Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość smutno mi...

już 4 miesiące szukam pracy

Polecane posty

Gość smutno mi...

załamuje sie coraj bardziej z kazdym dniem...:-(( mam studia skończone i co z tego?? mogłam zostac fryzjerką dla mich jest mnustwo ogłoszeń :-( po co było sie uczyć....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutno mi...
tylko mnie nie zlińczujcie za ten błąg ogrtograficzny :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Jeszcze przyjdzie czas na Ciebie.. może próbuj złapać jakąś pracę nie w swoim zawodzie? Wiem, że łatwo mi mówić.. ale.. zawsze można próbować.. nie łam się.. grunt to optymizm.. pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ile godzin dziennie
poświęcasz na szukanie pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja szukam 4 lata
!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sheee
do smutno mi: jestem w podobnej sytuacji, szukam pracy od 3 miesiecy, jestem po studiach, mam doswiadczenie, ktore zdobylam podczas studiow, okazuje sie jednak,ze to za malo:(znam dwa jezyki-po obronie pojechalam za granice na 4 m-ce by zdobyc doswaidczenie w miedzynarodowym srodowisku, udalo mi sie zarobic troszke i teraz mam z czego zyc, pracy dzukam dopiero od 3 miesiecy ale zaczynam miec depresje:(czuje sie niepotrzebna:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutno mi...
chodze niby na rozmowy ale nic z tego nie wynika... :-(( zawód mam dosyć nietypowy, więc z zawodzie trudno mi cos znaleść....mieszkam na sląsku a tu podobno nie jest tak zle z pracą ale ja tego jakoś nie zauważyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doile godzin dziennie szukasz
jesteś jakimś tłukiem!!! zastanów się nad tym co palniesz na tym forum i nie dołuj bezrobotnych ludzi, bardzo często będących w trudnej sytuacji życiowej!! Zastanów się ile razy dziennie można chodzić do urzędu pracy dowiadywać się o pracę, ile razy dziennie mozna przeglądać ogłoszenia prasowe, przeglądać portlae internetowe z pracą!!! innych mozliwośći nie ma, no chyba że telefon do znajomych ale ile razy dziennie można się u nich przypominać!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmmmmmm
strasznie dlugo - lap cokolwiek bo nie masz zadnego doswiadczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania-sss
Mam takie same odczucia,szukam pracy i nic.Bezsilność. Mam skończone studia,staż i pracę na umowę.I nic. Mam dość, ostanio myślę o przeprowadzce. Tu gdzie mieszkam-małe miasteczko,tylko znajmości. Pozdrowionka Pa Ania S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do doile godzin dziennie szuka
Nie wiesz o czym mówisz. Szukanie pracy to jest praca na pełny etat. Jeśli nie poświęcasz na to min. 8 godzin dziennie, to znaczy, że tylko udajesz. Przepraszam, ale ktoś ci to musiał uswiadomić. Nic nie przychodzi samo, więc dlaczego praca miałaby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smyk
nie rozumim czegos : jak mozna poswiecac 8 godzin dziennie na szukanie pracy???Ze niby co takiego nalezy robic?czytac ogloszenia? ok, zajmie mi to z pol godziny (bo w moim zawodzie zresztą od dawna nie ma ogloszen!) Do mozliwych instutucji roznioslam CV, wiec co jeszcze mam robic???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smyk
i niech nikt mi nie mowi ze udaję a nie szukam pracy...Wrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość silma
za 2 miesiace wyjezdzam za granice. w tym czasie chce miec ubezpieczenie i poszlam sie zarejestrowac do PUP-u. skonczylam studia z piatka na dyplomie, docelowo powinnam pracowac w transporcie morskim. ale wiadomo, ze na te dwa miesiace szukac pracy nie bede. ale chcac miec ubezpieczenie musialam sie zarejestrowac jako bezrobotna. wyznaczono mi termin w jakim mam sie zglosic do urzedu i zapoznac sie z propozycjami pracy. dostalam propozycje gonca w jakiejs firmie i sprzedawcy w sklepie z roletami i zaluzjami. na reke 650 zł. odmowilam. no i sie okazalo, ze nie mialam prawa odmowic, bo moje kwalifikacje sa "wystarczajace" zeby sprzedawac zaluzje, a pracodawca ma prawo mi dac 650 na reke - a ja mam obowiazek to przyjac. jezeli nie przyjme tej pracy - z mojej winy- to trace status bezrobotnego, bo odmowilam przyjecia pracy! no i musze sie wyrejestrowac z urzedu, na szczescie ubezpieczenie bedzie wazne jeszcze 30 dni. jutro jade sie wyrejestrowac:) urzedy pracy to chyba ostatnia deska ratunku !!! szkoda gadac, hmm, gdzie ja mam sie teraz ubezpieczyc??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Smyk
