Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Czekolada Milka

Perfumeria Dolce.pl!!!!! Kto tam kupował można zaufać???

Polecane posty

Gość gośćNina
Ludzie nie dajcie się nabijać w butelkę nikt nie sprzedaje perfum oryginalnych w takich cenach jak w tej perfumerii, raz kupiłam perfum w dolce.pl i byl to mój ostatni raz otrzymałam bazarowy towar a również skusiła mnie cena a opinie które posiadają wypisują sobie sami, oszuści!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ON311
Perfumeria dolce sprzedaje podróby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dolce sprzedaje oryginały. Nie tylko ten sklep internetowy zresztą. Warto poczytać fora, na których udzielają się osoby, dla których zapachy i perfumy są prawdziwym hobby. Od nich można się dowiedzieć, gdzie warto kupować oryginalne zapachy w atrakcyjnych cenach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mam watpliwosci....kupilam angel thierrego muglera i sadze ze sa rozcienczane nie mowie ze perfumeria to robi,moze dostaje taniej zapachy nie wiem,ale zapach Też znam bardzo dobrze i tutaj jest coś nie tak na przykład krzyknęłam rękę 1400 1700 Nic nie czułam to są mocne perfumy A na drugi dzień również ten nadgarstek pachnie więc coś jest nie tak....:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam bardzo zadowolona z Dolce, aż dostałam w prezencie wodę perfumowaną... wszystko wyglądało OK, ale otworzyłam pudełko i pierwsze, co rzuciło mi się w oczu, to bezczelnie wdarty kod, tak nie powinno być w oryginałach. Co do zapachu, tutaj też coś nie tak, owszem, piękny, ale lekko inny, niż ten który znam...Nie kupiłam ich, więc nie mogłam reklamować, ale teraz nie wiem, to była jedyna perfumeria w której zaopatrywalam się bez zastanowienia, a teraz co..? Czytam i każda perfumeria ma zwolenników i przeciwników, zresztą ostatnio ktoś skarżył się na znane perfumerie S i D...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem, nie oskarżam, NIGDY SIE SIĘ NA NICH NIE ZAWIODŁAM, ale są perfumy, których NIGDY w dolce nie kupię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No sorry, ale jeżeli chodzi o zapach Angel, mam to samo zdanie, nie oskarżam perfumerii, ale powinni sprawdzic, bo zapach jest słabszy, faktycznie jakby rozwodniony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam pewna, że w dolce sprzedają oryginalne, ale teraz już nie... Udostępniają świeżomierz i proszę, ich woda perfumowana na ich świeżomierzu, ,, nie ma takiego kodu", lub nie obsługiwany kod. BRAWO! Tłumaczenie dolce; ,,mozna reklamować..." Szlag mnie trafia, kiedy pomyślę, ile pieniędzy tam zostawiłam i tylko się pocieszam, może nie wszystkie były trefne..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka

Kupiłam podkład Sisleya w Dolce. Najpierw miałam próbkę z Sephory. Podkład identyczny, ale cena o niebo lepsza 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka

Kupiłam podkład Sisleya w Dolce. Najpierw miałam próbkę z Sephory. Podkład identyczny, ale cena o niebo lepsza 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×