Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość babeczka....

do mierzacych 167 cm!

Polecane posty

Gość 167-48
167 cm, 48 kg i 27 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ;cc
167-61kg-17lat poplakalam sie, bo czuje sie przy was grubo;c

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sto okrotek
50kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość merkana
Mam 168 wzrostu i ważę 54 kg a mam 30 lat i dwoje dzieci, nie wiem jak to możliwe ale mam wsztstkie kości na wierzchu, biustu nie mam wogóle i wyglądam koszmarnie, powód nerwy, niedawno ważyłam 63 i byłam laska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnnaPerle
Ja mam 25 lat, ważę prawie 53 kg i wcale nie czuję się jak kruszyna. Ostatnio za dużo jem, z pewnością słodyczy. Bo było już ładne 52 kg. Marzy mi się 50 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość susceptancjaflflflfl
Ja waże 57 kg :D Przy 167. Noszę rozmiar 36 i też mi mówią że szczupła jestem :D Zresztą dziewczyny!!! Waga to nie tylko tłuszcz! Mięśnie ważą więcej, częto woda zatrzymuję sie w organiźmie. Kośći, narządy. Zdziwie może was ale to potrafi robić róznice:D Mam znajomą która waży tyle co ja i ma podobny wzrost aczkolwiek wyglądam dużo szczuplej :D Dużo ćwicze mam mięśnie no tłuszczyk też :D Ale brzuch jest płaski nogi szczupłe i umieśnione :D I co mnie w takim razie obchodzi waga?:D Zresztą jestem kobietą nie chuchro :D AA i mam 19 lat :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jezeli ktos ma 167
i wazy 50 kg to jest zwyczajnie wychudzony i ma niedowage!!!!! Radziłabym zacząc normalnie sie odzywiac i nie pieprzyc głupot o odchudzaniu bo nie macie pojecia jak wyniszczacie własne organizmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patryfka
mam 16 lat , ważę 54 kg i mierzę sobie 167 cm . jakiś czas temu ważyłam 60 kg i fatalnie czułam się we własnej skórze . dostałam sporego brzuszka , masywnych ud i dużej pupy . ogólnie to moja budowa ciała nie pozwala mi na nabranie trochę więcej masy , ponieważ mam szerokie biodra przez co moje uda i tyłek cały czas są wielkie :D , a już szczególnie gdy ważę około 60 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam 166....
ważę 56 i mam 22 lata. Jak najchętniej bym schudła te 6 kg to 50, tylko mam taką budowę/figurę że podobno nie wyglądam nawet na 50 kg a na 48 nie wiem jak to możliwe, uważam że jestem masywna. Nie odchudzam się, nie jem słodyczy coś niecos ćwiczę stanowczo ostatnio za mało. Jak ważyłam 60 kg czułam się jak wieprz, ale wtedy jadłam, jadłam i jeszcze raz jadłam nie mając w ogóle ruchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babeczka mam dokładnie tyle samo wzrostu i ważę 63kg przy czy jestem 2 lata młodsza. nie czuję się komfortowo, ale zbieram komplementy nawet kiedy się o nie nie proszę. "wyglądasz bardzo kobieco" to jeden z tych, które powodują, że obrastam w piórka ;). Mam duzy biust, przeciętną pupę wydaję mi się jednak, że dość "duże" uda i łydki. To chyba jednak dośc proporcjonalne. Będzsiemy się martwić jak przekroczymy 70.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewel09
Cześć, Ja mam 165 cm wzrostu i niedawno ważyłam 66 kg. Jasne że to nie jest jakaś straszna nadwaga ale jak każda kobieta chciałam czuć się w swojej skórze bardzo dobrze i do tego nie mieć kompleksów. Nie stać mnie na dietetyka i próbowałam wielu diet które kończyły się zawsze tak samo- JOJO. Nie ma diety która jest wspaniała tylko i wyłącznie dietetyk może nam zaproponować coś dobrego bo robi badania i wie co dla naszego organizmu byłoby najlepsze tyle tylko że taka dieta jest już do końca życia bo jak się przestanie jej stosować to waga wraca. Znalazłam na jednej stronie informacje o aptece internetowej dobra-apteka.pl a tam środek o fajnej nazwie Ananas Naturkaps to Wyciąg z ananasa w pastylkach czyli naturalne. Ananasowy błonnik pokarmowy pęcznieje i wypełnia żołądek dając uczucie sytości. Sprawia że się nie ma tak dużego łaknienia i pozwala ograniczyć posiłki a tym samym schudnąć do wymarzonej wagi lub rozmiaru. W tej chwili ważę 57 kg i jestem szczęśliwa:) Pozdrawiam i powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewel09
a i mam 20 lat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osz jasny gwint
jedzcie mniej i już to na 100% schudniecie zawsze jadlam mało i żyję powiem wam co jem rano - woda i zielona herbata, kawa słaba czarna śniadanie ok 10 - kanapka z ciemnego pieczywa z warzywem i wędliną obiad - np talerz zupy, lub kawałek miesa z surówką w ciągu dnia 2 owoce coś słodkiego kolacja herbata zielona, sałatka z pomidorów, ogórków, lub jakaś inna przekąska np jajecznica, serek, względnie fikuśna kanapka mam 45 lat 167 cm,57 kg mój ruch to zwykłe przejścia z miejsca do miejsca powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ncmz
60 kg , 34 lata, jedno dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katjaaaaaaaaaa
167 cm 55 kg 34 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondlala
ja mam 12 lat 168 sm i ważę 42 kg XD*^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czuje sie jak słoń :<
167, 60 kg, 16 lat. coś za dużo tych szóstek :

