Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Loori

ESSENCE- gdzie kupić?

Polecane posty

Słyszeliście o takich kosmetykach do pielęgnacji paznokci? Czy można je kupić gdzieś poza internetem, nalepiej w Łodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaja260
Tak słyszałam,wiem ze te kosmetyki sa juz w wa-wce:) A tak w ogole to nie moge sie juz doczekać kiedy wszystkie kosmetyki ESSENCE będzie można nabyć u nas w polsce. Kiedy przez pare latek byłam w austrii byłam wprost zakochana w kosmetykach tej firmy,były bardzo tanie:) Firma ta ma przecudne cienie do powiek,pieknie blyszcza,sa brokatowe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hdhehdj
czy ktos wie gdzie w wawie mozna kupic kosmetyki essence

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
z tego co słyszłam to w Warszawie można je kupić w Galerii Centrum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tuna
gdy sprobowalam pierwszy raz w Holandii odzywek do paznokci to moge je smialo porownac do Sally Hansen, a kosztuja jakies grosze. Chcialabym je kupic ale nie wiem gdzie, czy ktos wie gzie mozna dostac w Krakowie? Myslalam ze moze w Marrionaud ale sama nie wiem juz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dagaaa
kosmetyki te są w drogeriach NATURA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ile może orientacyjnie kosztować np. taka odzywka do paznokci? Wiecie, jesli dany kosmetyk kosztuje w Holandii grosze, to w Polsce może kosztować nawet 30-40 złotych. Tak, jak Sally Hansen czy L\'Oreal - w Polsce drogi, w innych krajach ceny jak z najnizszej półki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daggaa
chyba do 15 zł mozna jakąś kupic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nananana
ja dziś kupiłam w Douglasie magiczne serum do paznokci za 11 zł. Na allegro są te kosmetyki ale dużo droższe bo to samo serum kosztuje tam 16 zł. Czy któraś z Was je stosowała, jakie efekty???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krnov
sluchajcie, mnostwo kosmetykow tej marki jest w rossmanie w Krnov, to jest zaraz kolo granicy polsko-czeskiej, nie wiem czy komus sie to przyda ale na wszelki wypadek napisalam :) ja mam z tego maseczke do stop i jestem z niej bardzo zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IIUYTUYR
W NIEMIECKIM KAUFLANDZIE .... TANIO JAK BARSZCZ!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ducha
W Drogerii Naturze :). Nigdzie indziej nie widziałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kadjkafka
Generalnie w Drogerii NAtura, ale nie kazdej. Kosmetyki do paznokci sa tez w Superpharmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popy88
a gdzies w necie mozna kupic??szukalam na allegro- malo albo w ogole nie ma czasem:( a w rossmanie nie widzialam i w superpharmie w starym browarze tez nic:( chyba ze zle szukam. podajcie jakies strony gdzie mozna kupic kosmetyki essence tak ten... wysylkowo ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Farbeczkaaa
Te kosmetyki mozna juz chyba wszedzi kupic , ja juz kupialam odzywki do paznokci i korektor do zmazywania , sa naprawde super , w sklepach natura i rossman .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaa45
w naturze :]]]]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Potwierdza, są w Naturze. Ale jeśli masz blisko do Kauflandu (do niemieckiej granicy) to radzę tam spróbować - lakiery można kupić za 2 euro a fajne błyszczyki już za 1 euro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marciaaaa
drogeria natura jest w wawie na bródnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiolka085
w naturze,odzywka w srebrnym opkaowaniu kosztuje chyba 8 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kas-ka1
Jestem z Koszalina i jestem zainteresowana kupnem produktów essence. Czy w Koszalinie jest taki sklep, w którym je dostane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w kazdej naturze chyba sa, ale taks zzcerze mowiac nie za specjalne sa te kosmetyki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chyba w super pharmie widziałam no i w naturze też są, mam taki kokosowy sztyft do skórek, całkiem ok, i obcinaczkę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×