Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Felicja 69

Mniejsza ochota na sex po urodzeniu dziecka

Polecane posty

Gość Felicja 69
Musze konczyc Bede tu zagladac pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Felicja 69
Laurko my nie jestesmy małżeństwem,dlatego może to i lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem jak mozna wytrzymac z takim \"facetem\". To bydlak jakis a nie mezczyzna. Ja na 1000 procent odeszlabym od takiego zwierza. Na co ty liczysz kobieto, nie rozumiem. A w ogole to ile masz lat, ze boisz sie co pomysli mamusia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Felicja 69
Laurko -niemogliśmy wczoraj znależć wspólnego języka, Zaczęłam płakać,pakować sie... Wkońcu mnie uspokoił iporozmawialiśmy... Przeprosił,powiedział,że mnie kocha i nie chce żebym sie wyprowadzała... Ma sie zmienić-zobaczymy-powiedziałam,że jek to sie powtórzy to napewno odejdę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Felicjo może się Wam uda, ale pamietaj, myśl teraz o sobie, bo jak sama sie nie uszanujesz to tego szacunku od niego nie uświadczysz... daj szansę, ale nie pozwól chwycic za całą dłoń. On nie może sie tak do Ciebie zwracać, mnie sie włos jeży na takie zachowanie... życzę Ci powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Felicja 69
Laurko Ja również tego chcę,jakoś nie mogłabym się odnależć bez niego no i dziecko strasznie jest do niego przywiązane... Powiedział mi,że gdybym odeszła to nie zabiegałby o powrót:( Trochę przykre,ale myślę,że byłoby mu ciężko zapomnieć. Wczoraj powspominaliśmy trochę i przyznał ,że szkoda byłoby zmarnować to przez co przeszliśmy razem :) On trochę sie sparzył,ale powiedziałam mu,że nie będe go żałować bo a swoje tak samo wycierpiałam;) Teraz odzyskałam pewność siebie jak było dawniej i nie pozwolę żadnemu facetowi tak o mnie mówić! Dziekuje jeszcze raz Laurko jesteś wspaniała 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciesze sie Kochana, mam nadzieję że tak czy inaczej wszystko Ci sie ułoży 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Felicja 69
👄 dziekuje Laurko ;) Ile maja lat twoje dzieci ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość albar
Teraz to pewnie ma 11 lat. I jak sie ulozylo wam z tym seksem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×