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fitnesska81
Ja mam 168 i ważę 56-57 kg, nie wyobrażam sobie mniej. Jednakże nie można porównywać tylko wagi i wzrostu, bo każda z nas ma inna budowę i nie to jest wyznacznikiem. Polecam post o sylwetkach kobiecych. http://www.sfd.pl/-t666997.html#post0 Do tego polecam rozsądną zbilansowaną lub redukcyjną dietę.Od kiedy ćwiczę, jem dużo więcej(ale odpowiednie produkty) i jakoś nie tyje, a wręcz przeciwnie -cm ubywa(a nie kg...)Im mniej jecie, tym bardziej zwalniacie przemianę materii, a jak sobie pozwolicie, to efekt jojo murowany:-(Mięśnie są cięższe od tłuszczu, więc jakim wyznacznikiem może być niska waga...?!No chyba, że ktoś waży100 kg, to faktycznie powinien się wziąć ostro do pracy. I jeszcze jedno, po ulicach chodzi masa tłustych-chudzielców(czyli osób, które mimo szczupłości, mają wysoki procent tkanki tłuszczowej).Nie pozwólcie sobie na to.Ruch to podstawa:-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesli to nie prowokac t
ja 22 lata,167cm i 53-54kg,chcialabym schudnac z 5kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megi207
167cm i 57 kg i jest idealnie,27 lat a ponizej 55 to nie za malo dziwczyny, jak zeszlam kiedys na 52 kg to kazdy mnie pytal na co choruje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 53-53 kg 167
i lat mam 18. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 168cm 46kg 22llata
tragedia, za nic nie potrafie zgrubnąć. Chociaz dobrze sie czuje w swojej wadze. Wszyscy mi mowia ze za chuda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam 31 lat,
waga 43-44 kilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To teraz ja.
Mam 59 kg. Trenuję, więc wiadomo też, że mięśnie ważą trochę więcej niż tłuszcz. Jestem bardzo zadowolona ze swojej sylwetki. Mam ładne wcięcie w talii, brzuszek wyrzeźbiony, biust w sam raz, chociaż nie jest jakiś wielki to mi się podoba, w biodrach 91, mojemu chłopakowi odpowiadałoby nawet więcej, bo lubi jak kobieta ma na czym siedzieć, u niego większa pupa to plus. Przy takiej wadze nie muszę jakoś szczególnie dbać o nią, bo na tyle ile jem akurat ona się utrzymuje, co jest fajne, bo nie muszę sobie niczego odmawiać. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mallwinna
hej! Ja mam 167cm i 27 lat i opowiem trochę o swojej wadze jaką miałam/mam. Jak mialam 18 lat ważyłam 43kg - tak wiem masakra. Byłam chuuuda. Mając 22 lata ważyłam 48kg. Każdy mówił,że jestem baardzo chuda. Później zaszłam w ciążę i po ciąży ważylam 60kg i dla mnie było to za dużo. Teraz ważę 54kg i dla mnie jest to idealna waga:). Noszę rozmiar 36/S. Nie jestem chuda,ani gruba mój mąż twierdzi,że idealna;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mallwinna
aha zapomnialam dodać,że wg kalkulatora BMI wagę mam prawidłową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czereśniara
22 lata 167 wzrostu. Patrzę na wsze wypowiedzi i niektórych mi szkoda. Popieram osobę mówiącą o wieku. Pomijając przemianę materii, dziewczyny rosną do ok 18 roku życia, a swoje prawidłowe kształty w pełni wykształcone osiągają w wieku 25 lat. Poza tym każdy ma inną budowę ciała, sylwetkę, kości itd. Nie ma co patrzeć tylko na wagę i wzrost i nawet wiek każdy jest inny. Ja akurat jestem grubszej kości, szersze barki i biodra na przykład od niektórych moich koleżanek w moim wzroście i wyglądamy całkiem inaczej przy tej samej wadze. Wcześniej ważyłam różnie 69 najwiecej teraz 57 i dopiero teraz wyglądam no na szczupłą(nie chudą kobietkę) wszystko zależy od budowy naszego ciała. A starsze kobiety nie powinny wzdychać jak napisze nastolatka o wadze 50 kilo, bo w tym wieku jeszcze nawet nie maja typowo kobiecych kształtów;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czereśniara
Aha i jeszcze jedno wskażnik BMI jest najgorszym oszustwem, gdyż nie uwzględnia budowy ciała wszystkich mierzy tak samo a ogólnie ludzi dzieli się na trzy typy budowy: ektomorfik, mezomorfik i endomorfik. Zaleznosci od budowy kości, ciała, masy mięśniowej itd. Poczytajcie bo to ciekawe rzeczy naprawde a wiele można się dowiedzieć ja się dzięki temu pozbyłam niektórych kompleksów i patrze na siebie inaczej już nie odchudzam się z zaciekłością i lubię swoje ciało, zreszta większość mężczyzn(bo często chodzi o podobanie się ich) naprawdę lubią kobiece kształty, okrągłe a zresztą co człowiek to inne gusta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×