Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MARTULCIA33

PYTANIE DO MAM!!!!!!!!!

Polecane posty

Gość MARTULCIA33

SLUCHAJCIE TAK MI SIE WYDAJE ZE WPADLAM TYDZ TEMU,POPROSTU ZAPOMNIALAM WZIAC PIGULKE A W TYM CZASIE SIE KOCHALAM.tERAZ MAM BOLE W DOLE BRZUCHA I GESTY BIALY SLUZ NON STOP ZE MNIE WYPLYWA.xcZY TO MOGĄ BYC OBJAWY CIAZY?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARTULCIA33
odpowie mi ktos????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kizia mizia22222
spierdalaj pierdolnieta debilko!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glaka
wszystko zależy w którym tygodniu zapomniałaś wziąć tabletkę:) ale to wszystko jest w ulotce tabletek. Jak dla mnie to mało prawdopodobne:) chociaż wszystko jest możliwe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Booooooooooze pomoooocy
Kobito, skad sie urwałas? Watpie zebys była w ciazy.Od kiedy sluz i ból brzucha to objaw ciazy. A łeb cie nie boli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapytaj swojej mamy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARTULCIA33
od zawsze to objawy.Bynajmniej wiele moich najomych tak mialo.Chyba w ciazy to ty nie bylas.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boze poooomocy
Chyba raczej brak miesiacki, bo nawet test po tygodniu objawy, kobito lecz sie .Tyle laski pisały o objawach i kiedy wystepuja, a ty sie pytasz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARTULCIA33
dziewczyno napisz najpierw wyraznie o co ci chodzi bo chyba sama niewiesz co piszesz twoj tekst wogole sie kupy nie trzyma.A jak przeczytasz kilka innych topikow to zobaczysz ze niektore mamy mialy wlasnie takie bole juz w 1 tyg ciazy i dlatego pytam bo ja je mam caly czas a nie powinnam miec teraz okresu dlatego niewiem o co chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale z ciebie glupie dziewuszysko!!kiedy pojmiesz ze trujesz dupe niepotrzebnie,bobylo miliony takich topikow i my tu juz mamy serdecznie dosyc takich pytan!!! wiec sie jeszcze na dodateknie obburzaj,bo i takwidzisz ze kazy cie olewa , powstal nawet topik pt \" wkurzaja mnie pytania oobjawy ciaz\" tu cos takiego nie jest mile widziane! powiedz skad my mamy wiedziec , czy ty jestes w ciazy!!!!!!!!????????mozesz byc a nie musisz, prawda???? a objawy,,,matko!!! kazda ma inne,,,wpisz w wyszukiwarke :objawy ciazy i ci wyskoczy miliion,a nie tu glowe zawracasz i denerwujesz dziewczyny, no idz juz sobie stad,co,...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaMisia
Ból w dole brzucha tzw macica pobolewa jest oznaka ciąży,ja tylko ten miałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:/ nie pytaj sie na topikach czy jesteś w ciąży i o objawy, każda kobitka przechodzi ciąże innaczej mnie faktycznie brzuch pobolewał upławy nie koniecznie są znakiem ciąży..raczej może to być infekcja, bardzo watpie w to że jesteś w ciąży pomimo tego że zapomniałaś tabletki tymbardziej jednej :) więc nie ma powodów do zmartwien a jak nadal czujesz sie niepewnie kup test ciążowy, lub skontaktuj sie ze swoją Gin....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARTULCIA33
mamaMisia i Sylusiu dziekuje Wam bardzo a Ty nowa nowa jak ci sie nie podoba to sp.....aj stad nikt ci nie kaze tego czytac!!!!!!!!moge sie zalozyc ze ty mialas jeszzce glupsze pytania jak bylas mloda niedoswiadczona itd.A jednak tego typu objawy sa oznaką ciazy jak pisze Sylusiu wiec komu sie nie podoba to spadac mi stad.Forum jest dla wszystkich i jak sie czegos niewei to poprostu sie pyta i tyle.NIEMILUCHY!