Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bzium

żel/pianka/krem itp do mycia twarzy- POMOCY!!!

Polecane posty

hej, mam bardzo wrażliwą cerę, do tego jest ona mieszana i zaskórnikowa.. Próbowałam już wielu preparatów do mycia twarzy i jakoś żaden nie odpowiadał mi w 100%. Jeśli więc znacie coś co: 1. nie uczula 2. oczyszcza i zwęża pory 3. nie wysusza skóry 4. nie przetłuszcza jej też (5. pomaga walczyć z zaskórnikami- no jak nie to trudno.. jakoś przeżyję) to bardzo proszę podzielcie się! Bez ograniczeń cenowych i innych takich.. byle spełniało wyżej wymienione punkty. Może być w zestawie z kremem i ewentualnie tonikiem. Z niecierpliwością czekam na odpowiedź, pozdrowionka 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiola3
JA UZYWAM SERII NIVEA YOUNG I JESTEM BARDZO ZADOWOLONA ORAZ ALOESOWEJ SERII Z FIRMY LR ( W SKLAD KTOREJ WCHODZI EMULSJA MYJACA OK 25ZL ORAZ KREM NA DZIEN 55 ZL I NA NOC 69ZL ORAZ TONIC 44ZL I MASECZKA W PIANCE 55ZL).GOROCO POLECAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strefa te
Polecam kosmetyki Ireny Eris z serii Pharmaceris dla cery mieszanej. Jest tam fantastyczna pianka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli chcesc cos nieuczulajacego to najlepszy będzie Iwostin purritin, zel do mycia twarzy do cery mieszanej ze sklonnościa do tradziku. Jest rewelacyjny, bardzo dobrze oczyszcza. Ja osobiscie uzywam jeszcze Emulsji matującej z tej serii. W koncu przestaly pojawiac sie co kilka dni pryszcze. Wydatek to ok 30 zl za jeden ale warto. W Aptekach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za odpowiedzi :) nivea young- dla mnie do kitu loreal pure zone- za mocne, calkiem mi sciaga cere z twarzy... wiola3- aloes? to nie dla mnie... :( Kasiulek- naczynka akurat mam calkiem ok ;) moze sprobuje Eris? a jak nie to ten Iwostin.. najfajniej by bylo probki dorwac ale o to jakos ciezko :o ktos jeszcze????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mogę polecić Eris z srii Lirene \"łagodny żel do mycia twrzy, betaina, ekstrakt z arniki i lipy\" ładnie pachnie, jest straszliwie wydajny sporo czasu go mam a tu dopiero 1/4 opakowania zużyta:), nie wysusza skóry, dobrze oczyszcza, ale na zaskórniki to ja bym polecała coś punktowego nie na cała twarz, bo takie kosmetyki sa zazwyczaj agresywne skóra po tym żelu jest miekka i gładka, zaskórników nie rusza:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iśkaaaa
bzium --> jeżeli akurat potrzebujesz probek kosmetykow z iwostinu to wejdz na www.iwostin.pl wypelnij tam ankiete "stala klientka" czy cos takiego i za ok. 2-3 tygodnie dostaniesz paczka bezplatnie probki. Ja dostalam wlasnie serie do cery mieszanej żele do mycia twarzy i kremy na dzien i na noc i jestem zaskoczona ich jakością! Polecam tez pianke do mycia twarzy Eris "Pharmaceris" to cery tradzikowej-mieszanej oraz z tejże samej serii krem regulujący na dzien- świetny!!! Z nivea young moge polecic jedynie tonik- niezle odświeża, jest wygodny w uzyciu (buteleczka z psikaczem) oraz ma mily zapach. Ja go uzywam tak jak wody termalnej- spryskujac twarz a nie wcierajac tonik wacikiem. :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okt
GARNIER CZYSTA SKORA - OCZYSZCZA PORY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×