Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość smutno mi...

już 4 miesiące szukam pracy

Polecane posty

Gość popieram
irlandia, brawo. zaraz sie odezwa glosy, ze ojczyzna, ze to, ze owo. Tak. Polska jest nasza matka, inny kraj macocha. Czy macocha czasami nie moze byc lepsza od matki? Skoro matka nie zapewnia nam minimum konieczne do zycia .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tam, ojczyzna. Niech każdy robi jak mu się podoba. Ja pracowałem też za granicą (i to bynajmniej nie przy łopacie), ale wróciłem do Polski bo wolę tutaj. W Polsce zarabiam podobną kasę jak tam (niemałą, oj niemałą). Ale jeśli ktoś woli wyjechać - niech wyjeżdża. Każdy ma swój sposób na życie i najważnejsze, żeby wszyscy byli zadowoleni :-) Irlandia, życzę powodzenia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jedzcie wszyscy
wpizdu i tam zostańcie, może wtedy bedzie wiecej pracy dla nas tutaj :-)) a większość w angli czy innych krajach mieszka po kilka osób w pokoju i odmawia sobie wszystkiego nawet jedzenia bo drogie a przecież trzeba odłożyć. to ma być życie?? nie dziękuje!! zostaje!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autentyczne zasłyszane
Kilka miesięcy temu leciałam z Londynu do Warszawy (tanie linie lotnicze). Na sąsiednich siedzeniach siedziało kilku kolesiów, podróżujących razem. Nie podsłuchiwałam, ale nie mogłam nic poradzić na to, że słyszałam o czym rozmawiają. Po kwadransie już wiedziałam - właśnie znaleźli sobie robotę w Anglii, wracali do Polski żeby spakować walizki i się przeprowadzić na dłużej (chyba chodziło o min. rok). Wykwalifikowani robotnicy. W pewnym momencie jeden z nich mówi: "ale pamiętajcie, morda w kubeł, w Polsce nikomu nie mówimy za jaką stawkę pracujemy. Nie możemy wyjść na frajerów, niech myślą że mamy kokosy - i niech zazdroszczą" Od tej pory sceptycznie podchodzę do historii typu "wyjechałam/em za granicę i w miesiąc stałem się bogaczem" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pinka81
hejka! jestem w takiej samej sytuacji, skonczylam studia z dwoma specjalnosciami, znam 2 jezyki, ale ja to zwykle bywa nie mam dowiadczenia zawodowego (oprócz praktyk studenckich) bo studiowałam na dziennych :-( taka jest teraz rzeczywistosc ze bardziej oplaca sie teraz byc po zawodówce i miec juz 5 lat doswiadczenia niz byc po studiach... :-( pracy szukam intensywnie, nawiedzam instytucje, dzownie, zasypuje poczta i mailami ale coz z tego jak jeszcze na zadnej rozmowie nie bylam... jakby ktos potrzebowal chemika technologa w Krakowie lub okolicach to sie polecam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Irlandia
odpowiedz do jedzcie wszyscy: mylisz sie ja sobie niczego nie odmawiam. tutaj zarabiam ponad 2000 euro miesiecznie a za mieszkanie z rachunkami wychodzi 230. Pracuje po 3 lub 4 dni w tygodniu w zaleznosci od zmiany nie przemeczam sie a zarabiam dobre pieniadze. tutaj doceniaja ludzi wyksztalconych. Skonczylam studia chemiczne i nie mam zamiaru wracac do Polski. Szukalam u nas pracy ale dupa nawet na staz moj zasrany Urzad Pracy kasy nie mial a tutaj przyjmuja Cie z otwartymi rekami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i bardzo dobrze
że Ci się dobrze powodzi. Ja mam w Polsce rootę, też mnie biorą z otwartymi rękami (owszem, mam wyższe wykształcenie, nawet podwójne) i zarabiam kupę szmalcu. Nigdzie nie wyjeżdżam :-) Ale jak czytam tych wszystkich "narzekających" to też się podpisuję pod apelem - wyjeżdżajcie, im dalej tym lepiej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnie
mój patent: znalazłam stronę "ogólnopolski serwis urzędów pracy" i przeglądałam oferty ze WSZYSTKICH powiatowych urzędów pracy w Polsce... wysyłałam, no i w końcu znalazłam (jakieś 2mce mi to zajęło); przez prawie trzy lata po studiach pracowałam na umowy o dzieła, zlecenia, na niepełne etaty - zarabiałam mało, robiłam przeróżne rzeczy - ale wszystko w jakiś sposób (choćby daleki) wiązało się z moim wykształceniem - dlatego nie mam przerw w zatrudnieniu i sporo różnorodnych doświadczeń to też jest metoda: zaczynać od propozycji małodochodowych, niepełnoetatowych, nawet takich na krótką metę - byleby to w miarę dobrze potem wyglądało w CV do załamanych - spróbujcie się zastanawiać, co jeszcze można zrobić,czego nie robiliście do tej pory? - dla mnie przełomowym momentem było zwrócenie uwagi na urzędy pracy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzidzia_23
