Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Czekolada Milka

Perfumeria Dolce.pl!!!!! Kto tam kupował można zaufać???

Polecane posty

Gość Judyta2
Co polecacie na lato? Mam Green Tea i L'Eau par Kenzo ale mi się trochę znudziły.... poradźcie coś.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lemowa
A ja kupiłam tam fluid i jestem na 99% przekonana, że to podróbka!!! Używam go od lat i widzę, że konsystencja i kolor są inne. Jak na podróbę cena była bardzo wysoka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polecam perfumerię Esentia :)) wielokrotnie robiłam tam zakupy i byłam zawsze zadowolona :)) do zamowienia niespodzianka gratis a w razie niedostepnosci jakiegoś produktu perfumeria nawiazuje telefoniczny kontakt . Zatem szczerze polecam tę właśnie firmę co nie znaczy , iż nie zajrzę do dolce .. bo ich ,,salonów,, jeszcze nie wizytowałam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O właśnie:) Jeśli chodzi o kosmetyczne zakupy przez internet to tylko esentia i dwóch sprawdzonych sprzedawców na allegro.Co do esentii to rzeczywiście sklep pierwsza klasa.Dają gratisy,mają dobry wybór i faktycznie niższe ceny.Ja u nich najczęściej kupuję produkty Tesori d\'Oriente ,właśnie złożyłam zamówienie po raz 4 i prawie jest już skompletowane.Rozpisałam się jakby mi za to płacili;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm .. byłam sprawdziłam , porównałam ceny perfum :)) niestety w dolce mają taniej niż w esentii a i za przesyłkę mniej żadają. Egzaltowana podaj mi namiary na sprawdzone żródła na allegro :)Noszę się z zamiarem kupna perfum ... i nie ukrywajac szukam korzystnej oferty. z gory dziekuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 158cm to maja karly
polecam Sephore tam sa przynajmniej orginaly:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
egzaltowana :)) serdeczne dzięki .Przejrzę , pomyślę i mam nadzieję iż dokonam słusznego wyboru :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm .. dobre sobie :) wiesz , iż dokonywałam zakupu u dwóch z nich ? był to< jasia i ja >oraz . Transakcja była udana , doskonały kontakt i w 100 %udany zakup. Mam jeszcze jedno pytanko. Ponieważ w moim miescie nie ma zadnej renomowanej perfumerii a zatem wybór nowego perfum jest rzeczą dość trudną określ mi rodzaj zapachu , o którym wspominasz . Mianowicie Rush Gucci . Nie ukrywam , iż o nim myslałam tak samo jak o Amor Amor Chacharela. w rezultacie zadowolę się Euphorią C.K :)) ktora jest doskonałą kompozycją zapachową :)) mam nadzieję , iż nie wymagam zbyt wiele ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kertez
egzaltowana idiotka-czy ty robisz u nich za bezpłatnego menadzera???? "Więc mogę ich polecić z czystym sumieniem.Zresztą odpowiadają na każde pytanie,nawet jeśli będą szczegółowe i męczące.No i jeszcze linki: http://www.allegro.pl/show_user.php?uid=1596330 http://www.allegro.pl/show_user.php?uid=1543001 http://www.allegro.pl/show_user.php?uid=3398464 http://www.allegro.pl/show_user.php?uid=2339803"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kertez .. jakiś ty zlośliwy :(( ej ... nieładnie. Doceń uprzejmość dziewczyny. Ta cecha teraz wielce pożadana wkoło tyle chamstwa :((hm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przecież tylko odpowiadam na pytanie,wyluzuj.A wracając do pytania.Jeśli nie miałaś próbek Rush to lepiej nie ryzykuj .To jest zapach z kategorii \"kocham albo nienawidzę\".Należy do kategorii kwiatowo-szyprowej,ale raczej ja nie czuje w nich jakichś bukietów.Dla mnie to jest zapach ziemi.Wiem,że to mocno subiektywne-tylko ja to tak czuję.Jest mocny,trwały,pięknie się rozwija,bardzo esencjonalny.Jesienny zdecydowanie.Amor amor jest bezpieczny,też lubie,ale czasem.Mam 30 kupioną chyba z rok temu i nie mogę skończyć.A Euphoria jest mi nieznana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i zostałam oświecona :)) egzaltowana serdeczne dzięki . Jak bedziesz miala sposobność powachaj Euphorię :)) naprawdę warto. Ma bardzo subtelny zapach i przesliczny flakon:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odświeżam topik. Czy ktoś kupował na dolce.pl ostatnio i jest bardzo zadowolony lub bardzo rozczarowany? Chodzi mi szczególnie o kwestię oryginalności;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lacoste pour femme -
ja kupowałam w www.dolce.pl perfumy lacoste i były oryginalne - zresztą nie miałam obaw bo poleciła mi koleżanka tą perfumerie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słoneczniczek
