Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gagatka85

jak schudnac 7 kg????

Polecane posty

Hej gagatkoo :) Mam tyle samo wzrostu co Ty, a waże 58-59 kg :( też chciałabym trochę schudnąć, a najbardziej zależy mi na tym żeby pozbyć się brzuszka, bo jest b.wydęty i w ogóle :( :( tylko przydało by się trochę wsparcia od kogoś kto też się odchuda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nemezisss witam Cie serdecznie i zapraszam na topik!!Bo odnosze wrazenie ze sama go prowadze:/ teraz to ja mam akurat zalamke bo nie wiem po co wchodzilam na glupio wage :(:( ;( ale moze to tylko chwilowe!!!!!!!! moje sniadania mleczne czyli platki z otrebami i koktajle jakos nie przynosza efektow w posatci utraty wagi jedyne co to tylko tyle ze brzuch mam plaski ale moze to efekt cwiczen ?? nie wiem :> jakie masz postanowienia odnosnie schudniecia??? moglabym ci cos poradzic ale zadne moje pomysly nie przynosza pozadanych efektow :( niestety !!! pozdrawaim goraca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam gagaciorku ;) po pierwsze - dieta. Zadna cudowna, normalna zdrowa. najlepiej jakbys jadla wg piramidy zdrowia. to , jak bedziesz jesc odbije sie na Twojej wadze. ja jem tak juz 8 miesiecy . Utrzymuje zdobyte minus 16 kg , czasem zjem cos ekstra np wielka pizze plus lody od swieta ;) po drugie : sport. najlepiej jak mozesz codziennie choc na 10 min. To co spalasz, to za malo! sprobuj basenu, biegania, gimnastyki , rowerku. Tu sie spala najwiecej tluszczyku ;) http://www.republika.pl/pieknecialo/ ta tej stronie znajdziesz ekstra cwiczenia na brzuch. aha . No i nie jemy po 18 !! to tyle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma co się załamywać! Ja tam na wagę to ostatnio aż się boję wchodzić... :P Jeśli nie chudniesz a masz płaski brzuszek, to napewno dzięki ćwiczeniom. Co do mnie to chciałabym zrzucić jakieś 5kg, ale jeśli chodzi o diete to nawet nie próbuje bo po prostu nie daje rady! :( ale ćwicze co wieczór - ćwiczenia na brzuszek i rozciągające. Jakiś czas temu udało mi się schudnąć 5kg, pokłóciłam się z chłopakiem, nie odzywaliśmy się do siebie i w ogóle nie miałam apetytu, przez 3 dni kompletnie nic nie jadłam, no ale później szybko spowrotem przytyłam o te 5kg...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis nie cwiczylam brak motywacji :( a na kolacje wypilam koktajl po czym zjadlam salatke z jedna kanapka :( zreszta mam jutro egzamin i moze dlatego zjadlam ta podwojna kolacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czolem dziewczynki :) jak tam sie wasze dietki maja??? bo ja chcialbym sie poskarzyc :( niestety nic nie schodlam po tych koktajlach :( :( w sumie to przeczuwalam ze tak bedzie!!Ale cwicze ostro dalej i brzuch mam w miare!!A jak wam idzie dziewczynki?????????? Buzka papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pieknie wszyscy juz zapomnieli o tym topiku !!!!!!!!! a ja chyba zapominalam ze sie odchudzam bo przez ostatnie dni za duzo pochlanialam kalorycznych rzeczy i do tego nic sie nie ruszalam!!! paskudne lenistwo mnie dopadlo :D :> ale czas zabrac sie za siebie i za gimnastyke sie zabrac !!!papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eye of Dog
Może ja sie przyłącze?? Chcę schudnąć w łydkach i ramionach szczególnie oraz wyrzeźbić brzuszek. Moim problemem jest zwlaczenie tłuszczu , wiec trzeba jakieś ćwiczenia spalające tłuszcz a nie siłowe... co byś zaproponowała?? :D Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak tam po swietach?????? bo u mnie jak zwykle czyli MASAKRA !!!!!!!!! a w ogole to ten topik chyba ginie smiercia tragiczna bo juz nikt sie nie wypowiada :( why?? a ja to powinnam sobie zmienic tytul topika na jak nie przytyc 7 kg!!!! w ogole mi nie idzie to odchudzanie a wam???zreszta kogo ja sie pytam??? ale obiecuje od nowego roku biore sie za siebie!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz przeszlo miesiac istnieje ten topik a ja w ogole nie schudlam ;(;(;( :/ zreszta i tak teraz nie bede sie wazyc moze za jakis tydzien!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ehh.. Nie Ty jedna nie możesz schudnąć Gagatko :( Mnie też coś nie idzie, a po świętach jak zawsze - m a s a k r a :(( No ale od nowego roku trzeba się będzie wziąść za siebie, żeby do wakacji cosik schudnąć ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlugo sie nie odzywalam ale wdze ze nie tylko ja!!!!!!!!! u mnie zadnych zmian nic dodac nic ujac !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfi
