Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gagatka85

jak schudnac 7 kg????

Polecane posty

Gość your-angle
Dziś kupiłam wyciskarke do soków... Pycha już sobie wypiłam soczek z grefrtura i pomarańczy :) Ja biorę aplefit... jak narazie to nie wiem czy widze rezultaty ale wiem ze rezultaty daja moje cwiczenia 6 weidera... Ja też dostałam okres teraz... Ale mnie to nei rusza bo czuję się jak narazie świetnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej!!! a ja mam zero motywacji do czego kolwiek!!!!!!!!! yyyyyyyy dzis na sniadanie zjadlam 250 ml jogurtu naturalnego z otrebami i na kolacje koktajl jablkowo marchwkowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co nie znaczy ze nie zjadlam drugiego sniadania w pracy i obiadu (jedno daniowego - bez ziemmniakow) !!! a czuje sie jak balon!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olciak
hej dziewczyny ja tez chce schudnac ale jakos mi to nie wychodzi chociaz sie staram(nie jem jasnego pieczywa, nic nie jem po 18) bardzo duzo sie ruszam bo trenuje koszykowke wiec glodowka nie wchodzi w gre;/ co mam zrobic?? pomozcie prosze!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to witaj w klubie ;)) ja tez staram sie nie jesc po 18, ale biale pieczywo jem!!! cwicze 3 razy w tygodniu po 40 minut a brzuch mam jak w 3 miesiacu ciazy< pije herbate pu-erh i NIC!!!!! od poniedzialku zaczelam pic koktajle moze pomoze!!Moze Ty tez sproboj!!!pozdrawiam!!pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość your-angel
dałam upust emocja i co??! Tak batoniki, jogurciki, pizza :/ Na szczescie nei przytyłam ale od jutra ZERO SŁODYCZY! zero!! No i ćwiczonka... ćwicze codziennie wiec z tym nie ma problemu ale poskromienie mojego apetuty to istne pobojowsko! NIe umiem sobie odmówić może ktos zna jakis na to sposób??!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olciak
ja cwicze codziennie po 2 godziny albo nawet i dluzej i nic to nie daje:(:(:(:( moze sprobuje tego koktajlu jak sie go robi?? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość giaaaaaaaa
na poskromienie apetytu kopenhaska tam się nawet marchewke docenia a o czekoladzie boi pomarzyć:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prosze oto przepisy KOKTAJL JAGODOWY: 1/2 szklanki kefiru, 2 szklanki jagod (moga byc mrozone), 2 łyżeczki cukru waniliowego, calosc razem zmiksować KOKTAJL MALINOWY:1/2 szklanki jogurtu naturalnego, 2 szzklanki malin (moga byc mrozone), 2 lyzeczki cukru waniliowego, caloscc zmiksowac KOKTAJL POMIDOROWO-SELEROWY: 1/2 szklanki soku z pomidorow, 1/2 szklanki soku z selera, wymieszac KOKTAJL TRUSKAWKOWY: 1/2 szklanki maślanki, 2 szklanki truskawek (moga byc mrozone), 2 lyżeczki cukru waniliowego, zmiksowac KOKTAJL BANANOWY: 1/2 szklanki mleka, 2 banany, zmiksowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a teraz pije koktajl marchewkowo-jablkowy: 1/2 szklanki soku marchewkowego (świezo wycisniety) i 1/2 soku jablkowego, calosc wymieszac!! kurcze duzo cwiczysz !!!! i na prawde nic nie mozesz schudnac????????? nie rozumiem tego!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ja tez dzis sgrzeszylam pare kostek czekolady i troche drazy yyyyy !!! widocznie dzien malych grzeszkow dzis byl!!! hehe Olciak a ile masz wzrostu i ile wazysz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olciak
a te koktajle to kiedy sie je?? zamiast sniadan i kolacji?? ja mam 177 i waze ok 60kg:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość your-angel
a działają te koktajle? I czy sa kaloryczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy działaja??? ja na razie pije je od poniedziałku i na razie nie widze zeby mi cos pomoglo!!moze dlatego ze dzis dostalam okres!!?? na razie pije marchewkowo-jablkowy, ale jzu mi si powoli nudzi!!! mysle ze nie sa kaloryczne, niestety nie mam podanej kalorycznosci :(( pozdrawaim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo dziewczyny gdzie jestescie???? ja juz dostalam okres i moge zabrac sie za prawdziwe odchudzanie!!! cwiczylam dzis tylko 25 mimut!! ale zawsze to cos!! koktajle dzialaja oczyszczajaca tzn przyspieszaja przemiane materii!! jestem ciekawa czy schudne przez te koktajle i czy bedzie to jakis trwaly efekt!!czy tylko chwilowy!! brzuch jakby zrobil sie plasciejszy i lekko mi sie miesnie rysuja :) oby tak dalej!! niesety waga jest nadal ta sama :( ale nie pddaje sie!! dzis koktajl truskawkowy, ale zamiast maslanki dalam naturalnego jogurtu!!! pozdrwaiam !! odezwijcie sie !!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość your-angel
No więc wpisz zw google 6 WEIDERA i wejdz w piersza lepsza strone a napewno beda na niej cwiczenia :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upsasa
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis zjadlam kebaba :(:( trudno sie mowia, ale na sniadanko jogurt naturalny a na kolacje koktajl ( wszystko z otrebami) To bylo moje pozegnanie z takim jedzonkiem!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olciak
ehh nie przejmuj sie tym ze zjadlas kebab:) ja zjadlam dzsiaj 3 fantazje z platkami czekoladowymi i czuje sie okropnie z tego powodu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość your-angel
a ja dzis zjadłam w Sphinxsie filet zkurczaka i mase frytek!! Buuu... żle się czuję z tą myśla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie popijam sobie moj koktajl niestety zamias soku z marchwi swiezo wycisnietego mam z butelki sok marchwiowy ale co tam :) widze ze nie tylko mnie przydarzaja sie male grzeszki :):) :> hehe Ale nie jest zle powstrzmalam sie od tortilli z mc donaldu ;) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olciak fajnie ze przyrownujesz mojego kebaba do 3 fantazji!!!! ale podejrzewam ze kebab mila wiecej kalorii !!! pozdrawiam ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość your-angel
Ale ja się starsznie źle czuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny gdzie wy jestescie??????????? ja sobie dalej popijam koktajle, od czasu do czasu jakies male grzeszki sie popelnia!! ale jakos sie tym nie przejmuje!!! brzuszek mam taki se ani duzy ani maly!!! ale pracuje nad tym:) pozdrwawiam !!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swoja draoga to te grzeszki zdarzaja mi sie dosyc czesto ;/// czas zaczac kontrolowac te slobosci moje !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×