Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mini mause

Czym ukoić rozgrzane i czerwone policzki?

Polecane posty

Gość mamcik
mój problem ma juz kilkadziesiąt lat.jako dziecko wszyscy zachwycali sie moja zdrowa cerą.teraz rozszerzone naczynia wielokrotnie zamykane w profesjonalnym gabinecie laseroterapii,przekształciły się w całe smugi Biorę doustnie Rozex,wyciąg z kasztanowca(obrzydliwy),przejściowo rutinoscorbin.Smaruje kremami przeróżnymi od dołu do góry półek ....efekt żaden Ostatnio dermatolog polecił Finacea zel zobaczę ,bo stosuję dopiero tydzień.nadmieniam ,że nie piję alkoholu a wygladam jak rudolf,nie uzywam kawy pieprzu czekolady .Z czego mozna zrezygnować ,żeby byc szczęśliwą ,może przywyknąć????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buracki
witajcie...troche otuchy wlaliscie w moje serce...mam tak samo jak wy czerwone poliki gdy jest parno i duszno,jesi enia i zima od wiatru,mrozu gdy wejde do cieplego pomieszczenia,gdy po cos sie schyle,ze stresu i poddenerwowania....mecze sie z tym 22 lata...!...w szkole przerabane w pracy tudziez....wiecie jak to jest zero zrozumienia,a jaki ubaw maja Ci co tego nie doswiadczaja...czlek chcialby sie zapasc pod ziemie a tu nie ma jak....tylko sie slyszy burak,pomidor,cegla...mam to w genach po matce bo ojciec jednokolorowy...)...doraznie pomaga glebokie oddychanie i picie wody ponad 2l wody dziennie co 3-4h szklana...moze ma to cos wspolnego z tzw.potrojnym ogrzewaczem (wg medc.chinskiej ) a moze z ta bakteria bo pijac wode oczyszczamy troche krew i bebeszki...wyprobuje te kremy dla dzieci....ja facet 40 letni...czego sie nie robi dla komfortu psychicznego....pozdrawiam wszystkich z plonacymi polikami....teraz jak to pisze tez mi plona....i jak tu zyc,cos zalatwic,robic zakupy,isc na impreze...zenada....ech zycie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tereska1234
A ja siedzę cały dzień w domu i mam tylko male pieczenie jednego polika. Co mam zrobić? Może mi ktoś dupę robię czy co? Zmienię kosmetyki i nie będę myła twarzy wodą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co polcucie na głębokie zaczerwienienia widoczne cały czas? jak je ukryć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×