Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zaczne

napiszmy własne opowiadanie max 10 słów

Polecane posty

Frania,Lodzia,wszyscy wiecie, wiele seksu jest na świecie, a wiewiórka? Też by chciała, żołędzia do cipki se wepchała. Na to Zdzisia krzyczy rety, ja se wepchnę kastaniety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frania,Lodzia,wszyscy wiecie, wiele seksu jest na świecie, a wiewiórka? Też by chciała, żołędzia do cipki se wepchała. Na to Zdzisia krzyczy rety, ja se wepchnę kastaniety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kastaniety trochę klaszczą inne Panie się połaszczą lepiej będzie jak wiewiórka zołądź przyczepić do sznurka włożyć sobie do cipeczki niech zazdroszczą wiewióreczki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obciągająca z połykiem
zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wzięła Lodzia więc wibrator, pcha do cipki-a to kalkulator, więc zdziwiona go wyjmuje, no i w brodę sobie pluje. Chciała narząd z cyberskórą, teraz minę ma ponurą, miast wielkiego wibratora, dobrała się do labradora...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olka pierdolka
labradory- tez nie glupie wiedza kiedy pieprzyc w kupie seks grupowy - tak kochani nigdy nie jest, ze do bani a lbrador juz szcegolnie ruchac lubi sie potulnie takie geny, no i pies jest... jak ta lala, wiec i fiut - fest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Labradory-psie piękności, zaprosiły sobie gości, już się sroka z wróblem pieprzy, gołąb myśli-będe lepszy, do homika podlatuje, w dupę chyba mu celuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
celniczce celnik tez celuje chyba sie biedny nie zblazuje zobaczyl to przemytnik wrogi juz celniczce rozkladza nogi pcha dobrego whiskacza po sama szyjke - pyskacza tak jej sie dobrze zrobilo ze 2 ch... przyjela az milo ruchali ja oby dwoje jeden w cipsko drugi w kakalka podwoje orgazm bliski kondor nadlecial i zrobil mu sie sliski sam sie zaraz wyonanizowal bo on to przecie organizowal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kafeterija wciąz pierdoli bo ją pizda chyba boli, strasznie ruchać jej się chciało, ciągle woła mało mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mało, mało jak malutko, zazdrosnaś prostytutko? Wierszę klecę dla rozrywki, bez ciśnienia,bez używki. A że dystans mam wszelki, nie zaglądam do butelki. Trzeba trochę porymować bo od smutku boli głowa, talent swój ukazujecie, wiersze klecić też umiecie. Więc zapraszam do zabawy, niech spróbuje kto łaskawy. A że fizjologia nam najbliższą, jest rzeczą oczywistą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bakoma
rymowanki, jazdy fanki ja chce seksu a nie jamki ruszam dupa swą w twe strony żebyś ruchnął mnie w balony cipka też mi już nabrzmiewa rany ale mnie oblewa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
racja racja proszę pani zza pagórka tyłek łani się wyłonił nagle na to całkiem fajny jak na lato:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bakoma
ale zaraz? co sie dzieje? on nie rucha mnie w piździele wali odbyt mój okrutnie ej kolego! dajesz cudnie po stosunku zlał mnie sokiem co ma zapach jak dwie krokwie połozyłam sie na niego ale facet, nic strasznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lato,lato,lato wszędzie, co to będzie,co to będzie? penis w cipke,dupkę w ucho, oj czy nie jest czasem sucho?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to bierze lubrykanta i smaruje tego fanta penis, cipke, uszko, nosek no i jeszcze wyrwie włosek:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pisze pisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znaawca
strasznie szeroko jedziecie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lęcą konie po betonie przemierzyły stepy a tu cudny kwiat południa robi nam dziś mietły rety ale porażka nie nabijajcie się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
erotycznie miało być:D a nie o miotle... idzie Dziunia ścieszką polną w ręku dźwiga worek robi sobie ręką wolną zaraz wsadzi sobie korek:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co jak korka jej zabraknie ach jak ona seksu pragnie chce mieć ona orgazm wielki aż już cieknie jej z muszelki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stoi biedna mokra cała do Romana zawołała: Chodź tu do mnie ty konusie lecz co to, Roman przestraszony uciekł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już do Dziuni Bolek bieży i wyciąga jak nalezy sprzet swój-rozmiar doskonały Dziuni wyszły na to gały:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziunia już dosiadła Bolka lecz Dziunię dopadła kolka kłuje ją tam strasznie z boku a Bolek ją dźga po kroku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Dzinia drętwa walczy Bolek nie chce tu juz więcej kolek... już dochodzi juz szczytuje a tu wrzask zza krzaka: chuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W krzkach sobie siedział zboczek i na pal nabijał Zosię Zosia wyła w niebogłosy bo zboczek ją ciągął za włosy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mocniej!mocniej!wrzeszczy zocha bo ona to szczerze kocha lecą do nich Dziunia, Bolek on sie trzyma za rozporek zaraz będzie orgia ostra sex we czwórkę to rzecz prosta:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czworokąty Bolek kocha bardzo lubi to i Zocha najpierw Bolek weźmie Zoche Dziunie też lecz ona potem Zboczek teraz zerżnie Dziunię czworokąty ja także lubię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×