Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Alice N.

Akcja - bliscy nieznajomi......

Polecane posty

Gość Miśkowa
Bogdan J. :-) zdążyłam się w Nim zakochać 9 lat temu nim wyjechał na studia do Poznania :-) Co śmieszniejsze zakochałam się miesiąc przed wyjazdem, a cały rok miałam Go koło siebie..... ech.... ale jaka ja szczęśliwa byłam wtedy, pomimo nieszczęśliwego na pozór uczucia! ciekawe co z Nim teraz się dzieje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alice N.
Cześć moi mili, widzę, że jest nas więcej, wspominającyh! Chciałabym, żeby akcja przetrwała trochę dłużej, więc przypomnijcie sobie o tych bliskich. pozdrawiam wszystkich wcześniejszych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nanana
uhu, Krzysiunio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doka
taki pewien mmm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taki jeden...
z randek na o2 widzieliśmy się dwa razy ale nic z tego nie wyszło szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Romantico
Widziałem ją tylko przez chwilę, zmierzałem właśnie w kierunku dworca, bo jechałem do dziewczyny. Szła szybko i dynamicznie z naprzeciwka, miała b.duże piersi i seksowną bluzkę (rozumiecie jaki to daje efekt w połaczeniu z szybkim chodem na szpileczkach:), poza tym prześliczna, szczuplutka, długie nogi, taki niebezpieczny aniołek. Usmiechnęła sie do mnie i wtedy zawróciłem, rozmawialiśmy dosłownie przez chwilę na przystanku tramwajowym, potem pobiegłem szybko na pociąg, inaczej spóźniłbym się. Całą drogę myślałem o tym, że powinienem był z nią zostać, nie wsiadac do tego pociągu... Miałem rację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja kiedys wsiadlam do pociagu nie odwracajac sie za siebie i zostawilam Ciebie.....pozdrowienia ze szczeciana dla Krzysia P .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w górę
warto, bo fajny topic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Allllicja
Ach... Rafal ze stodniowki w bydgoszczy 2005 do dzisiaj kiedy o nim pomysle robi mi sie tak jakos smutno.....ze nie moglismy sie blizej poznac... echhh pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poaa
Paweł G. poznany na obozie w 2000 roku .... mmm tańczyliśmy zawsze przy \"śnie o Viktorii\" Dżemu heh słodkie ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chciała bym się dowiedzieć kto kilka lat temu koło mnie przechodził , ale nie ma szans zeby sie dowiedziec Co zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×