przez TVP w 1997r....dzis pomyslalam jak Ty...jak ten czas szybko leci.... lila25. cziesze sie ,ze juz lepiej...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malutka- ja jade, chetnie pomoge. derag, sara- ja to tylko piosenki z tamtego czasu znam, odkad tutaj przyjechalam to jestem z polska muzyka do tylu :( lila- a moj ex mnie do szalu doprowadzal, jak po 5 minutach sprzatania, kladl sie na sofie twierdzac, ze musi troche odpoczac..... nienawidze takiej roboty, trzeba sprzatnac i z glowy! dzisiaj przez przypadek mialam grzyby na obiad. Znacie sowy? pycha! poszlam walken i po drodze znalazlam pare :) zdziwilam sie, ze o tej porze jeszcze grzyby rosna, no ale pogoda jest taka jesienna, to sie roslinkom pokrecilo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do lila25
to skoro tak obciagasz po kule temu swojemu niemieckiemu wlascicielowi, to moze sie podzielisz jakimis technicznymi doswiadczeniami co? robisz to tak samo jak polakowi? a moze polakowi to w zyciu bys nie obciagnela, a jemu ciagniesz jak milo, zeby tylko dal 20euro na wyprawe do lidla? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jestescie? potrzeuje waszej pomocy:( juz pisze o co chodzi ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×