Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Carrie Bradshaw

Ktoś oglądał Skeleton Key? Bałam się wczoraj ,że mi ktoś ze strychu wylezie

Polecane posty

Niedawno ogladalam Zly Zakret. Bardzo mi sie spodobal. Ale to w innym stylu - bardziej jak Teksanska Masakra (swoja droga... tez bardzo dobry horror) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Modystka
Hej, widzialam obydwa, skeleton key bardzo przewidywalny, czego tu się bać?:) Polecam Saw2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obejrzyj sobie \"piłę\" ,,, reszty nie apmiętam bo ma słabą pamieć do filmów , poewnie i one były słabe ;) ale \"zły zakret \" czy \"masakra...\" nie podobały mi się, nie lubie tego typu amrekańskich filmów bo z reguły zanm cały pzrebieg wydarzeń już na początku ;) Ale jak sobie cos przypomnę to napisze 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gumowa przyjemnosc
Dom na nawiedzonym wzgórzu... zresztą ja mam dreszcze nawet na smurfach :-) ale horrory kocham za adrenalinke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Klucz do koszmaru\" ----> tak sobie mi sie podobal. Zakonczenie bylo niezle to fakt. Najlepsze filmy z tego gatunku to zdecydowanie: Pila, Tozsamosc, Egzorcyzmy Emilli Rose, Efekt Motyla, Sila Strachu, The Ring (zreszta niedlugo w telewizji).....hmm...jest tego wiecej tylko nie moge sobie przypomniec w tej chwili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Modystka
Carrie, zgadzam się, sama końcówka nie jest tak oczywista jak caly film :). Choć mój M stwierdzil,że jego nie zaskoczyla ;-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie też nie zaskoczyła :P ale w końcu zdarzyło się jakieś złe zakończenie :D Co do reszty wymienionych , to jestem za ! Tożsamość, Efekt, the Ring...aaa przypomniało mi się \"strach\" nie wiem czy produkcji ameryk-japonskiej ? ale taki troszkę inny ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Modystka
W klimacie Ring utrzymana jest Klątwa (The Grudge). Niezla jest, balam się potem iść do lazienki sama. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krag jak najbardziej :) Do dzis nie ogladalam jeszcze 2 czesci :( A Braindead to moze Martwica Mozgu...? Tak tylko z tlumaczenia, bo ten angielski tytul nie jest mi znany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość populinka
Skeleton Key to byl raczej trihler ale mnie w ogole nie przestraszyl, owszem byl ciekawy ale zebym sie bała to nie.Najwieksze wrazenie zrobil na mnie serial "Miasteczko Twin Peaks" co to byl za film!!A teraz to rzadko sie boje czegos w kinie , te japonskie horrory sa nawet niezle a reszta to kicha , co jeden to gorszy niestety :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś i Halloween widziałam z 10 lat temu, wtedy sie bałam, ale teraz to raczej mnie śmieszą te stare produkcje. Może z wyjątkiem Rosemary\'s Baby, który jest arcydziełem. Według Angoli najstraszniejszym horrorem jest The Shining, Kubricka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO ja Martwice znam pod tytulem Dead Alive ;) KOlezanka mi kiedys dala dumna mina, ze znalazla film dla mnie, ze duzo keczupu i napewno sie spodoba. Taaaa.... a ja nie ciepie takich parodii, niby horrorow utrzymanych w stylu komedii :( Cos jak dwie z czesci Teksanskiej Masakry - z 86 roku i z 90 (bodajze). No masakra :O Klatwa - super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesli chodzi o film
Saw-pila to jedynka jest znacznie lepsza od dwujki,opinia moja i znajomych choc napewno warta obejrzenia ;) polecam. A o czym byl skeleton key bo ja mam slaba pamiec do nazw?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Modystka
Opinia moich i znajomych o ile 1 i 2 jest taka, że są równie dobre ;). A ze staroci, nie ma to jak dobry stary Omen i G. Peck w roli glownej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w skeleton key
szkoda mi bylo tego starszego pana :( ogolnie sie nie balam, fajny filmik :D Tylko dziwnie,bo ta aktorka zawsze grala w romantycznych komediach i tu mi jakos nie dokonca pasowala....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×