Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dominisia

Seks po porodzie???

Polecane posty

Gość zyzia110
ja mam takie pytanie jestem miesiac po porodzie i mam straszna ochote na sexs niewiem czy zaryzkowac i czy wtym krwawieniu morzna sie kochac prosze o odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie po porodzie sn - bez ciecia wszystko bylo super mimo ze nie peklam itp odczekalam 6 tygodni i dopiero wtedy zaczelismy wspolczyc z mezem, pierwszy raz po porodzie byl hmm, czulam sie jak za pierwszym razem, bylo ciasno i dosyc sucho ale pozniej wszystko bylo super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babki
ja po porodzie nie moge sie juz kochac od tylu i juz tak chyba zostanie. a rodzilam 2 lata temu. a ty kiedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babki
such to ja tez mialam i z tym tez jest do dzis problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sucho mialam tylko za pierwszym razem a kochac mozemy sie w kazdej pozycji - nie ma problemu szczerze to musze powiedziez ze po porodzie jestem bardziej nawilzona niz przed

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewna mama
Dominisia każda kobieta jest inna i inaczej podchodzi do sexu. Ja urodziłam dziecko 14 m-cy temu. Przez pierwsze pół roku w ogóle nie miałam ochoty na seks, zdarzyło nam się współżyć z mężem może ze 3 razy.Jak przestałam karmić córkę piersią raczej wszystko wróciło do normy.I teraz jest w porządku. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzikusek
no ja własnie juz jestem 2 tyg po porodzie,karmie piersia a porod był naturalny z nacięciem krocza wszystko sie pogoilo juz ladnie i mam wielka ochote wspolzyc ale moj chłop mowi ze jeszcze ze wczesnie.choc wiem ze i on sam tez by chciał.pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta,
ja z męzem kochaliśmy sie niecałe 3 tyg po cc.i powiem że było cudnie i dość ostro;)niepowstrzymalismy sie.i z ochota na seks tesz niemam problemu.a brzuch no cuż tasz go mam i niemam pojęcia jak go zlikwidować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×