Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Peter Gragelmann

Polki mieszkajace na stale w Niemczech

Polecane posty

jak wiecie pracujemy bardzo duzo, ciagniemy nocki od ok 3miesiecy,spimy po ok 3-4h dziennie, tak to tylko praca. mieszkamy z chlopaka rodzicami, dzis po 6 nocce pod rzad tesciowa wymyslila ze mamy wstac wczesnie i gdzies z nia jechac,darla sie jak opetana, ze nic nie robimy to tamto siamto, a dzis przez noc, ja ,moj chlopak i olezanka, czyli 3 kelnerow zrobilismy utarg na 3tys euro!! wszystko mnie bolalo,obudzila nas ledwie jak zasnelismy,narobila zadymy, moj misiek byl tak padniety wiec sie zaczeli klocic, pojechalismy z nia tak jak chciala, ledwie wyszlismy z auta a moj misiek zemdlal tak jak stal tak padl!! rozbil sobie glowe,dobrze ze mocniej nie zaryl,wiec teraz maja pretensje bo my nie spimy bo mamy prace rzucic bo to bo tamto,a sami nam nie dadza pospac,ulozyc sobie dnia po naszemu,ciagle cos chca , ciagle sie dra i w ogole, dzis np mowia do mnie:jak jutro pracujesz? mowie ze mam nocke a oni:to przed nocka masz sernik zrobic:/ po 1.ja nic nie musze, a po 2.ciekawe kiedy:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TABELKA===
1.asia80****Stuttgart(Göppingen)****3 lata***26 lat****1 dziecko(Bastian 8m-cy) 2. barbarag****Raciborz ****30 lat ****2 dzieci (Kamil 6lat i Natalia7lat) 3.bremenka****Bremen**** od marca 2006****24 lata****maz 4.beleiza****(Bawaria)Pfarrkirchen***1 rok***36 lat 5.Carolina77****NRW-Essen******3msce******20 lat 6.cludi_alb********Münsingen******3 lata **24 lata 7.derag****????****4miesiace****31lat****maz 8.e-v-a****Teising**** 17,5****41lat w(7.10)****dzieci(Olivia-15lat) 9.Gingera********Weil am Rhein-BW**od 19.11.06****35 lat(corka15lat+ciaza). 1o.justynaamelia****Bawaria****11 m-cy******26 lat****2dzieci(3; 1,5msca) 11.Justys78*******Nordhorn*******2,5roku******28 lat 12.janta****Szczecin********38lat****maz****3dzieci(13, 4, 1,5 ) 13.Jeams*****30lat****Nordhorn****17lat ****zona 14.Kassay(Iwona)****Bremen****20 lat**** 37lat****2 dzieci(16lat i roczek) 15.lila25(Magda)****Traunreut*****1*****25*****Bayern 16.limes-inferior**** bei Göttingen*****4,5*****34 lata****maz****dzieci 17.madlen21****Heppenheim (Hessen)****3lata****21 lata (Olivia-2 latka, Thomas 3.05.2006) 18.malutka_de*****Bad Urach*******5lat *****24 lata****1 dziecko(24.10.2005) 19.maremarie*** Stuttgart(Steinenbronn)***29 lat 20.micka********** Pforzheim*******9,5 ******32lat******1 dziecko(28.11.04) 21.Mo.nika*******Bremen*********1rok*********30 lat****3 dzieci(8,5,0--3.04.06) 22.mary.de****Wiesbaden *******21lat****chlopak 23.naneczka*******München *******6lat 24.Nett-ka****Fellbach bei Stuttgart****8 lat ****33 lata 25.Sarra****Hannover ****5lat******maz 26.Tofi_Bremen**** Kassel/Bremen**** 1rok **** 27lat ***** (dziedziczka na 31.03.07 J) 27.Tin*************Hamburg*******16,5 *******34 lata******2 dzieci 28.Tuptaczek****w Norymberdze****31lat****maz 29.usmieszka*****Tübingen******3 lata********25 lat 30.WerkaaaWerkaaa*****Gütersloh (NRW)****3,5 roku ****32 lata Urodzinki asia.80 -----------11.11.80 bremenka-------- 26.09.81 belaiza-----------16.08.70 Cludi_alb ----------28.07.82 derag-------22.11.1975 Gingera----------16.07.71 golumea----------17.12.74 Justys78----------14.08.78 justynaamelia----11.03.80 Jeams-----------14.07.1976 Kassay --------- 07.09.69 lila25--------16.08.1981 limes-inferio-----28.09.1972 malutka_de-------10.11.81 micka-------------18.08.74 mo.nika-----------26.03.76 magdzialenka1----??-??--83 madlen21 -------- 13.03.85 naneczka---------17.08.75 Tin----------------23.04.71 tuptaczek-----13.11.1975 usmieszka--------07.11.80 Werkaaa---------05.08.74