dziewczyny nie martwcie sie ze waga rosnie przy cwiczeniach poniewaz masa miescniowa wazy wiecej niz tkanka tluszczowa:) wiec tluszczyku wam nie pzybywa tylko miesni:) a ja sobie smigam na stepperku i mam plytke z tancem brzucha z elementami fitnes:) no i do tego jesio podstawowe cwiczenia :) no i duzo tanca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc 🖐️ smerfi: ja tez na stepperku cwicze :) juz od 3 tyg z hakiem :) i widze efekty !! :) mam stepper skretny a ty? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już nawet zapomniałam, że taki topik założyłam :) ;D ostatnio zaczełam jeść dużo białka ( jogurty naturalne czasami te zwykłe, twarożki itd) i biegam sobie, ale w domku tak w miejscu!!! Jest lepiej mam wrażenie, że nogi mi się wyszczupliły i brzuszek mi zmalał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwiacwiczenia sprawdzone
Witam wszystkie dziewczyny ktore wlacza z oponka,plaskim brzuchem,i ladna talia.Znam sprawdzone cwiczenia na sobie oczywiscie.Oto kilka z nich: 1.brzuszki 2.nozyce w poziomie(lezycie na plecach i robicie nozyce) 3.nozyce w pionie(kladziecie sie na boku i machacie noga,a potem zmiana,przewracacie sie na drugi bok i znowu. 4.klekacie wyciagacie rece jak najdlaej przed siebie i wytzymujecie 10 sekund,powtarzacie te cwiczenie 6 razy. WSZYSTKIE TE CWICZENIA WYKONUJECIE CODZIENNIE..... POZDRAWIAM:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaannntek
nie dobijajcie mnie dziewczyny!!!!!!!!!!!!! mam 172 cm wzrostu i waze 70 kg!!mam waleczki na brzuchu i oponki....w udzie mam 60 cm ;D. a wy tu takie problemy macie??????jejciu bo sie zamkne zaraz w sobie ;]i do tego mam 70 cm w tali a jeszcze 3 lata temu mialam wymiary modelki... nawet nie wiem z kad to sie wzielo...dziennie pochlaniam jakies 1000 kcal i tyje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaannntek
a co do biegania w miejscu...to tez tak robie... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlaOlaOlaOlaOLaOlaOla
your-angel idz sie puknij w leb dziewczyno, schudnij tyle ile wazysz, moze wtedy bedziesz szczesliwa i juz widze jak Ty cwiczysz, taka wielka sportsmenka z Ciebie ;/ zal.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a żuk gnnojarz toczy i toczy..
Czesc! dokladnie waże i mierze tyle co ty! Nieslucham osób ktore mi mowią że mam niedowage, jestem chuda itp ( skad oni mogą to wiedziec? ) No wlasnie, mi sie troche zebrało w boczkach, bo talię mam bardzo szczupłą, no i troche w udach:) chudniemy razem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaannntek
ja nie wiem...słodyczy nie jem... zadnych fastfoodów...... malutko jem...i tyje co roku jakies 4 kg...;/ pomóżcie..........;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do gagatki...
nie dodawaj do tych koktajli cukru waniliowego, a zamiast maslanki uzyj jogurtu naturalnego, do braku cukru da sie przyzwyczic jak do wszystkiego :) poza tym zero slodyczy i wszystko z umiarem i beda efekty, cierpliwosci. Wiem po sobie ;P powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce szybko schudnac
hej dziewczyny od kilku dni sledze wasze forum i probuje znajsc jaka odpowiednia diete dla mnie. pomozcie mi..... musze schudnac jakies 7 kg . czy ktos stosowal ta diete kapusciana ? czy ona daje efekty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce szybko schudnac
czy jest tutaj ktos? dlaczego nikt nie odpowiada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×