Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kajuuusia

maniaczki torebek

Polecane posty

Kocham torebki!! Mam ich około 25 a moze wiecej chociaz najczesciej jest tak ze mam jedna ulubiona i ją non stop nosze potem kupuje nową i tą odstawiam... planuje kupic kolejna jak wypatrze jakas ładną:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to tez czasem kupuje zupelnie bezuzyteczne i mam takie ktorych chyba nigdy nie zalozylam...a czesto jest tak, ze mam jeszce do torebki buciki do kompletu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madlen77
Witam maniaczki torebek :-) Mam ich powyzej 20stu a zwykle nosze 1 lub dwie, reszta lezy i czeka na swoja kolej. Niektorych nie nosze wcale. Jestem takze maniaczka butow, z ostatnich wakacji przywiozlam 8 par :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja nauczycilka od angielskiego zawsze ma pod kolor sweterek, torebke i buty..kobieta z klasa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh ja tez tak się staram ubierac......buty torebka pod kolor jak się da.......ciągle tą torebke trzeba zmieniac.......a często noszę tak ze bluzka i spódnica i rajstopki maja te same odcienie i kolorki.....nawet bywało ze i lakier do paznokci no i oczywiście cień do powiek musi miec tego koloru akcent..ale często juz mi sie tak niechce;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie maniaczki torebek!!! Dziewczyny ja nie przechwalajac sie nie jestem w stanie powiedziec ile tych torebek mam!Jest ich na tyle duzo ze nigdy nie przyszło mi do głowy zeby wszystkie policzyć.Ale wiecie co dzis to może troszkę za pozno, ale jutro jak tylko wroce z pracy policze je.Wynik rzecz jasna podam.Torebki mam rozne zaczuynajac od tych tanich bezfirmowych,konczac na torebkach firmy Prada.I wszystkie je kocham.To moja pasja.Chodz juz myslalam ze nikt mnie nie zrozumie,bo zawsze slysze komentarze ze przesadzam:)to milo jest znalezc kogos z taka pasja jak ja!!!Dziewczyny szkoda ,ze dopiero teraz zobaczylam ten topik kilka dni temu wywiozlam prawie caly worek przeroznych torebek,torebeczek, na wies do znajomych moich rodzicow(zawsze tam oddajemy rzeczy z ktorymi nie wiemy co zrobic, a im zawsze sie przydaja),szkoda:(teraz zaluje bo moze ktoras z was by sie jeszcze nimi pocieszyla przez jakis czas.Moj najnowszy nabytek to torebka z allegro zielona hermesa,troche malutka,ale słodka.Pozdrawiam was serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dostałam ostatnio szał na Coco Chanel.. wszytsko chanel mi sie podoba.. a szczególnie torebeczki.. Gratuluje torebki od Prady...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość H-o-l-a
Ciążownik szos dzisiaj właśnie zamówiłam na allegro torebkę chanel CHYBA RACZEJ PODROBE CHANEL, BO NA ALLEGRO NIE WIDZIALAM JESZCZE NIGDY ORYGINALNEJ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smiac mi sie chce jak czytam ze na allegro sa orginalne torebki np te LOUIS VUITTON to sa podroby na 10000000000000% a dziewczyny licytuja bo mysla ze to sa orginaly bo w opisie pisze orginal.Kupuja nawet podroby po 1000zl to juz lekka przesada.Pozdrawiam pozniej sie odezwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na allegro nie polegam - pozatym te podróbki np Lv moze i sa ładne ( w koncu orginały są iękne!!) ale to takie tandetne byle jakie i po prost bezgustne .Naturalnie takie jest moje zdanie :) Ja zachorowałam teraz na szperanie na ebay.com jestem szczesliwą posiadaczką 3 torebek z tego żródła , a teraz czekam na moją wymarzoną FETISH. Aż ciarki przechodzą mi po pleckach jak o niej pomysle :))) Niestety mój Facet jest zbulwersowany - zawładnełam jego szufladą bo niestety w mojej części garderoby nie ma już miejsca. No cóż o swoje skarby trzeba dbać!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Warto - za 30 dolarów mam pięknego rożowego hilfigera średniej wielkości PIEKNOŚĆ!! Tylko trzeba mieć troche czesu i cierpliwości do szperania i dopytywania się o warunki i cene transportu :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baby jane
a ja mam 57 toreb torebeczek i workow. kazda jest inna piekna ukochana. jedne sa malenkie inne ogromniaste. na edne wydalam kupe forsy za inne dalam zlotowke w lumpeksach. kocham torby!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja kiedyś wygrzebalam na strych u Cioci baardzo stara torebke - brązową taką jak na filmach z lat 50. Była bez rączek więc przyszylam złoty łańcuszek z pasmanterii troche podczyścilam i jest suuper. Orginalna i jedyna- grunt to pomysł i trochę szczęścia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ked
Jestem posiadaczką ponad 20 torebek... Właściwie chyba nawet z 30 - muszę policzyć. Zazwyczaj są one duże (a4), skórzane, czarne i brązowe. "Dorobiłam się" 3x Gucci oraz ...właśnie dzisiaj wytargowalam za bezcen na targu Pradę- czarną, do ręki, twardą. To i tak nic jednak - dwa meisiące temu wyszperałam na targu pprzepiękny stary, drewniany kuferek z okuciami z miedzi. Dałąm za niego całe 12 złotych, ale stolarz, renowacja, wreszcie kuśnierz z podszewską sprawią, że... będzie mnie koszotwać tyle co te pierwsze Gucci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maniuczka
ja kocham ta brazowiutka z kolrkiem zlotym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mogę się załozyc, ze polowa z nas dostanie lub sama sobie sprawi torebeczkę na święta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×