Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość on_29

kobiety koło 40-stki

Polecane posty

Ona przed 40, spryciula z Ciebie, udało Ci się męża dobrze wychować. ;) On29, jestem pod wrażeniem...szczególnie ważne w tym gotowaniu ... to właśnie posolenie ... i nie spalenie przy okazji czajnika. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak poza tym to najbardziej się nadaje w kuchni do ...... spróbowania czy już dobre:) no ale w kuchni mozna robic też mnóstwo innych rzeczy, nie tylko gotować ;) p.s. czajnik mam elektryczny i sam się wyłącza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 40+
Kobiety po czterdziestce są naprawdę super, tylko mążczyźni sa już wtedy za starzy, aby to docenić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do swojej charakterystyki dodam ze jestem strasznym lizydupem.zrobie i napisze wszystko zeby tylko kobieta zwrocila na mnie uwage-wiem ze to zalosne, ale skoro nie moge zaimponowac kobietom w moim wieku to moze uda sie to ze starszymi,wiadomo jak to jest z niedopieszczonymi starymi mezatkami. wkoncu dziura to dziura!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona przed 40-stką
on_29 powiedz mi dlaczego klikasz z kobietami koło 40-tki ??? Chcesz sie dowiedzieć jak to jest z naszy temperamentem ???? Wiesz gdy miałam 20 lat wyszłam za mąż ! W wieku 21 -lat pierwsze dziecko po czterech latach drugie !!! Cały mój świat to były dzieci potem mąż !!! Mój brzydal w tym czasie miał więkrze potrzeby niz ja ! I tak bylo przez pare lat !! Teraz dzieci sa duże , samodzielne a ja mam wiecej czasu dla siebie . i pewnie dlatego mój temperament sie obudził !!! Czasami wydaje mi sie ze cos mi umyka i czegos mi brak !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzisz , kiedy zakładałem ten topic nie wiedziałem że bedę tu sam jako facet, tak wyszło jak patrzę teraz na temat to nawet się nie dziwię, pisałem juz, że mój nick nie jest tożsamy z moim wiekiem, w rzeczywistości mam więcej niż 30 lat, dla czego mam taki nick - niestety nicki, które chciałoby się mieć są często zajęte dlaczego - chciałem potwierdzić obiegową opinię na ten temat, a może poprostu chciałem poklikać z poważnymi ludźmi - chyba troche jedno i drugie, bo to że jako facet chciałem pogadac z kobietami chyba nie wymaga specjalnego tłumaczenie:) w większości wypowiedzi przewija się Wasza większa ochota na seks, ale tez czasami mniejsza ochota Waszych partnerów z jednej strony stabilizacja, mniej problemów itp ale z drugiej strony może jest tak, że Wasz temperament jest podobny tylko właśnie faceci mają mniejsze chęci co do umykania, czasami też czuję, że sporo juz przeżyłem a jeszcze tylu rzeczy nie próbowałem no trochę się rozpisałem, choć nie jestem przekonany czy wszystko Ci wyjaśniłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona przed 40-stką
Oki !!! Wyjaśniłeś ! I pewnie jest sporo w tym racji !!! Mój temperament i mojego brzydale wyrówna sie po 50-tce !!!!! mam nadzieje że wytrzymamy razem !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak czy przyszło Ci do głowy, że mogę byc w związku homoseksualnym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona przed 40-stką
no i znalazł sie podszywacz !!!! Zmykaj bo cie tu nikt nie lubi !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 40+
Faceci po 40-tce ochotę to pewnie mają taka jak wcześniej, ale możliwości mniejsze ;) No i potrzebują coraz większych bodźców, dlatego szukają młodszych... więc ja z konieczności spotykam sie z młodszymi ode mnie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona przed 40-stką
Zmykam !!! Pamietajcie ze ja glupot nie pisze !!!! Jak takie beda pod moim pseudonimem to podszywacze !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak to już jest, że kobieta i mężczyzna prędzej znajdą ze sobą wspólny język na wszelkiego typu forach, niż przedstawiciele tej samej płci. Ona przed 40, opisany przez Ciebie przypadek, można też przyporządkować do wielu kobiet po 40. Ja podobnie to przedstawiłam, tylko w innej formie, więc Ktoś potraktował to jako naukową rozprawkę. :D On29, różne rzeczy można robić w różnych pomieszczeniach, miejscach, niekoniecznie zgodnie z ich przeznaczeniem ... bywa to czasami bardzo ciekawe, ekscytujące... a wszystko zależy właśnie od fantazji. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
różne powiadasz, tak stołeczki, albo blaty kuchenne moga znaleźć całkiem przyjemne zastosowanie, słyszałem, nie próbowałem niestety, że ciekawie bywa na pracującej pralce;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To może spróbuj? Podzielisz się potem z nami wrażeniami. ;) Ja też nie miałam okazji tego sprawdzić i nie wiem czy kiedykolwiek mi się uda ... pralka znajduje się w kuchni, jest zabudowana, więc pozostaje tylko blat. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuszna uwaga ... po wysłaniu postu też o tym pomyślałam ... i nawet "puściałam wodze" fantazji ... to mogłoby być nawet ciekawe ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może i u nas rozpowszechnią się publiczne pralnie, wtedy do wyboru do koloru:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry, tak to jest jak człowiek może się wyspać to nie ma ochoty, jak ma chęć spać to musi wstawać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Ech, przekorna ta nasza natura. :) Jednak widzę wyspany jesteś i dobry humorek dopisuje, buźka od rana uśmiechnięta, czyżby ... a nie, nie będę pytała... ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak humorek dobry, tylko trochę zalatany jestem czyżby... co miałaś na myśli? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakoś nie próbowałem, niestety ;) u mnie świeci piękne słoneczko, szkoda tylko że topi śnieg , który spadł w nocy pewnie to słoneczko tak nastraja optymistycznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Czytam sobie wasz topiczek i sie mi podoba :) jak rozprawiacie. temat jest fajny, ja mam 30 che na karku :) i tez przyznam sie ze ekscytują mnie Kobiety kilka lat starsze, nie wiem skad sie to bierze, ale chyba to natura. Jedni wolą czereśnie inni wisienki :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, pewnie i słoneczko ma w tym swój udział. ;) Zresztą, jego światło jest nam niezbędne tak samo jak roślinom do życia. U mnie też ono wyjrzało zza chmur, a ponadto w sobotnią noc nareszcie spadło trochę śniegu, więc za oknem piękna zimowa aura. Ale chyba też zbyt długo ten śnieg się nie utrzyma. Mam coś pilnego do zrobienia, także rzadziej będę pisała, ale jak skończę ... to mam zamiar zrobić coś szalonego ... choć może się jeszcze nad tym zastanowię. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niom snieżek padał w nocy a teraz płynie juz :( Szalonego :) az serce boli z ciekawości i sciska cos w gardelku Szalone zakupy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×