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam juz ic h dosyc..na prawde serdecznie dosyc,a wyprowadzic mozemy sie dopiero w maarcu, nie wiem jak ja to zrobie:/ ale chyba bedzie wojna.. juz niemoge ich sluchac,maja pretensje nawet o to ze on krzywo stanie :/ to jest chore jakies

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj to szkoda Mary, ze nie mozesz sie wczesniej przeprowadzic. Eva ciasto przepyszne, zagosci na stale w moim zeszycie z przepisami. Pychota mniam mniam. U nas w kosciele za tydzien bedziemy swietowac pierwszy niedziele adwentu, po nabozenstwie bedzie mala imprezka z roznymi smakolykami moze ktos chce sie wybrac i nas przy okazji odwiedzic? zapraszam (szczegolnie Eve i Lile).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey dziewczyny:-)) wpadam tylko na chwilke bo w telewizji fajne filmy sa . Chcialam wam hallo powiedziec. Mary a dlaczego dopiero w marzu? Macie to mieszkanie juz pewne? Ja to bym sie zaraz tak poklöcila ze bylby koniec.te czasy sie skonczyly zeby ktos tak do mnie byl jak u ciebie.A przedewszystkim bym wygarnela.ty pracujesz i to jest przeciesz super jezeli popatrzyc na nasze bezrobocie. Nierozumiem ludzi.Ale jedno Tobie powiem.Oni tak z wami rozmawiaja bo im pozwalacie.tak jest.Wy a nikt inny.jezeli oni sie klöca bo chca gdzies jechac a wy jestescie zmeczeni i niewyspani to niewolno wam tego olac.mamuska przyzwyczaila sie do tego ze jej potrzeby sa najwarzniejsze i musi tylko dlugo gadac zeby dostac co chce. Mary to jest twoje zycie i twoje cialo.Jezeli bedziesz niewyspana zrobisz moze na ulicy cos niemadrego , wywolasz wypadek i.t.d. To jest twoja odpowiedzialnos.A jezeli mamuska jest za glupia na to zeby to zrozumiec to musisz ja ominac i tak zrobic jak ty to za stosowne uwarzasz. Jezeli sie u kogos mieszka nieznaczy to ze jest sie jego niewolnikiem:-)) Glowa do göry i niedaj sie wiecej przegadac.Ty mozesz tez \"walnac piescia\" w przenosni naturalnie.Pokarz ze jestes dorosla i ze wiesz co znaczy dbac o siebie i miec odpowiedzialnosc za siebie i za innych. przepraszam ze moze tak stywnie to tutaj pisze mam nadzieje ze mnie zrozumialas:D No to papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jutro musze wstac o 4:20:( nie wiem jak to zrobie ...jeszcze nigdy tak wczesnie nie wstawalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny! 🖐️ Mi weekend minal spokojnie wczoraj pracowalam , a dzis odpoczywalismy, troszke spacerowalismy (tak sliczna pogoda, ze trzeba bylo wykorzystac ;) ) i bylismy u rodzinki na kawce teraz jestem juz w domu jest u nas nasz kolega, ktory zajmuje sie versicherungami i wlasnie moj maz zmienia ubezpieczenie auta , na bardziej korzystne lila25 nie przejmuj sie mezem, faceci juz tacy sa, nie rozumieja nas kobiet, jakby rzeczywiscie byli z innej planety ale coz, takie jest zycie ;) nie ma zwiazkow, bez klotni gdzie jest milosc, tam takze i sprzeczki idealnych zwiazkow nie ma mary d. rzeczywiscie ciezka sprawa, ja nigdy nie mieszkalam z tesciami i choc bardzo sie lubimy uwazam, ze najlepiej jest na swoim :) jeszcze troche sie przemeczycie i bedziecie sami Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorkiem....zaczynam pytac;)dziewczyny z jakiego sera pieczecie sernik? wiem ze kiedys pisalyscie ale nie moge znalezc a cos mnie smaki biora:P i nie chce zepsuc...zaraz na poczatek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi jest smutno ....bardzo smutno nie chce mi sie isc do roboty i z tymi glupimi babami robic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety gingera, nie moge ci pomoc, bo jeszcze sernika nie pieklam ale teraz narobilas mi smaka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lila25 dopiero zaczelas prace i juz stracilas ochote?! nie martw sie, poczatki zawsze sa trudne mnie w mojej pracy nie stresuje ani szef, ani wspolpracownicy za to wkurzaja mnie klienci niekiedy przychodza tacy idioci, ze szkoda gadac 😡 ale wtedy mysle sobie, no coz, niestety nic na to nie poradze i kultury tez ich nie naucze, wiec po kilku min. mam to gdzies obsluguje z usmiechem na ustach, a swoje zdanie mam tak czy inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
claudi_de dzieki za pocieszenie i wszystkim ktore mnie podnosily na duchu ale jakos tak nie wiem czuje ze sie od siebie oddalymy ostatnio nic tylko klocimy sie ..o byle co....nie wiem ja sie zrobilam jakas nerwowa czy on..sama nie wiem ale jakos z tego powodu smutno mi:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
claudi....... no zebys wiedziala dopiero zaczelam a juz mi sie nie chce zeby jeszcze fajni ludzie byli ....moze by bylo inaczej a tak cale 8 godzin do nikogo sie nie odezwiesz bo jestem nowa a oni czymaja ze soba na przerwie siedze sama kazdy ma grupke swoja to co bede sie pchac ..ah nie tak mialo byc:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie martw sie lila bedzie dobrze :) poczatki nigdy nie sa latwe ile lat ma twoj maz? jesli moge spytac moze macie kryzys malzenski podobno kazde malzestwo, taki przezywa nie wiem z autopsji, poniewaz krotko jestem mezatka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
claudi ja jestem rok po slubie ale znamy sie juz 10 lat,...a on ma 29 lat jest mlody zachowuje sie jak stara dupa:( a ty jaki masz staz malzenski??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopiero 7 miesiecy, moj maz jest dosyc duzo starszy - 12lat ale zachowuje sie jak moj rowiesnik jest mlody duchem i jak chce gdzies isc, nigdy sie nie sprzeciwia tak jak ja lubi towarzystwo i dobra zabawe :D jestesmy dosc rozrywkowa para