to sie tylko nie załamuj i szukaj dalej!!! jeśli to cosik Ci pomoże, to masz tu adres str.:http://www.e-praca.net/eurobarre.html wejdz na nią, poczytaj o Euro Barre- sposób zarabiania przez net jeśli Ci sie podoba to zarejestruj sie: tu jest lineczek do stronki eurobarre http://www.eurobarre.com/index.php?p=957628076731 a tu instrukcja obsługi : cała zabawa polega na tym, że na stronce masz u góry, tuż nad pierwszym bordowym tematem napisy Accueil | Installer | Bonus | Parrainage | FAQ I klikasz na INSTALLER przechodzisz na podstronkę i nie musisz nigdzie klikać, bo powinno Ci się pojawić okienko, które się pyta czy zapisać taki a taki program no to ty, że TAK po zainstalowaniu i uruchomieniu możesz zmienić język na angielski, a stąd już prosta droga 1. to twój nr w systemie + cztery dowolnie wybrane cyferki jako uzupełnienie wpisujesz co Ci się podoba 2. podajesz narodowość 3. podajesz swój mail 4. po prostu uruchamiasz konto i to już wszystko po uruchomieniu w prawym górnym rogu masz kilka ikonek [symbol euro] to panel główny, tu Ci pokazuje ile masz punktór, szczegóły techniczne itp to gry i loterie, ale po francusku więc nas nie interesuje to informacja odnośnie zarobków i osób poleconych też po francusku to miejsce gdzie możesz zmienić skórkę tym tradycyjnie minimalizujesz, ale Ci wtedy punktów nie nalicza no i to oczywiste, jakoś z programu wyjść trzeba i informacja na koniec: ta kasa gdzieś musi trafiać, więc najlepiej załóż sobie zupełnie darmowe konto internetowe (w dodatku po polsku) na www.moneybookers.com/ dostaniesz nr konta nie w postaci cyferek, ale adresu e-mail, w dodatku takiego jaki sama wpiszesz, więc nie ma problemu z zapamiętaniem, ale powtarzam, że póki nie zarobisz ciut więcej nie jest konieczne go założenie i to wsio, miłego korzystania polecam ja mam i nie narzekam- malo na początku bo mało, ale lepse to nis nic! heh 3MAJ SIE!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzidzia_23
nie mówie że klikanie w banery daje doświadczenie! owszem praca to ważna sprawa- też chciałabym ją kiedyś mieć! ale co to przeszkadza, żeby Twoj komp na Ciebie zarabiał???? jeśli i tak jest włączony, to dlaczego nie może Ci nabijać kasy??? pomyśl, przecież to sie opłaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Agnie
Mogłabyś przesłać link tej strony :) Ja znalazłam http://www.praca.gov.pl/ ale tu z ofertami pracy wrzuca się e-puls a tam nic nie ma, bo pracownicy Pupu wrzucają tam oferty natręnych pracodawców albo jakies beznadziejnośći. Pozdrawiam wszystkich ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracujaca
jak ja szukałam: ogloszenia biur karier uczelni wyższych ( mają nie tylko dla absolwentów) sklep z pracą ( w moim mieście jest taki ) urząd pracy ogłoszenia w prasie lokalnej /moje ogloszenia w prasie lokalnej ogloszenia w necie/ moje ogloszenia w necie Dawałam ogłoszenia że szukam stażu/wolontariatu, czegokolwiek i zgłosilo sie sporo osób. Tylko zanim zaczęłam praktyki w biurze rachunkowym znalazłam pracę. Ale niektórzy dzwonili nawet po 2ch miesiącach. Znalezienie pracy wymaga czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miśka***
Ja też szukała pracy dłuuuugoooo aż już straciłam nadzieję i myślałam sobie że na cholerę mi te studia były bo więcej pracy jest dla fryzjerek i kosmetyczek na przykład niż dla socjologów :P i moja koleżanka też szukająca pracy zaczęła się zajmować dystrybucją perfum firmy FM postukałam się w głowę i pożyczyłam jej sukcesów dystrubucja - pomyślałam - to ja tyle lat na tej uczelni i po co żeby z perfumami biegać o nie to nie dla mnie, ona jak chce to jej sprawa, zresztą szybko się zmęczy pomyślałam Ale ona nie zrezygnowała i to miała coraz więcej kasy aż mnie zaczęło ściskać że stać ja na coraz droższe kosmetyki i ciuchy w końcu nie wytrzymałam i zapytałam ją czy to z tych perfum i tak właściwie to ile ona zarabia i wiecie co? kapcie mi spadły...... po kilku miesiącach ona zarabiała dobrze ponad tysiąca no i już się przestałam stukać tylko sama spróbowałam i ....... po pół roku mam niezłą pensję i cały czas rośnie bo rozwiajm strukturę Rozumiem was i wasze rozterki Ale może to właśnie jest to co możecie robić i zaręczam wam wcale nie trzeba chodzić po domach - jak to mówią sceptycy - to jest praca dka inteligentnych ludzi cały czas poznaję nowe osoby bądź to osobiście bądź przez neta, cały czas się uczę nowych rzeczy Pomyślcie o tym Miśka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tofififka
