Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jakasza

Jakiego psa kupić?

Polecane posty

Gość julka_97vp.pl piszcie
owczarki pdhalańskie są najlepsze ja mama i jest grzeczny uczę go w domu fakt jest ogrony jak dorośnie ale broni kocha zbawe i te psy kochaja ganiać za baranami lub na dworze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona-1234565
Labradora są spokojne i bardzo mądre sympatyczne lubią ruch i nadają sie jako psy domowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uż widzę dwie sprzeczności - pies krótkowołosy - zmarznie na dworze, a nie chcesz długowłosego. Bzdury. Właśnie to szorstkowłose są często bardziej odprone na mróz niż długowłose...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chciałabym się zdecydowac na psiaka typu short bull z hodowli http://chimerabulls.pl/shorty-bull/ , wkoncu udało mi się przekonac partnera do zakupu psa,więc mogę wybierac:):)mieszkamy w domu także pies miałby sporo miejsca do wylatania się. Jestem ciekawa czy znajdują się tu może jacys właściciele takiej rasy ? może napisaliby co nie co na temat tej rasy ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I havenˇa6t checked in here for a while as I thuhogt it was getting boring, but the last few posts are great quality so I guess Iˇa6ll add you back to my daily bloglist. You deserve it my friend :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gadanie , gadanie a prawda jest taka ze są boksery no i są psy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nigdy LABRADORA ! nigdy GOLDENA ! chcesz miec syf smrod brud i goffno ? to własnie reprezentuja powyzsze rasy ! GLUPIE !!!! nie czytaj co pisza ludzie ! te psy naleza do ludzi ktorzy sa nijacy ! bez charakteru ! infantylni ! i debilni ! ta rasa psow jest wlasnie taka i tylko tacy ludzie zachwycaja sie tymi psami ! glownie cipowate baby ! odpusc sobie ! bo to nie jest pies tylko porazka z problemami na czterech lapach ! brzydliwosc debilizm az kipi z tego czegos!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jako stary psiarz w pełni z tym się zgadzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja z kolei twierdzę że owczarek niemiecki i nieważne krótko czy długowłosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Owczarki są takie oblesne .lepszy bokser .Intrligencja przewyższa wszystkie psy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaka rasa jest do budy, stworzona jest do łańcucha? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ivrezna
Pies ma być ładny czy oddany? Nigdy nie patrzyłabym na wygląd psa, może dlatego, że często pomagam w schroniskach i wiem ile piesków potrzebuje pomocy. Radzę najpierw poczytać, zanim kupisz zwierzątko: http://www.mojpies.com/porady/chce-psa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesteś durna, więc kup sobie lepiej kota pies nie jest dla przygłupów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli chodzi o psy to są psy i sa boksery .To coś pomiędzy człowiekiem a psem .W każdym razie bokser to coś ponad psa :-) Jako że jest to stworzenie ponad psem buda jest wykluczona .To psia arystokracja .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zwierzaczki są faktycznie superowskie. Bokser oczywiście pasuje do każdego domu, bo to przyjazny pies. Moim zdaniem fajne są jeszcze pospolite kundelki oraz labradory. Ja właśnie po wizycie w www.lecznica.pila.pl kupiłam labradora. Chciałam się poradzić weta w sprawie żywienia, utrzymania i leczenia takiego pieska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie kupuj!!! ADOPTUJ!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto pamiętać,że dla niektórych ras psów warto zamówić specjalny kojec,jak te od firmy www.dobrekojce.com wtedy łatwiej się takiego psa prowadzi,tylko trzeba pamiętać o wypuszczaniu go na podwórze albo o spacerach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z wlasnego doświadczenia polecam Briarda. Jakiś czas temu sama zastanawiałam się nad wyborem odpowiedniej rasy. Znajomy polecił mi owczarka francuskiego z zaprzyjaźnionej hodowli (http://asperados-grey-briard.eu/index.php/naszepieski/szczeniaki-mioty). Pies lubi w zasadzie każdy rodzaj aktywności. Szybko przywiązuje się do ludzi. Bardzo kocha swoją ludzką rodzinę. Chętnie aportuje przedmioty, uwielbia pływać. Zdarza się, że zanurkuje za wrzuconą do wody zabawką ;) Stanowczo odradzam tego psa tym, którzy widzą go jako ozdobę kanapy, to energiczny typ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej złego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×