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jestes okropna!wulgarna i prosta,coz to za slownictwo??? NIEMILUCHY :D !!osmieszasz sie bardzo dziewczynko i kariery dlugiej ci nie wroze,,,aha! i mamnadzieje,ze w ciazy nie jestes-taka wulgarna i ordynarna kobieta -wsytd! te ktore cie skrytykowaly,mialy racje! po co po raz kolejny taki topik? przeciez to juz tyle razy bylo,,,nudne toi rzeczywiscie,irytujace,,,a wy dziewczyny- z calym szacunkiem - po co wciaz wchodzicie na takie topiki i tak walkujecie,walkujecie,,, no ile mozna o powiekszajacych sie piersiach,mdlosciach,czestymoddawaniu moczu??? jejku! tyle razy to bylo pisane,,,po co nowy topik zakladac i sie rozczulac, tak mozna w nieskonczonosc,,,,i co tak do gwiazdki bedziecie jej pisac : tak,ja mialam mdlosci,,,a ja mialamto,,,a ja tamto,,,,tylko coto da ? no co?? a jej w czym to pomoze?? przeciez niewiecie tego czy jest ona w ciazy czy nie jest,,,przeciez w nacie jest tyle informacji na temat objawow,tu bylotyle razy to pisane,dziewczyny litosci,,,jej o nie da pewnosci czy rzeczywiscie jest w ciazy,czy nie jest,,, a tobie autorko radze troche spokoju,wiecej kultury osobistej,i udania sie do ginekologa ,on napewno rozwieje twoje watpilwosci,a nie dziewczyny na forum,one nie mieszkaja w twojej macicy ,i nie wiedza czy jestes w ciazy czy nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po części sie z Tobą monia zgadzam, ale nie oznacza to że mamy prawo ubliżać komuś za to że sie zapytał o to czy o tamto...mnie też czasami wkur takie pytania bo i racja po to jest net GooGle żeby samemu sobie poszukać informacji na ten temat.Wiec jeżeli tak Cie to drażni i nie tylko Cie nie czytaj ! IgNoRujce takie TopiKi i tyle, ja miałam ochote odpisać i nie uwarzam żebym źle zrobiła:) monia25 ty jesteś z topiku termin luty??próbowałam z wami zagadac, ale nie powiodło sie:( Pozdrowionka papa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARTULCIA33
nastepna idiotka.Wulgarna jestem wtedy tylko kiedy widze jak ktos wchodzi tam gdzie nie powinien i krytykuje innych.Jak juz powiedzialam forum jest dla WSZYSTKICH!!!!!!!!i jesli ktos czegos niewie to poprostu pyta.Dobrze wychowani ludzie grzecznie odpowiadają a Ci niewychowani potrafia tylko krytykowac i sie wpieprzac.Jak juz mowilam komu sie nie podoba niech nie czyta i omija takie topiki z daleka.A matka bede napewno wiele lepszą niz Ty bo obawiam sie ze jak Twoje dziecko bedzie mialo problem i bedzie chcialo Cie o cos zpytac a nie zawsze beda to mądre pytania to poprostu go zbyjesz i skrytykujesz.Zycze powodzenia mamusiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noi prosze -odpowiedz znalazla sie sama,,,,:D , juz wiecie o czymmowie,a autorka wlasnie sie nam przedstawila ,brawo! oby tak dalej! pisz sobie dalej dziecko drogie pisz,,,i moze jakas meliska czy cosik,,,wiec dalej kochane dziewczynki piszcie sobie,taaak,piszcie,,,nawet i do nowego roku,POWODZENIA! daje temu topikowi jeszcze,,,hmmm,,, 1 dzien-gora! pokazcie swoja klase !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja sie zastanawiam
czy na tym forum chociaż raz możecie nie skakac sobie nawzajem do oczu :O mnie tez wkurzaja pytania po raz setny o to samo, ale czasami po prostu dziewczyny potrzebują wsparcia... autorka topiku może i język ma niewybredny ale wy drogie mamusie też od razu jak przekupy na rynku, jak nie gorzej... żadna nigdy nie miała stresowej sytuacji? żadna? nigdy nie miałyście stresów z powodu opóźnień? nigdy? jeśli nigdy to zwracam honor :O wszystkie jesteście siebie warte :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARTULCIA33
a ja sie zastanawiam dzieki wlasnie o to mi chodzilo!!!!!!a tamtym mamusiom zycze powodzenia w wychowywaniu swoich pociech,mam nadzieje ze chociaz z tatusiem beda mogly sobie normalnie porozmawiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×