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to gratuluje claudi..udanego malzenstwa u mnie niestety tak nie jest zawsze sa klotnie jak chce gdzies wyjsc on najchetniej przesiedzialby cale zycie w domu a ja rozrywkowa jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lila25 a ty myslisz, ze u nas klotni nie ma?! oczywiscie, ze sa ale jak to , by bylo nudno bez sprzeczek... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pieke serniczek ze Speiseqark :) kupisz go w kazdym sklepie. Monika gdzie jestes?!! Madlen!! Lila chyba powinnam sie ozenic z Twoim mezem :P ja tez lubie w domku siedziec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej z rana witam wszystkich!! Cos sie przeziebilam, wiec siedze w domku i zagryzam czosnek:) Sluchajcie macie jakis dobry przepis na serniczek?? Tam mi maz narobil ochoty, te po nocach snie:))) A nie mam kompletnie przepisu na sernik z niemieckiego sera:( poratujcie mnie:) Lila, bedzie dobrze, z mezczyznami tak to jest, chociaz ja nie moge nawet w mniejszym stopniu narzekac, bo nie pamietam kiedy sie klocilismy...chyba nigdy przez oststnie 2 lata...wychodzimy z zalozenia ze szkoda czasu to raz a dwa rozsmieszamy siebie na wzajem, ale z drugiej strony zwiazek to ciezka praca jednej i drugiej strony...ale ja tam wierze ze u Was bedzie dobrze:) Ide po herbatke i duzo slonca Wam zycze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tofi ja mam przepis na serniczek z niemieckiego sera ale teraz malo czasu na pisanie, napisze Ci wieczorkiem ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Dziewczyny! dzieki za dobre slowa:) mozemy sie wyprowadzic w marcu bo musimy sie przeniesc do innego miasta gdzie moj chlop bedzie pracowal,wiec nie opalca nams ie teraz na kilka miesiecy szukac mieszkania tu i je urzadzac, ale wczoraj juz wypisalismy co nam brakuje do mieszkania i co musimy kupic, dzis idziemy do media markt i popatrzymy na kuchenki,mikresy , zelazka itd :) narazie nasz dorobek zycia :p to platynowe sztucce, zestaw garow ale na prawde extra, serwis obiadowy ale przesliczny, musimy dokupic jeszcze jeden bo tego szkoda na codzien, potezna szafa do sypialni,sofa i dwa fotele, stolik szklany pod tv i stol szklany do komptelu, laptop,drugi stolik pod tv taki srebrny,obecnie gosci w piwnicy i czeka:p, tv ale chcemy teraz kupic drugi telewizor plazmowy, jakies polki, jakies filizanki i takie pierdoly, wiec cos tam juz na start jest:) a dzis znow nocka. wczoraj moj chlopak pracowal,siedzialam z nim od 18 do 24 w pracy zeby sam nie byl,a jak przyszlismy to oczywiscie dym w domu po 24 bo robota,bo to ,bo tamto. szkoda gadac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zastanawiam sie od
