Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jolajolajola

Isc czy nie??

Polecane posty

Gość patataj patataj
większość odpowiedziała -nie idź, czego jeszcze chcesz? może wymyśl kolejny ciekawy temat ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdecydowalam ze pójdę,mozecie mieć mnie za dziwkę,ale ja wiem ze gdybysciue byli w podobnej do mnie sytuacji,poszlibyscie na to spotkanie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mssnbxchcys
🖐️ i zycze ci zebys wrocila do domu cala i zdrowa :P:P:P baw sie dobrze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie idź
trele morele jeżeli to byłby fajny facet, to nie zaproponowałby jej sponsoringu :o nie idź, stracisz do siebie szacunek po co ci wyrzuty sumienia na stare lata? Jesteś pewna, że po tym wszystkim nie będziesz czuła do siebie obrzydzenia? i nie wyrzucaj nam brak tolerancji, bo jeżeli masz zamiar to robić to nie pytaj nas o zdanie, poprostu widzisz, jakie ludzie mają podejście do dziwek..., wiesz co sie stanie, jeśli inni sie dowiedzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość froozia
Jola ale dlaczego tutaj szukasz jakiegos usprawiedliwienia dla siebie? Na pewno nie wszystkim kobietom byloby latwo zdecydowac sie na takie spotkania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patataj patataj
gdyby twoja sytuacja była taka poważna, napisałabyś nam o tym, a ty tylko zadałaś pytanie czy iść. na 2 raz nie pytaj tylko idz, bo i tak zrobisz swoje i pojdziesz pustaku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie idź
skąd możesz wiedzieć, czy ktoś z tych tu na forum nie miało takiej propozycji i nie zgodziło sie? jeżeli byłoby tak jak mówisz to na forum byłyby same kurwy :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chcę opisywac swojej sytuacji bo uuwazam ze to moja osobista sprawa,a zapytać mozna prawda? pozdrawiam i zycze wszystkim milego wieczoru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to ładnie po nas pojechałaś
zastanow sie zanim cos strzelisz bez zastanowienia. gwarantuje Ci ze sponsora nie trudno znalezc, wiec zadna z kobiet, ktore wypowiedzialy sie negatywnie nie przyjelaby tej propozycji. nature kazdy ma taka, z jaka sie urodzil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trele morele
nie masz żadnej gwrancji, że będzie wiedzial tylko on i ty, jestes strasznie naiwna i pusta jak tu ktoś wyżej powiedział, myśle że jednak powinnas iśc, to robota dlaCiebie! powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytam bo nie wiem
nie zapomnij jutro napisać jak bylo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość burkinafaso
Pewnie bede sie pierdolic jak króliki, hehehe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehhhhh
spotkanie sponsorowane..jak to ładnie brzmi..ale tak naprawde to jest szmacenie sie lub jak kto woli KURWIENIE SIE!!! i nie pierdol nic o swojej ciezkiej sytuacji, bo a inne sposoby na zarobienie pieniedzy!!! moze nie tak duza sume w tak krotkim czasie, ale gdybys miała choc troche szacunku do samej siebie, poszukałabys innego sposobu na zarobek. nie oszukujmy sie--jestes zwykła pusta kurwą!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość burkinafaso
Do tego powyzej: kultury kurwa nie masz ? hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joIajolajola
Jutro bede miala na nowe perfumy i moze plaszczyk na zime, kto wie, a jak mnie dobrze pocisnie i mu sie spodobam to odwiezie mnie pod dom :) i zaloze sobie lepszy internet, bo ten cos sie wali, dokladnie jak ja dzisiaj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pimpek
Niech ci kutasem odbyt przebije

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna z dobrego domu
A mi jest kasa nie potrzebna ale moglabym miec sponsora. Niewiem czemu ale podnieca mnie takie coś.Podnieca mnie to ze ktos mi by za to zaplacil. Nie robilam jeszcze tego ale mam ochote bo wychodze z zalozenia ze w zyciu trzeba wszystko przezyc. Czy to mentalnosc dziwki to co pisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwinaaa
to nie jest nienormalne,wiele kobiet ma swoich sponsorow i prawde mowiac niexle na tym wychodza,pozatym zawsze to co nowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×