Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anonimowa 1

Uniewaznienie slubu koscielnego - za lapowke

Polecane posty

Gość gość
Mam pytania,ktore zadaje sad podczas przesluchania stron, dotyczace sprawy ,o uniewaznienie slubu koscielnego,z tytulu wykluczenia potomstwa. Jesli ktos chce ,moge pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież klecha za kasę wszystko załatwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siewka
I jak znalazła pani kogoś kto uniewaznic to małżeństwo za pieniądze ??bez tego całego procesu proszę na prv siewusia1985@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siewka
jest ktos komu sie udalo dostac niewazosc bez procesu??L:)po znajomosci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość929292
Szukam z diecezji sandomierskiej ktos pomoze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak ktoś we jak unieważnić tak by było 100% najlepiej bez procesu proszę o informację kjkj678@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia2401
Orientuję sie ktoś do jakiego adwokata koscielnnego udać sie by zwiekszyc szanse na uniewżnienie małżeństwa? Może ktoś kogoś polecić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k4c

Te tumany nawet papieża się nie słuchają. Ode mnie wzięli 3000 zł, oczywiście napisali że nie dają. Mój przypadek ewidentny małżeństwo z obcokrajowcem dla wizy. A to co mnie wkurzyło najbardziej, że nie napisali nawet uzasadnienia, tzn uzasadnienie brzmiało: Nie dajemy unieważnienia, bo uważamy że małżeństwo jest ważne. Może się Pan odwołać. Do napisania takiego tekstu 3ch księży doktorów potrzebowało 2,5 roku i 3000 zł!!! Nikt tak nie zniechęca ludzi do kościoła jak te oderwane od życia przygłupy chowające się za murami wielkich budynków na Katedralnej we Wrocławiu.

Jeśli chodzi o unieważnienie, to nie trzeba łapówek - robisz tak idziesz do jakiegoś "adwokata" kościelnego który zna prawo kanoniczne. Opracowujecie koncepcję, opracowujecie co będą zeznawać świadkowie. Musisz ustawić schemat pasujący do któregoś artykułu. Idziecie, mówicie to co ustalone i po zabawie. Masz unieważnienie. Tylko teraz mi powiedz, gdzie w tym całym szajsie jest miejsce dla Boga, dla Prawdy! Ja tak nie chciałem, sam napisałem swój wniosek w prawdzie, w czystości serca. Odpisali mi głupoty, kasę wzięli, ale to obciąża ich sumienie, a nie moje. A moje dzieciaki zrozumieją, że Bóg tak, ale instytucja kościoła to nie. Wszyscy księża których znam na parafiach są na prawdę spoko i na nich nic nie mówią. Nawet podziwiam ich że siedzą w tej bandyckiej organizacji z pokorą. Ja człowiekem pokornym nie jestem, a raczej człowiekiem czynu i miłośnikiem prawdy. Nie mam zamiaru rezygnować ze swoich zasad, aby ładnie wyglądać przed sąsiadami i przykładnie chodzić do komunii za ustawione unieważnienie. To bez sensu, lepiej wytłumaczyć dzieciom o co chodzi w tym świecie, niech się uczą od maleńkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, poszukuję kontaktu do osoby adwokat/ksiądz która pomoże SKUTECZNIE ORAZ W PRZYSPIESZONYM TRYBIE w stwierdzeniu nieważności małżeństwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, poszukuję kontaktu do osoby adwokat/ksiądz która pomoże SKUTECZNIE ORAZ W PRZYSPIESZONYM TRYBIE w stwierdzeniu nieważności małżeństwa na Podkarpaciu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
49 minut temu, Disco napisał:

Witam, poszukuję kontaktu do osoby adwokat/ksiądz która pomoże SKUTECZNIE ORAZ W PRZYSPIESZONYM TRYBIE w stwierdzeniu nieważności małżeństwa na Podkarpaciu 

Kancelaria Prawa Kanonicznego  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×