Niedawno kupowałam edt na www.dolce.pl - jak najbardziej polecam. Uważam, że woda jest oryginalna, przesyłkę otzrymałam po 3 dniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja kupowałam Cerruti 1881
Moim zdaniem są oryginalne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja wolęLUMIERE.plale jest
bardzo drogo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też jestem ciekawa
słyszałam o niej duzo dobrych opinii???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość THS
witam wszystkich, chcialbym opisac pewna sytuacje zwiazana z perfumami i jednoczesnie dowiedziec sie czy ktos z Was zetknal sie z podobnym przypadkiem.. otoz zakupilem we wroclawiu, od kolesia, ktory sprzedaje na allegro, tester LACOSTE pour homme (szary) cena nie podejrzanie niska (130zl za 100ml), kupilem to na prezent, 2 dni wczesniej bylem sprawdzic zapachy w Sephorze we wroclwaskim Carrefour zeby przyszly wlasciciel mogl sobie wybrac odpowiadajaca mu perfume. I teraz nie wiem.. wydaje mi sie, ze moj tester ma ZUPELNIE inny zapach (jakby przytlumiony, niepelny- kto zna szara lacoste wie, ze jest dosyc mocna i wyrazista juz przy pierwszym "psiku") od tego, z polki Sephory... tak mi sie wydawalo... niestety to nie koniec:) Majac tester w kieszeni poszedlem sprawdzic zapach do Douglasa i tu ku mojemu zdziwieniu sklepowy tester pachnial identycznie jak ten moj:/ Podejrzewajac utrate wechu lub tez chorobe psychiczna u siebie wsiadlem w samochod i pognalem raz jeszcze do Sephory w Carrefourze... i o zgrozo lacosta sephorowa byla znowu taka sama jak ta z mojej kieszeni. Ktos moglby stwierdzic- koles sie czepia - ale mam ten papierek, ktory bralem 2 dni wczesniej i jest to INNY, MOCNY, WYRAZNY zapach:/ W gre nie wchodzi wtopa - ze psikalem inna woda i sie pomylilem. Co wiecej testery zarowno W douglasie jak i Sephorze maja (podobnie jak i moj) dosyc hmm niewyrazne butelki... jakby popatrzec pod swiatlo to na szkle sa lekkie smugi, jakies mikro pecherzyki powietrza, skazy.. I teraz pytanie: czyzby tak duze sieci sklepow w bezczelny sposob robily ludzi w balona? Wystawiajac jakies tureckie podroby za cene 300zl??? ( w sumie nic w tym kraju mnie nie zdziwi juz). Powtarzam- zachowalem kartonik z zapachem, ktory sprawdzalem 2 dni wczesniej. Jest inny. Zakladam, ze 200 osob przewalajacych sie dziennie przez Sephore jest w stanie wypsikac 100ml tester w ciagu 2 dni. Postawia nowy... Co do samego sprzedawcy z allegro- bralem od niego wczesniej pare reczy i zawsze bylo ok. Koles zarzeka sie, ze ta lacosta tez jest w 100% oryginalna. Czy ktos moze sie wypowiedziec?:) Ktos spotkal sie z podobnymi dziwami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Barrie
Kupowałam kiedyś, ale jak widzę jak ceny poszły w górę to już nie. Teraz tylko Realta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilla Sz
Ja też kupuję w realta.pl. Cieszy mnie fakt, że zawsze błyskawicznie realizują zamówienie. Perfumy są w 100% oryginalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawoszek
Dziś przyszły z Dolce.pl moje ukochane Light Blue - oryginał, no i najtaniej w sieci, takze polecam z czystym sumieniem. W Sephorze 100 ml kosztuje 350 zł, a ja dałam 219 - dla mnie to bardzo duża różnica:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika żona Krzyśka
Muszę koniecznie sprawdzić tą perfumerie Realta, skoro polecacie. Teraz szukam dla męża prezentu, więc myślę że perfumy powinny być jak najbardziej na miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hubercinka
Kupowałam ostatnio eternity damskie w piume.pl i byłam zadowolona. rewelacyjna cena i szybka dostawa, także polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja perfumy kupuje w perfymytaniej.pl, jestem jakoś bardziej przekonana do tego sklepu, może dlatego że moja znajoma mi go poleciła, seny są super, przesyłka szybciutko. Jestem zadowolona;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, jestem zainteresowana złożeniem dużego zamówienia na tej stronie -www.perfumeria.in , czy posiadacie jakąś opinię na temat tej strony? Posiadają tam bardzo atrakcyjne ceny, ale wole zapytać Was, czy warto tam złożyć zamówienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czekoladopodobna
NIE POLECAM TEJ PERFUMERII NA 1000% TAM SPRZEDAJĄ PODRÓBKI! Kupiłam tam perfumy i pachną jak babcine perfumy kupowane w PEWEXIE! Zupełnie inny zapach niż ten w Sephorze (wzięłam pasek i porównałam z tym co mam). Po prostu szkoda waszych pieniędzy dziewczyny!! A te świetne recenzje to oni sami piszą na stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×