Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kiss

Planuje ciaze na maj 2006

Polecane posty

Gość kiss

Mam coreczke 8-miesieczna, mialam cesarke i choc bym chciala juz miec nastepne dzieciatko, to przez to cc musze jeszcze sie wstrzymac,bo podobno minimum rok trzeba czekac. Jeszcze karmie. Pare dni temu rozmawialam z kolezanka, ktora w maju bierze slub, no i pomyslalysmy, ze moze by sprobowac zrobic rowiesniki:) Czy ktos tez chce sie do nas dolaczyc? Jest jeszcze troche czasu na zastanowienie,ale goraco zapraszam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slubinka
A ja w czerwcu planuję ślub, przylączam się:-P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiss
Bardzo sie ciesze. No i gratuluje z okazji slubu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slubinka
Dziękuję!:);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiss
Pewnie bardzo sie cieszysz? Pamietam, ze nie moglam sie doczekac tego dnia i wlasciwie, szkoda, ze mam go juz za soba...Do tej pory znajomi dopytuja, czy to z przymusu, a dzidzia powstala po slubie, do tego w drodze z kosciola na wesele lecialy nad nami bociany:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slubinka
Tak, cieszę się, jasne :). A znajomi Twoi to troszkę malo taktowni :-(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiss
Juz sie przyzwyczailam...moze nie wygladam na swoj wiek, a do tego nie modne sa teraz dzieci przed 30tka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slubinka
Ja też nie wyglądam... Ja chcialabym mieć dzieci ok. 30, teraz pewnie patrzyliby na mnie z niesmakiem;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny! Ja też planuję ciąże na 2006r!Nie mam jeszcze dzidzi!takż powoli się przygotowuję... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiss
Bardzo sie ciesze!!! Ja to sie juz nie moge doczekac...chcialabym sie dochowac malej gromadki i troche nie na reke mi z tym czekaniem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja myślę raczej o dwójce maluchów! Zobaczymy jak to w ogóle będzie na razie z tym pierwszym :) Na samą myśl sie denerwuję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiss
Slubinka!! Pewnie nie jest tak zle! W mlodym wieku ciaza jest zle odbierana- odczulam to na sobie... Mam wrazenie, ze niektore starsze panie(szczegolnie one) maja mnie za nastoletnia panienke,ktora wpadla i nie powinna sie zajmowac dzieckiem, bo jest na to za mloda ... Do tego moj maz tez wyglada na maturzyste. Ja kocham dzieci i czasem robi mi sie bardzo przykro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiss
Linda01! No coz, mam 23lata, tak jak wyzej pisalam mam juz coreczke i zawsze chcialam zrobic kariere w roli matki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zatroskana
Czesc dziewczyny :) Ja mam nadzieje, ze tez zaciazymy w maju :) no moze w czerwcu :) Juz nie moge sie doczekac :) Ciesze sie, ze ktos pomyslal o takim topicu :D Pozdrawiam cieplutko 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU
WITAM WAS KOCHANE JA TEZ PLANUJE NA 2006 CIAZE ALE BYN CHCIALA URODZIC TAK W MARCU 2007.POPZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zatroskana
UUUUUUUUUUUUUUUUUU to tak w sam raz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daffodile
super..ja planowalam gdzies w lipcu i co? jak narazie bez skutku. Na Waszym miejscu zaczelabym wczesniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiss
Ciesze sie, ze nas przybywa!!! Przydaloby sie zaczac przygotowywac do ciazy, bo to spory wysilek...tylko, ze moja mala jeszcze ze mnie ciagnie i niebardzo wiem co moge jeszcze (juz)robic? Moze jakies diety z witaminkami? Myslalyscie juz o tym? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daffodile
jesli o mnie chodzi to staram sie nie wariowac...zadnych testów oulacyjnych, zadnego wyliczania dni plodnych itp..chce zeby wszystko stalo sie naturalnie...z tym ze pomalu trace nadzieje. Pol roku starania sie daje do myslenia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny! Ja tak jak ty Kiss także mam 23 lata, także oprócz pragnienia posiadania dzieci coś więcej nas łączy :) Myslę, żę Daffodile ma rację .... Chyba trzeba się zacząć starać wcześniej o maleństwo.Ja planowałam za kilka miesięcy... Poza tym organizm lubi płatać figle; jak się nie chce zajść w ciążę, to jak na złość się zachodzi, ale jak sią ją planuję i stara o dzidzie to nie wychodzi...!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..... tak w ogóle to nie pogratulowałam slubince ślubu....tak więc SERDECZNIE GRATULUJĘ Slubinka! Ja nie mogłam doczekąc się swojego ślubu, wyszłam za mąż w sierpniu 2004r. A potem ciągle płakałm (ze wzruszenia :) ) jak ogląałam zdjęcia i film, trwało to tak gdzieś do roku....Wiem, że to dziwnie brzmi ale tak to było.I tak jak napisała Kiss, też mi jakoś tak smutno że to już za mną! Daffodile, dobrze że podchodzisz to tego wszystkiego w taki sposób, na luzie!Tak trzymaj!Zobaczysz, że wszystko będzie ok!!! uuuuuuuuuuuu ja podobnie jak ty chciałabym urodzić ok marca (lub kwietnia) 2007r. tak sobie myślę, że byłoby super gdyby Dzidzia przyszła na świat na wiosnę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiss
Tak...ten slub,to piekna sprawa,wczoraj mnie naszlo na ogladanie zdjec. Przykro mi, ze Tobie-Daffodileie tak pod gorke, ale pewnie przyjdzie ten piekny czas w najlepszym dla Ciebie momencie! Mi sie trafilo na drugi dzien po slubie-wiec mialam najwiekszego farta pod sloncem-(pisalam wczesniej o tych bocianach po drodze ze slubu na wesele:) Juz wtedy wszystko bylo przesądzone:) )Teraz musze troszke odczekac,ale od tygodnia wrocil mi cykl:) Daffodile!-Probujcie-moze w koncu sie uda!!!!! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiss
Tylko podtrzymuje moj zapomniany topik i mam nadzieje, ze jeszcze ktos napisze,ze chce do nas dolaczyc...Prosze... Ja juz nie moge doczekac sie maja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×