Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość iki

Wada wzroku!!

Polecane posty

Gość Kiczki

hmm no nie wiem. Zdecydowałabym się chyba jednak na Optegrę - klinika ma rzeszę wyspecjalizowanych lekarzy, dokładnie zabiegi są prowadzone i bezpiecznie. Ja osobiście jestem bardzo zadowolona ze tam trafiłam! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wada wzroku jest do pokonania, są zabiegi, które mogą ją zniwelować albo całkiem usunąć. Na przykład laserowa metoda EBK, którą stosują w klinice pani doktor Nowosielskiej, gdzie byłam. Bezpieczna, skuteczna, oczy szybko się goją i wracają do pełnej sprawności. Dla mnie nie ma lepszego sposobu na poprawę wady wzroku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja zdecydowałam się wlasnie na laserową korekcję wzroku - nie żałuję bo to był idealny sposób na to żeby wlasnie idealny pomysł na dobry wzrok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a gdzie? bo ja wlasnie mam zabieg w poniedziałek w Optegrze we Wrocławiu - udało mi sie załapać na promocję ze koszt wizyty kwalifikacyjnej jest w kwocie zabiegu...a do samego zabiegu przygotowano dokładnie i rzetelnie. No i przede wszystkim nie stresowałam się z taką opieką!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a Warszawa? Też chyba dobrze Optegra operuje nie? ja myślę ze warto zadbać o swoje zdrowie i jeżeli ktoś ma wadę wzroku to warto wyleczyć ją bo jest gdzie i można żyć w komforcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak tak Wawa jest ok Kliniką! Ta Optegra ma na prawdę dobrych i srpawdzonych specjalistów i serio warto u nich sie leczyć bo jest kompleksowo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no dokładnie, sama robiłam w WArszawie u nich zabieg i jestem bardzo zadowolona ze się udało! szybko i bezproblemowo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×