Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość taka sobie29

mam ochote na romans.............

Polecane posty

jeannot-fajnie mi sie z toba rozmawialo na g,g,ale tutaj nie zdradzajmy zbyt wiele;) ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asica i Marella dzięki za miłe słowa o mnie.Zaraz lecę do pracy .Pozdrowionka i buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z południa
a czy wogole ktoś jeszcze romansi...na tym topiku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z południa
ktośmi tutaj dokucza ...chyba ja jestem facetem... ....z jajami..jak to siemówi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to ciekawe, niedawno pisałaś co innego, czekam na skype sailho1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z południa
a to ciekawe.. kiedy? bo sobie nie przypominam..]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na innym topiku, jeszcze pięć minut, z jajami sie mówi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z południa
nie jestem na żadnym innym topiku możesz wierzyć lub nie.. ale co tamm nie będe się spieral.. ale wiem swoje...chyba no nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z południa
no wystarczy poczytać i widać że podszyw jakiś chocby dlatego ze ja nie potrafię (choć wiem że wstyd) wstawiać tych mordek na kafe ....może tak przy okazji się dowiem jak to sę robi i nie mam skypa// więc sorry ale ja jestem facetem i nic na to nie poradzę i nie jestem autorem tamtych postów...z tamtego topiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z południa
i dodam ze o tej godzinie..kiedy się zaczely podszywy..mialemspotkanie ale przyznam ze jakieś dowcipne dziewcze... ...jeśli to dziewcze..hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do z poludnia-jesli chcesz zeby wiesniactwo sie pod ciebie nie podszywalo ,musisz zostac jednym z nas,musisz byc czarny . Wejdz w (nie we mnie) w PREFERENCJE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrdomell
Ja tez i mam romans jest wspaniale i nigdy nie zrezygnuje naprawde warto by odskoczyc od szarych dni w malżeństwie to naprawde daje kopa na kolejne dni a i dla żony jest się milszym i ochota wtedy na spokój przychodzi i zona się cieszy oby tylko nie dowiedziała się o romansie. Hoć to chyba kręci najbardzie to by utrzymać to w tajemnicy by się nie wydało po co krzywdzić bliskich a z kochanka różnie jest jak nie ta to inna zawsze jednak jakas się trafi!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mrdomell najpierw chcę porozmawiać żeby się zorientować że czy zostanie jedynie popiół i puste butelki po wódce:) gostek a Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×