Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

emilczek

dobry markowy tusz do rzęs? jaki polecacie- prosze o pomoc!!!!

Polecane posty

Gość gość
Nie wierzmy tak do końca samej reklamie w tv bo jak dobrze wiemy różnie potem bywa z jakością,ale ja fajne kosmetyki do makijażu i pielęgnacji ciała zamawiam na HurtowniaKarolina.pl i jestem bardzo zadowolona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydaje mi się, że najlepiej w takich sytuacjach poszukać jakichś filmików z danym kosmetykiem na youtubie. Dziewczyny nagrywają fajne tutoriale i można zobaczyć, jak to wygląda w zasadzie na żywo, bez przeróbek jak to może być w reklamie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minions
myszkafiszka, masz racje, oglądałam, też zachwalają, i widzisz,ze faktycznie ładnie wygląda;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja231
Mam sporo ulubionych tuszy :) Kilka od Loreal i Eveline. W drogerii internetowej ambrozja24.pl zamawiam często moje ulubione tusze, darzę dużą sympatią ten sklep bo nie raz udało mi się znaleźć prawdziwą perełkę wśród kosmetyków w dodatku niedrogo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Minions, większość tych filmów jest jeszcze robionych przez dziewczyny z zagranicy, nasze polskie vlogerki najwyraźniej za ten cudowny tusz L'oreala jeszcze się nie wzięły, zatem wszystko przed nimi:) Widziałam kilkukrotne wzmianki o L'Oreal False Wings Lash, ale nie o wersji L'Oreal False Wings Lash Sculpt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaplinka
L'orela Sculpt to nowość w Polsce jeszcze dziewczyny się ogarną i zrozumieją, że taki hit trzeba mieć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikka8
Kaplinka a Ty już go masz? Jaka opinia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarlenKa003
Polecam włoskie tusze Karaja, osobiście od kilku lat jestem fanką lash design'a i myślę że nie ma lepszego. Wiele osób pyta się mnie czy przedłużałam rzęsy albo jakie odżywki stosuje a to tylko ten tusz. Jest na prawdę dobry i nie mam żadnych problemów z wypadaniem po nim rzęs :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
L'Oreal False Wings Lash Sculpt. x Absolutnie nie to przereklamowane gufno z L'Oreala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nieprawda. Ja używam L'Oreal Volume Million Lashes Feline Black i jest świetny. Nie rozmazuje się i bardzo podkreśla rzęsy. Zamawiam na abckosmetyczne.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To sposób na piekne rzęsy i oczywiście podzielę się nim z Wami - bo po miesiącu stosowania jest efekt i to naprawdę rewelacyjny https://molash.pl/ Rzesy rosną, jest ich więcej, sa ciemniejsze i coraz dłuższe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolijka
a ja uważam, że żaden tusz do rzęs nie da lepszego efektu niż sztuczne rzęsy, ja przełużam sobie metodą 1:1 w salonie Magic Visage i efekt jest sto razy lepszy niż po najlepszym tuszu, więc nie ma co sie łudzić jak chcecie super efektu to trzeba sobie po prostu przedłużyć rzęsy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cymbałkaa
a ja uważam, że żaden dobry tusz do rzęs nei da takiego efektu jak sztuczne rzęsy, ja przedłużam rzęsy u dziewczyn w Magic Visage w Śródmieściu, jestem zadowolona, rzęsy długo się trzymają, no i ceny też są dobre jak na warszawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klarowna

Ja też odkąd zaczęłam przedłużać to zapomniałam o tuszu 🙂  A jaka to wygoda to wiedzą tylko dziewczyny, które przedłużały rzęski 🙂 Także wybierzcie dobrego fachowca, renomowany salon , bo to podstawa i zobaczycie jakie to fajne 🙂 I wcale nie musi wyglądać sztucznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klarja

to prawda wybór miejsca to podstawa, jak trafimy do dobrej osoby to można rewelacyjnie wystylizować oko, ja chodże regularnie do dziewczyn w salonie Magic Visage na Mokotowskiej 52 i jestem bardzo zadowolona z efektów, dziewczyny super stylizują oko indywidualnie do każdej klientki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eztyra

dobrze, że polecasz to miejsce bo fajnie jest iść z polecenia do specjalistów którzy wiedzą jak polepszyć twoją urodę a nie się zeszpecić. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klarja

to prawda ja osobiście polecam magic visage dziewczyny są w pełni profesjonalne, ja chętnie tam wracam, bo wiem, że zawsze mogą u nich liczyć na profesjonalną obsługę bez stresu że coś pójdzie nie tak i że mnie dziewczyny oszpecą, w ogólenie mam takich obaw w tym salonie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inka

ja polecam Esterę, złota rączka jeśli chodzi o właśnie o makijaż permanentny, ja robiłam sobie w jej salonie brwi i wyszło super, polecam to miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×