Gratuluję. Widać, że naprawdę Ci zależy. "Pół godziny czytam, wszędzie już zaniosłam". No to "szukaj" dalej. Następne 400 miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość depresja max
Opanujcie się! Co chcecie udowodnić? Że za szybko czyta ogłoszenia o pracę? Ja przeglądam ogłoszenia o prace od świtu...i co z tego??!!! Mało ludzi po studiach nie ma pracy? Ja mam niestety to nieszczęscie, że studiowałam dziennie i nie mam doświadczenia zawodowego. Udało mi się znaleźć pracę...cały miesiąc kurwa pracowałam! Zero szkoleń, zero jakiekolwiek wprowadzenia w obowiązki, nikt nie miał czasu i chęci poza mną. Szukam znowu... tyle lat solidnego studiowania i nawet na zasrana recepcję mnie nie chcą bo nie mam doswiadczenia zawodowego. Jak tu się kurwa nie załamać??!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deprecha
A jakie skonczyłas studia ??Co potrafisz robic? Jakiej szukasz pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też
Do Autorki --> nawet kiedy ma się już parę lat doświadczenia zawodowego, to przy zmianie pracy (o ile nie jest to "nagrane" już wcześniej przejście) z reguły szuka się nowej przez parę miesięcy. Znaleźć w miesiąc to naprawdę rzadkość. Trzy - najczęściej. Jeśli jesteś świeżo po studiach, może wprosisz się gdzieś na staż? Nawet i bezpłatny bywa często furtką dalej. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brawo Boginka
Nikogo jakoś nie dziwi, że żeby dostać pensję to trzeba odpękać te swoje 8 h dziennie. Kiedy jednak napisałem, że szukanie pracy to praca na pełny etat - zostałem opluty. No to - "niepełnoetatowcy" - trwajcie w swoim poczuciu, że coś robicie. Jaki wysiłek - takie efekty. Nie martwcie się - zawsze można przecież wszystko zwalić na okoliczności, rząd, znajomości, gradobicie i plamy na słońcu. Moja firma szuka asystentki dyrektora. Wymagania - dobry angielski, podstawowa znajomośc komputera, otwartość, zapał do pracy. Niewiele, prawda? No i tak szuka... szuka... daje ogłoszenia... pyta w agencjach pośrednictwa pracy... i nie może znaleźć. Pensja: 3000 - 3500 brutto miesięcznie. Chętnych nie widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania-sss
To może ja się nadam,w jakim mieście ta firma i może podasz jakieś namiary.Mój email anias8@poczta.fm. Pozdrawiam Ania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też...
...spełniam wymagania! :-D Niestety, nie chcą mnie na takim stanowisku, bo mam "za wysokie kwalifikacje". A argument, że nie chcę się już bardziej rozwijać zawodowo, że nie bawi mnie już robienie kariery młodej, zdolnej biznesłumen jakoś mnie dyskredytuje - nawet na stanowiska o mniejszych wymaganiach niż moje kwalifikacje. Bądź tu mądy i pisz wiersze. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brawo Boginka
W Warszawie. Wystarczy przejrzeć oferty pracy w necie. Ogłoszenie wisi tam od tygodnia. Odzew żaden.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smyk
jak możcie to podajcie jakiś adres stronki na której warto szukac pracy Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdfsdfhsdkvjbnsdkj
np. www.jobpilot.pl www.pracuj.pl i wiele innych. Poszukaj w google\'u, tępaku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest taki mit
....podobno pracodawcy szukają pracowników , a bezrobotni udają że szukają pracy co o tym sądzicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brawo Boginka
ponownie nie pozostaje mi nic innego jak się z Tobą zgodzić :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brawo Boginka
Żadne pochlebstwa, po prostu zbieżność poglądów :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość temat umiera
nikt już nie ma doło z powodu braku pracy?? u mnie sie nasila bo nawet do sklepu cieżko się dostać mimo ze mam te studia pieprzone, sama już nie wiem co z sobą zrobić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość temat umiera
i jak widać nie moge spać z tego powodu :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Irlandia
Ja tez skonczylam studia i szukalam pracy ponad 3 miesiace i nic, wiec postanowilam olac nasz kraj i wyjechalam do Irlandii tutaj szybko znalazlam prace i dobrze zarabiam stac mnie na wynajecie domu i jeszcze moge poszalec w sklepach i odlozyc pieniadze i jak na razie nie mam zamiaru wracac do polski bo u nas nie doceniaja ludzi wyksztalconych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×