Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

emilczek

dobry markowy tusz do rzęs? jaki polecacie- prosze o pomoc!!!!

Polecane posty

Gość Alicja908
MUSE - akurat teraz mają fajny konkurs. Wygrałam mascare, a sądziłam, że konkursy internetowe to w sumie ściema. No jednak nie. Robią sobie fajny PR. Polecam zerknąć na fejsa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polecam tusz Maybelline lash sensational :) daje świetny efekt, długie i podkręcone rzęsy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam : www.DYBCIA.PL Sprzedażą internetową zajmujemy się profesjonalnie, dlatego wszystkie zamówione przez Państwa przedmioty dotrą na wskazany adres na czas. Wszystkie oferowane przez nas produkty możecie Państwo nabyć w atrakcyjnych i korzystnych cenach. Posiadamy bardzo szeroki asortyment.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też uważam, że markowe tusze są lepsze. Często w drogeriach są zniżki, więc wystarczy rozglądać się. Ja z doświadczenia mogę doradzić Ci , Big & Beautiful Boom, bo pogrubia, a ładną i głęboką czerń można uzyskać z Volume Million Lashes od Loreal, ja mam tę wersję http://www.lorealparis.pl/makijaz/oczy/volume-million-lashes-excess/maskara.aspx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KingaCałk
Ja zamówiłam ostatnio tusz z MUSE dla mamy i siostry. Akurat trafiłam na promocję i jeszcze dzięki temu zakupowi biorę udział w konkursie, w którym można wygrać weekend w hotelu w Warszawie. Jakby ktoś był zainteresowany to więcej szczegółów jest na ich facebooku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martyna277
Tutaj http://www.cocolita.pl/tusze-do-rzes jest duży wybór tuszy do rzęs. Każdy z nich ma inną szczoteczkę i inną konsystencję. Trzeba wypróbować i testować, ponieważ mamy różne rzęsy i trzeba dobrać produkt dopasowany do swoich potrzeb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamiha
Ostatnio najlepszy dla mnie to False Lash Wings Sculpt loreala. Naprawdę pięknie po nim wyglądają rzęsy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sanika
Kamiha, a jak ta szczoteczka? bo oglądałam ten tusz i mam wątpliwości czy dobrze się nim maluje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamiha
No szczoteczka dla mnie też była dużym szokiem, ale idzie się przyzwyczaić. Szczoteczka robi tutaj naprawdę robotę i to ona daje taki super efekt, więc nie narzekam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czado
widziałam dzis w drogerii ten sculpt, faktycznie szczoteczka jest zupełnie inna od wszytskich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje rzęsy doprowadzają mnie do szału. Myślałam już, żeby wybrać się na zabieg dorabiania 1:1, ale to sporo kosztuje. Potrzebuję więc tuszu, który takie rzęsy będzie imitować. Pomocy! Oczywiście nie może mnie puścić z torbami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tolka9
myszkafiszka wczoraj Moje rzęsy doprowadzają mnie do szału. Myślałam już, żeby wybrać się na zabieg dorabiania 1:1, ale to sporo kosztuje. Potrzebuję więc tuszu, który takie rzęsy będzie imitować. Pomocy! Oczywiście nie może mnie puścić z torbami. to wypróbuj sobie ten wspomniany wyżej False Lash Wings Sculpt , daje efekt zagęszczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Konga8
no ale ta szczoteczka przy nim dziwna - jak się tym maluje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamiha
Normalnie się maluje. Nie panikuj. Dasz sobie radę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czado
myszkafiszka:doklejanie jest nie dośc ,że drogie to jeszcze męczące!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czado
konga8 : fakt faktem szczoteczka jest crazy;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra, co znaczy, że szczoteczka jest crazy? No trochę mnie odwiodłyście w takim razie od tych sztucznych... Takie plastikowe, doklejane widziałam u koleżanki i są mega sztuczne. Nie podobały mi się wcale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamiha
Szczoteczka nie jest crazy. Używa się jej normalnie, może to taki bardziej grzebyczek, ale nie robi pajęczych nóżek ani nie skleja rzęs. łatwo się jej używa i daje fajny efekt!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pinka77
ja już z doklejania rzęs zrezygnowałam, wiadomo że najładniej wygląda jak się zrobi 1:1 ale co to były za koszty i czas. teraz sobie tą maskarą Sculpt robię i jest też super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam tusz do rzęs z olejkiem arganowym jako dodatkiem,odżywką i bardzo fajnie się sprawdza. Widzę znaczną poprawę. Fakt,że to wyższa cena,natomiast

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do rzęs dobrze sprawdza się olejek rycynowy jako dodatkowa odżywka ,zresztą ogólnie fajne kosmetyki można spotkać na Zdrowie-i-uroda.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czado
myszkafiszka: crazy, bo nie widziałam w innych tuszach takiego kształtu samej szczoteczki, jest zakręcona,podkręcona,wywinieta tak ,żeby każdy włosek dotknąć ito cały Kamiha: nie może sklejać ,bo wszytsko rozdziela , nie masz szans, no chyba ,że nałozysz 5 warstw wtedy na pewno nie wyjdzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laski, z tego co czytam, to wiele z Was używa teraz tego Sculpta od L'Oreala. Mnie w sumie zależy na efekcie powiększenia, pogrubienia rzęs przede wszystkim, ale bez efektu sztuczności i nie przepłacaniu. Jak polecacie, to chyba kupię. Już mi się marzy, że ktoś komplementuje moje oczy, jak w reklamach :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamiha
Ten tusz jest super, ale nie oczekuje efektu jak z reklamy, tam efekt jest zawsze przekłamany komputerowo :) Choć ten i tak robi niezłą robotę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja go w końcu kupiłam. Dopadłam w promocji. I dla mnie w sumie efekt jak z reklamy. Nigdy takich grubaśnych rzęs nie miałam! I świetnie wywinięte są. Naprawdę ładne, choć mogę być subiektywna, bo to moje oczyska ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minions
właśnie miałam pisać apropos reklamy, bo w końcu widziałam reklame w tv tego FLW Sculpt. Efektu jak w tv się nie spodziewam, ale byłoby miło ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniss23
Ja używam często tuszy od Loreal, jak dla mnie są najlepsze. W drogerii ambrozja24.pl jest duży wybór i w dodatku niedrogo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×