Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość abibi

Ma inną

Polecane posty

Gość abibi

poznalam cudownego mezczyzne - znajomy moich znajomych... wyjechalismy na weekend ekipa i przegadalismy caly weekend, cudownie nam sie rozmawialo, pozniej jakies niezobowiazujace gadki na gg, esemesy kolejny wyjazd - swietnie sie dogadujemy i.... okazalo sie ze ma dziewczyne. gdy zaczelam sie smiac z niego ze sie do niej nie przyznaje, nigdy o niej nie wspomnial nawet i zawsze jak byla mowa o niej to ze to jego \"przyjaciola\", odpowiedzial mi ze sa ze soba tak dosc luzno, ze on i tak wyjezdza na dlugo do austrii i nie wiadomo co z nimi bedzie ale ze sie do niej przywiazal i nie chce jej zranic.... i nie wiem co robic... zakochalam sie i wiem ze jestem mu tez bliska osoba, ale jest ta ona... co robic - czekac, angazowac sie w romans?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ćwiek
Daj sobie spokój...Ty bedziesz cierpiec a on i tak stwierdzi, że kocha tamtą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to dobrze ze go kochasz
ciebie też zostawi przecież mowił ze wyjezdza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abibi
wyjezdza ale wraca - studiuje za granica ale czesto jest w kraju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abibi
chce go zdobyc..... :( pomozcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
postaw sie w sytuacji drugiej dziewczyny i wyobraz sobie...gratulacje i powodzenia- wlasnie rozwalasz narzeczenstwo.ZADOWOLONA??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abibi
to nie jest narzeczenstwo tylko "luzny" zwiazek trwajacy pol roku z czego polowy go nie bylo.... mial juz pare takich dziewczyn i wg mnie ta jest taka kolejna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prp
Za to Ty rowniez bedziesz kolejna :))) max naiwna jestes :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abibi
moze nie naiwna tylko zakochana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Charcmiszcz Pierdziafka
Ten Twoj zwiazek to tak "luzny" jak moja bielizna ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prp
Szanse na to ze Ty go zmienisz sa minimalne tymbadziej ze zachowuje sie w ten sposob i bagatelizuje wszystko gdyby to bylo jednorazowe to jeszcze moglabys sobie robic nadzieje ale skoro jego podejscie tak wyglada to lepiej zmien obiekt zainteresowania...nie jest to w zadnym wypadku zlosliwosc z mojej strony poprostu swego czasu zachowywalem sie podobnie do czasu az trafilo do mojej mozgownicy ze swoim zachowaniem zranilem wiele osob on chyba jeszcze trgo nie pojal pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abibi
mimo wszystko dzieki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odysskaa
To nie jest dojrzaly facet. Ma inna, niby twierdzi, ze to wolny, luzny zwiazek i nie chce jej ranic ale wlasnie to robi.Po prostu zabawia sie twoim kosztem i jej a sadze ze wcale mu nie zalezy na was. Wyjedzie i tyle go zobaczycie. Tam pozna inna, kolejny luzny zwiazek i watpie aby kiedykolwiek dojrzal do noramlnego zwiazku. Ciekawe czy jego dziewcyna wie ze to zwiazek oparty na luznych regulach. Jezeli sie na to zgadaza to ok, kazdy ma prawo do wlasnych wyborow. Jzeli jej i jemu to odpowiada to czemu nie? Gorzej, ze on nie tylko z nia sie zabawia ale i z toba i niezle cie oszukuje. Z daleka od takich facetow!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zastanów się
O Tobie też potem będzie mówił 'przyjaciółka' i będzie traktował jako luźny związek. A jak rozstanie się ze swoją obecną - to bądź pewna, że z Tobą zrobi tak samo.. Chciałoby się życzyć powodzenia i samych dobrych chwil, ale niestety tu nic tego nie wróży. Ty będziesz tu, on tam na studiach. Niestety, ale optymizmu tu mało.. Mimo wszystko trzymaj się !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abibi
ja wiem :( tez to tak sobie tlumacze, ale.... no wlasnie musi mi jakos przejsc.... na weekend wyjezdzamy razem sluzbowo :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..a ja powiem jedno.. ..nie poddawaj sie.. i walcz.. ..po prostu..badz obok..to wystarczy..by potem podjac decyzje.. ..by zobaczyc..jaka on decyzje podejmie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abibi
co bedzie to bedzie... dzieki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja Ci powiem
Bezdomna Noc jestes K czy M?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzuć go
chybaże chcesz być kolejną "przyjaciółką"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Konwlillia
to nie jest narzeczenstwo tylko "luzny" zwiazek trwajacy pol roku z czego polowy go nie bylo.... mial juz pare takich dziewczyn i wg mnie ta jest taka kolejna Ale jak ty abibi mozesz wiedziec co on czuje i co on wie lepiej nie jestes nim. I trafia cie ze ma inna i ze ona nie bedzie kolejna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abibi
zapusc mocher i werbuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
On mówi, że to luźny związek... Ciekawe, co powiedziałaby ta dziewczyna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Konwlillia
morgaine jesli do niej mowił to samo ze tylko lubiu i to luzne to jej sprawa, ze sobie ponawymyslała: o spie z nim kurcze z czasme bedzie ze mna, pokocha itd Juz ja sie postaram oto:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bernada
walcz o miłość!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie warto ...
zawracać sobie nim głowy, widac facet ma wielkie serce i pomiesci was obie a może jeszcze kogoś ? Poza tym nie przesadzaj z ta milością, dopiero go poznalas, dobrze wam sie rozmawiało i ... to wszystko, tak prędko zakochujesz się w kazdych spodniach ? Wspołczuję, chyba umiesz tez mysleć ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×