wielu lat dlaczego cała rodzona ze stronu mamy wyjechała do Niemiec gardzę nimi! podobnie Wami! i jasna cholera mnie bierze, ze wtapiacie sie ze swoimi wywydami na polskie forum malo niemieckich? spadówa!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELKA=== 1.asia80****Stuttgart(Göppingen)****3 lata***26 lat****1 dziecko(Bastian 8m-cy) 2. barbarag****Raciborz ****30 lat ****2 dzieci (Kamil 6lat i Natalia7lat) 3.bremenka****Bremen**** od marca 2006****24 lata****maz 4.beleiza****(Bawaria)Pfarrkirchen***1 rok***36 lat 5.Carolina77****NRW-Essen******3msce******20 lat 6.cludi_alb********Münsingen******3 lata **24 lata 7.derag****????****4miesiace****31lat****maz 8.e-v-a****Teising**** 17,5****41lat w(7.10)****dzieci(Olivia-15lat) 9.Gingera********Weil am Rhein-BW**od 19.11.06****35 lat(corka15lat+ciaza). 1o.justynaamelia****Bawaria****11 m-cy******26 lat****2dzieci(3; 1,5msca) 11.Justys78*******Nordhorn*******2,5roku******28 lat 12.janta****Szczecin********38lat****maz****3dzieci(13, 4, 1,5 ) 13.Jeams*****30lat****Nordhorn****17lat ****zona 14.Kassay(Iwona)****Bremen****20 lat**** 37lat****2 dzieci(16lat i roczek) 15.lila25(Magda)****Traunreut*****1*****25*****Bayern 16.limes-inferior**** bei Göttingen*****4,5*****34 lata****maz****dzieci 17.madlen21****Heppenheim (Hessen)****3lata****21 lata (Olivia-2 latka, Thomas 3.05.2006) 18.malutka_de*****Bad Urach*******5lat *****24 lata****1 dziecko(24.10.2005) 19.maremarie*** Stuttgart(Steinenbronn)***29 lat 20.micka********** Pforzheim*******9,5 ******32lat******1 dziecko(28.11.04) 21.Mo.nika*******Bremen*********1rok*********30 lat****3 dzieci(8,5,0--3.04.06) 22.mary.de****Wiesbaden *******21lat****chlopak 23.naneczka*******München *******6lat 24.Nett-ka****Fellbach bei Stuttgart****8 lat ****33 lata 25.Sarra****Hannover ****5lat******maz 26.Tofi_Bremen**** Kassel/Bremen**** 1rok **** 27lat ***** (dziedzic na 31.03.07 J) 27.Tin*************Hamburg*******16,5 *******34 lata******2 dzieci 28.Tuptaczek****w Norymberdze****31lat****maz 29.usmieszka*****Tübingen******3 lata********25 lat 30.WerkaaaWerkaaa*****Gütersloh (NRW)****3,5 roku ****32 lata URODZINKI STYCZEN LUTY MARZEC justynaamelia----11.03.80 madlen21 -------- 13.03.85 mo.nika-----------26.03.76 KWIECIEN Tin----------------23.04.71 MAJ Tofi_Bremen........17.05.79 CZERWIEC LIPIEC Jeams-----------14.07.1976 Gingera----------16.07.71 Cludi_alb ----------28.07.82 SIERPIEN Werkaaa---------05.08.74 Justys78----------14.08.78 belaiza-----------16.08.70 naneczka---------17.08.75 micka-------------18.08.74 WRZESIEN Kassay --------- 07.09.69 limes-inferio-----28.09.1972 lila25--------16.08.1981 bremenka-------- 26.09.81 PAZDZIERNIK LISTOPAD usmieszka--------07.11.80 malutka_de-------10.11.81 asia.80 -----------11.11.80 tuptaczek-----13.11.1975 derag-------22.11.1975 GRUDZIEN golumea----------17.12.74

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uporzadkowalam urodzinki, wpisujcie sie ale pod miesiacami, a pozwoli nam to nie zapomniec o niczyim swiecie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo zabawne
:(:(:(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo zabawne
popieram "zastanawiam sie od wielu..." spadówa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×