Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kajuuusia

maniaczki torebek

Polecane posty

Gość Yagna
Ja mam około 25 torebek i dalej choruję.Ostatnio widziałąm bardzo fajniutką,ale na razie nie mam kasy aby kupić.Ale pomału już zbieram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się ostatnio zakochałam w takiej torebce NEXT na allegro..ale cena minimalna nie została osiągnięta, kurcze strasznie dużo ktos za nią chciał :( podaje linka, może jeszcze działa, podoba wam się? http://www.allegro.pl/show_item.php?item=74579338 ile byście za nia dały? a może widziałyście gdzieś podobną, wg mnie jest cudna tylko szkoda że aż tak droga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Louis Vuttionka
Tak, ja sobie kupuje torbę Louis Vuittona malą, bilą, z literkami LV Multicolor popchette podróbka z Allegro ale doslownie jak prawdziwa. Znaczek w znaczek jak prawdziwa. 50 ZL KUP TERAZ taki sposób ją kupilam. A od ammy dostaje Monogram papillon też z allegro pewnie podróba ale tak samo jak prawdziwa i mówie doslownie! Dziewczyny nawet nie wierzę że to są podróby!!! A może nie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ldb
A waliski sie licza??????? bo jak cos to ja mam 43 torbeki 17 z tych sa takie na wieczor/impreze i 15 sa walizeczki. Wszystkie oczywiscie firmowe. Nie kupuje byle czego. :-) acha i jak kosmetyczki sie tez licza to mam ich 21 sztuk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja siostra ma bzika na punkcie torebek,ma ich mnostwo cieszy mnie to bardzo,bo zawsze moge sobie cos od niej pozyczyc;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _____________________
"...50 ZL - papillon też z allegro pewnie podróba ale tak samo jak prawdziwa i mówie doslownie! Dziewczyny nawet nie wierzę że to są podróby!!! A może nie???..." ZA 50 ZL TO NAWET NIE MASZ CO SOBIE CO ZLUDZEN ROBIC...Swoja droga to musisz wygladac bardziej tandetnie z taka podroba na ramieniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem maniaczką torebek, w ogóle uwilbiam robić zakupy, przeróżnego rodzaju. Można to podciągnąć pod zakupoholizm :D niestety nie zarabiam dużo, ale fajne rzeczy i tanie, a także w dużych ilościach kupuję na allinside.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
High five! Maniaczka torebek się melduje. Uwielbiam torebki chociaż ostatnio i tak trochę przystopowałam- do kilku w sezonie. Kupuję droższe i tańsze. Polecam stronę CoZaCena-http://www.cozacena.pl/ To porównywarka cenowa. Zajrzyj koniecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×