Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pe-em

Czy nosicie buty na wysokim obcasie?

Polecane posty

Gość lalitajsejfp
nie noszę bo jestem za wysoka (167cm)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaaaaaaaa28
167 cm za wysoka??? Mam tyle samo i uwazam ze jestem za niska :/ - dlatego uwielbiam obcasy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak - ale wszystko zależy od okazji i od tego jaki dużą odległość mam pokonać. Mam buty na obcasach od 3 cm do 14 cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale studenci medycyny to racz
nie znosze butów sportowych i plaskich, sa dobre na grzyby do lasu :/ tylko obcasy!!!! moja mama chodzi całe zycie tez w obcasach, nie ma żadnych palskich butów i nie ejst zdeformowana a swoje lata ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie znoszę butów na obcasie, ale czasami zakładam. Oczywiście, po godzinie odpadają mi stopy i boli mnie kręgosłup...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie nigdy nie boli kregoslup
ani stopy, nawet po 12h na szpilkach - ale obcierają mnie i mam odciski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nosze aleraczej wieczorami czy na jakies inne wysjcia na zakupy lepsze jest obuwie praktyczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chodzę w większości na obcasach ok 8-10cm, wyjątki to w lato jak trzeba japonki, zima jak zabawy w śniegu to "śniegowce", w góry itp adidasy... gdy sytuacja wymaga nie szpilek to ubierałam koturny, ale miałam jedne już nie mam i teraz zmuszona jestem ubrać czasem balerinki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ennika
Ja teraz znalazłam teraz bardzo fajne buciki na mivo.pl Tutaj teraz mozna kupić je nawet o połowe taniej i naprawde polecam bo warto korzystać z takich okazji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fakt, że wyglądają super, ale poruszanie się w takich butach proste nie jest - dałabyś radę tańczyć w nich na weselu? Mnie by było ciężko, a wiem że wiele dziewczyn normalnie bawi się w takich butach całą noc ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LilkaM
A ja uwielbiam wysokie buty - szpilki, botki, kozaki - wszystkie :) Jestem dość niskiego wzrostu więc nie wyobrażam sobie funkcjonowania bez wysokich butów :) Ostatnio kupiłam dość wysokie botki tutaj: http://www.filippo.pl/buty_damskie.html ale za to są naprawdę wygodne i ładnie wyglądają na stopie, tak zgrabnie pomimo tego, że są około 10 cm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nosze, ale to sa grube obcasy i koturny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jareckowa
Nosimy, najczęściej właśnie takie. Osobiście nie wyobrażam sobie na dużych imprezach obuwia na płaskim. Na płaskim to ja chodzę do sklepu pod blokiem. A najbardziej lubię moje wysokie botki Merg. To dopiero buciki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takakijanka
Najwygodniejsze buty to takie buty: http://www.brandsplanet.pl/100-sportowe W tym miesiacu zamówiłam sobie te miętowe trampki DC ( na ktore od dłuższego czasu polowałam) i jestem bardzo z nich zadowolona. Wygodne, można w nich swobodnie biegać w mieście. Szpilki również mam ale noszę rzadko. Wyłącznie wieczorami na jakieś wyjście. Niektóre dziewczyny na mieście oczywiście śmigają cały dzień ale jak się patrzę jak niektóre wykrzywiają nogi z bólu to mnie samą boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kszonekos
Częściej noszę czółenka, są znacznie wygodniejsze, mam od Merg takie wyraziste, w niebieskim kolorze. Szpilki również lubię, ale to jednak w takim obuwiu jest po prostu znacznie wygodniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szare szpilki zawsze pięknie podkreślają kobiece nogi i dodają charakter każdej kreacji! Pamiętaj o tym przeglądając model Sala 1504. Produkt dostępny jest w sklepie internetowym CoZaCena – www.cozacena.pl w niskiej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kassana
Ale kto powiedział, że buty na obcasie muszą oznaczać coś niewygodnego? Co do szpilek - wszystko kwestia jakości wykonania. Każde buty są inne, ale wcale nie oznacza to, że najdroższe będą najlepsze. Na pewno bierzcie pod uwagę Bravo Moda. Wyobraźcie sobie, że poszłam na pierwszą imprezę w ich butów, to był pierwszy raz, wesele, cała noc i nie miałam żadnych problemów ze stopami. Czyli co? Można?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JULITKA4
Myślę że czułekna można nosić przy każdym wzroście, nie tak jak tu któras z was pisała, ja mam 175cm i też je zakładam, mam kilka par z tego sklepu http://amoreshoes.pl/kategoria/czolenka ale nie tylko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×