Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bliźniaki_i_jedynaczka

Starsze dzieci - ????

Polecane posty

Gość fionaaa
Hej. Ja mam syneczka co ma 4 latka. Niezły z niego urwis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć z miłą chęcia dołączę się do Was:) Mam czteroletniego synka ( tez urwisa;) i dzikusa) no i niemowlaczka córeczkę 4 miesięcznę, ale chyba nie przeszkodzi mi pogadać z wami o moim niesfornym synku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia154
czesc chetnie dolacze mam corke 9lat i syna 6 Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Coś słabo się rozwija ten nasz topik. Ruszać się dziewczyny:p Witaj asiu:) Mój łobuz dziś dzikuje, chociaz to nic nowego;) Wczoraj byliśmy w markecie, ale się naprodukowałam gadaniem, żeby mnie słuchał. Muszę konczyć i lecieć do tego małego dzieciaczka:) Piszcie, bo będzie po topiku[:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia154
U mnie norma corka u kolezanki a mlody wyrzuca mnie z komputera bo chce grac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lokiloki
cześć dziewczyny ! To i ja dołączę ;może ruszy ten topik jak nas będzie więcej.Ja tak jak asia154 mam 9cio latkę i 6cio letniego chłopca.Właśnie próbuję ich wysłać do spania...niestety "Taniec z gwiazdami" ma większą siłę przekonywania niż ja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejjjj
hej ja mam 2 corki 1 roczek druga 7 latek juz panienka hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejjjj
tak liki loki starsza taz teraz sie kladla po tancach ciekawe jak jutro bedzie wstawala na 8.00 do szkoły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lokiloki
z oczami na zapałki, hihi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejjj
chyba tak mowie ze spac powiedziala mamo nie mam mowy... jeszcze teraz sie lampka swieci chyba rano ja obudze 15 minut wczesniej zeby ja dobudzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lustro
no, ja mam zupełnie stare dzieci ,wobec tego co tu piszecie. Syn ma 20 lat, córka 15, druga 10. Nie wiem więc jakie tematy mogłyby być wspólne. Powiem jedno, kiedyś myslałam, że moge miec dzieci mnóstwo, ale nie rozumiałam zdaje się na czym polega posiadanie dzieci. No i nie rozumiałam tego, że one mają to wszystko, co my, podobny ogląd świata również. Ochota na macierzyństwo, poza pierwszym dzieckiem, które było jednak przypadkowe, nachodziła mnie co pare lat. Jednak dziś kiedy patrze na kobiety w ciąży ogarnia mnie lęk. Mam troje, uwielbiam je, ale nigdy w życiu nie chciałabym przezywac tego od nowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:D Lustro zawsze coś się znajdzie do pogadania. Zawsze mozesz służyc poradom:) Mój Mateusz namiętnie pomaga mi przy Werce. Zaglada w pieluszkę czy zrobiła kupke. Ostatnio mam z Nim problemy. Zawsze był dzieckiem żywym, energicznym, ale odkąd urodziłam Jego energia sięga zenitu. Do tego największą wariacje dostaje przy obcych, w miescie przy ludziach. Tupie, kopie, krzyczy, pyskuje, psoci, Gdy przychodzimy do domu rozmawiam z Nim. Wtedy staje się spokojnieszy i odpowiada mi, ze juz bedzie grzeczny, że mnie rozumie, a potem jest to samo. Jest naprawdę kochany, ale ta Jego nadpobudliwosć ruchowa(ma ją stwierdzoną w w ieku 2 lat przez gastroenterologa, gdyż do 2 lat cały czas wymiotował). Także może Wy dziewczyny coś mi poradzicie na mojego czterolatka. Jak kogos spotkamy w miescie lata jak nakręcony, a ja krzycze jak wariatka na niego, bo boję się, ze wyleci na ulicę, w taki jakiś trans wchodzi. Zaznaczę, ze mieszkam w małym miescie, ale tak na głównej ulicy, więc nie ma tu nawet placu zabaw, tylko piaskownica i tyle, a on i takw niej nie wysiedzi, tylko lata obok i dalej wybiega, a ja ciagle krzycze na niego, zeby mnie usłyszał bo tak sie oddala ode mnie. ach to trudno opisac. musze konczyc, bo musze do Werki leciec. No a tak poza tym to Gosia jestem:) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polusia
czesc.ja jestem mamą siedmiolatka i szukam mam z wawki do wspólnego odwiedzania sie i przyjazni.piszcie kochane mamusie: pola_8019@o2.pl pozdrawiam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×