na 1 ogłoszenie w gazecie wyborczej pracodawca otrzymuje minimum 2000 zgoszeń, tak wyczytałam w jednym artykule dla szukających pracy, a jak pracodawca obiecuje super kasę to 200000 /to już moja opinia ;)/ na kursie dla bezrobotnych mówili nam, że tylko 2% osób pozyskuje pracę z ogłoszenia, za to blisko 90 dzięki znajomościom, tzn. chciałam ładnie powiedzieć, dzięki temu, że znajomy Cię zatrudni albo poleci Cię pracodawcy i tym podobne ;) szukanie pracy z ogłoszenia w gazecie może trwać wiecznie i można jej nigdy nie dostać. bo jaka jest szansa, że znajdziemy się w gronie 2% wybrańców losu? trzeba nieźle zarabiać, żeby pozwolić sobie na codzienne kupowanie prasy krajowej i lokalnej z ogłoszeniami, trzeba mieć kompa i sporo kasy na bilety na dojeżdżanie na rozmowy, trzeba się elegancko ubrać, żeby mieć szanse...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracujaca
znalazłam prace z ogloszenia w prasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do miśki
jeśli możesz napisz coś więcej na temat tej pracy jeśli mam bezczynnie siedzieć w domu i się zamartwiać to lepiej coś robić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja to wiedziec
Na tym forum można o tym pogadac, tam na pewno znajdie sie ktos kto moglby wam pomoc w znalezieniu pracy www.naszefora.fora.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gag81
do Irlandia: jestem po studiach chemicznych PŁ, pracuję w PANie od 5 mies, ale nie jest to czego pragnę, szukam pracy i trwa to już z pół roku i nikt się nie odzywa i to jest przykre jak nie wiem co. Ostatnio tez mam małe problemy w pracy, więc jedyne co przychodzi mi na myśl to ją zmienić, ale to znowu nie jest takie proste, bo nikt na maile nie odpowiada a jeśli nawet to nikt pozytywnie :( no i myślę o wyjeździe, m. in. myślę o Irlandii. Mogłabym Cię prosić o więcej informacji na temat pracy tam itd. na maila?? byłabym bardzo wdzięczna. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hafija
W UP roi się od bezrobotnych a na stronach takich jak ta http://www.gowork.pl/ oferty z pracą są dodawane na bieżąco. Ja się pytam co jest nie tak? Ludzie nie chcą pracować? Czy rzeczywiście tak trudno o pracę? Ja szukałam pracy aż tydzień i znalazłam. Wydaje mi się że niektórzy chcieliby zarabiać miliony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Praca!!! Chętnych proszę o kontakt. www.pieknoiuroda-fm.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale się reklamujecie, prawie w każdym temacie o CV...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W http://www.humanpro.pl/ pomagaja w posuzkiwnaiu pracy. Warto sie u nich zarejestrowac bo sa niezwykle pomocni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adrian99
A ja pracę znalazłem przez stronę pracuj-online com!W końcu!:D Mega dużo ofert pracy mają!!Jest w czym wybierać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcesz pracować zdalnie z domu, łącząc pracę z innymi obowiązkami? Osiągać kolejno stopień menagera, czy dyrektor? Twoje miejsce jest w moim zespole! Aktualnie poszukuję kilku osób zainteresowanych budowaniem sieci handlowej w branży kosmetycznej. Chcę Ci udowodnić, że Oriflame to nie tylko bycie konsultantką, ale fajna praca, za konkretne pieniądze, która może być świetnym startem w przyszłość. Zarejestruj się korzystając z linka poniżej (bez żadnych kosztów!), a ja się z Tobą skontaktuję: https://pl.oriflame.com/business-opportunity/become-consultant?potentialSponsor=2137740 Ewentualnie napisz na adres: mrowcza.praca@gmail.com Czekam na Ciebie! Magda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może warto zajrzeć też tutaj: www.igortreneronline.pl. Można wygrać fajne pieniądze i na początek nowego życia jak znalazł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, szukanie pracy nie należy do najłatwiejszych zajęć. Wiem to sama po sobie. Ale wiem, ze dobre CV to jest jednak podstawa, jeśli chodzi o szukanie pracy. Jest dużo łatwiej znaleźć pracę z ładniejszym CV. Takie CV można fajne zrobić z tym kreatorem, https://szybkiecv.pl/ dla mnie to jest podstawa szukania pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, szukanie pracy nie należy do najłatwiejszych zajęć. Wiem to sama po sobie. Ale wiem, ze dobre CV to jest jednak podstawa, jeśli chodzi o szukanie pracy. Jest dużo łatwiej znaleźć pracę z ładniejszym CV. Takie CV można fajne zrobić z tym kreatorem, https://szybkiecv.pl/ dla mnie to jest podstawa szukania pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×