Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ANTIDROL

BYŁAM KIEDYS PROSTYTUTKA!!!

Polecane posty

MAM TERAZ 23 LATA.GDY MIAŁAM 19.5LAT TRAFIŁAM DO AGENCJII TOWARZYSKIEJ W WARSZAWIE.OD PÓŁ ROKU NIE PRACUJE CIESZE SIE BARDZO,ŻE WYSZŁAM WKOŃCU Z TEGO BAGNA.ALE CZASAMI MECZY MNIE MOJA PRZESZŁOŚC,MAM WYRZUTY SUMIENIA,BOJE SIE TEGO CO ROBIŁAM.mAM NADZIEJE,ŻE SZYBKO O TYM ZAPOMNĘ!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WROCLAWIANKA
JA mam to samo!!! najgorsze, ze ma sie zryta psychike do konca zycia!!!!!! ja w ogole zaczelam ,,smiesznie ''to zyxcie... mianowicie zawsze bylAM wstydliwai niedotykalksa a to miaal byc moja ,,terapia ''na pozbycie sie tewgo.. chcialam udawac wyzwolona kobiete ,moze ibylAM ale to bylo udawanie kogos , kim nie bylam ... pierwszy dotyk meskiej czesci ciala za kase,... szkoda,....bo moglam to zrobi z osoba ktora kocham..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ćwierć mrówki
Antidrol - a jak tam trafiłaś? Co skłoniło Cie by akurat taką pracę podjąć? Przecież to ocieranie się o tzw "półświatek". I pytanie z drugiej strony czemu odeszłaś? Przecież nie z powodu wieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Głupek.
A co to jest półświatek ? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. przebadaj sie na obecnosc chorob roznistych, higiena to podstawa, jesli cos zlapalas zacznij to leczyc poki nie jest za pozno 2. jak juz dorwiesz faceta lepiej go uprzedz ze masz przeszlosc, jesli okaze sie tolerancyjny bedziecie mieli udany zwiazek, jesli nie przynajmniej nie bedzie w szoku, taki ktory od razu by Cie pogonil nie jest Ciebie wart - jednak nigdy nie wspominaj mu jak bylo w pracy 3. jesli wyszlas z tego klimatu nikt nie powiedzial ze masz miec nizsza wartosc niz dziewczyna ktora daje spolecznie, nasze grzechy tam na gorze sa ponoc liczone nie za to jakimi bylismy lecz jakimi jestesmy w tej chwili 4. powiem Ci, ze jest takie powiedzenie \"lepiej z kurwy miec zone niz z zony kurwe\" - swoja droga gdybym mial wybierac dziewczyne z przeszloascia ale posiadajaca pare innych atutow, czyli inteligencje, wyglad, tzw. klase a z pierwszego rzutu bylejaka i pusta dziewice to bym sie sklonil przy tej ktora ma przeszlosc - zwlaszca jesli z niej wyszla - pod warunkiem jednak ze uprzedzilaby mnie 5. byc moze mam kobietke ktora rowniez miala przejscia, choc nie az takie, sam swoje zakrety alkoholowe w zyciu mialem, przynajmniej rozumiemy sie bez slow a poziomem tak intelektualnym jak i materialnym, unikaniem trywializmow moglibysmy nauczyc niejednych swietoszkow, zycie po paru wzlotach i upadkach dopiero nabiera swojego smaku, ci co nie naobrywali po dupie nie sa w stanie go docenic 6. pamietaj ze jesli wyszlas z tego los dal ci jeszcze jedna szanse, nie spierdol jej, staraj sie poukladac swoje zycie jakos, nie wracaj do swojego fachu, jesli nie bedziesz mogla byc szczesliwa w zwiazku odczekaj rok, dwa zanim poznasz kogos odpowiedniego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Think Tank
a teraz odpowiedzcie sobie wszyscy na pytanie,czy chcielibyscie mieć matke,siostre lub zone z taka przeszłoscią???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bonsaai
czy chcielibyśmy mieć taką matkę czy zonę? Z matką jest sprawa prosta - matki się nie wybiera. Żona natomiast - to inny kaliber, dobrze byłoby wiedzieć jaki się 'towar' kupuje. Jeżeli od poczatku wszytko jest jasne - to czemu nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzeba było się
nie puszczać. Teraz nie miałabyś problemów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyściciel dusz 01
zarobioną kasę przekarzeszna DOM DZIECKA a tym samym twoje grzechy będą odpuszczone. dzisiaj jest niedziela a jutro o godz. 8.00 wchdzisz do banku PKO SA i wybierzesz te brudne pieniądze i zaniesierz do najbliższego DOMU DZIECKA aby oczyścić duszę i forsę . PAMIĘTAJ JUTRO godz. 8.00 TO T W Ó J DZIEŃ ❤️ licze na ciebie ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WROCLAWIANKA
POWIEM CI Tak ZE tego juz nie robie ..nie byl to seks ze bylam sobie w lokalu itp.ale mialam roznycH panow. nie spalam z nimi ,ale bylo cos takiego jak seks orALNY itp. a co do rad AVE ,MARABUT-takiego czegos nie mozna powiedziec- tro jest przeszlosc. mam faceta i on m nie juz poznal inna-zmienilam sie.BYlam u ksiedza ,pomogl mi troszke- nie mowic..nawet jesli wybaczy to bedzie to wypominac. \kazdego dnia place za to co zrobilam,psychiki nie oklamiesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WROCLAWIANKA
ja zaczełam tak:latem zeszłego roku, auto nawaliło na jakimś zadupiu, przyjechała pomoc drogowa, zabrali wóz do warsztatu, pan mechanik naprawił i wystawił rachunek na 210 zeta. nie miałam tyle, więc oddałam mu się. Drugi raz to stało się w ostatnią środę, jechałam pociągiem, bez biletu, kontroler chciał mi walnąć mandat, ale zaproponowałam mu loda w wc. Zgodził się, a ja uniknęłam zbędnych kosztów. myślę, że to nic złego zapłacić w ten sposób. W końcu po to Bóg dał kobietom ich seksapil, żeby mogły sobie radzić w życiu. Nie czuję się z tym źle, nie jestem przecież dziwką. Czy szanowne forumowiczki mają podobne doświadczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WROCLAWIANKA
przedostatni wpis nie m oj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to pieknie , ze zrezygnowalas moze teraz poczujesz inny wymiar tej sfery w zyciu czleka. i nie przejmuj sie krytyka tych wszystkich swietojebliwych pozadnych ---- od slowa pozadac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WROCLAWIANKA
Niew wiem , czy to moze miec jakies znaczenie ,ale niedawno muialam swoj 1 raz z ukochanym... [niedawno tzn 3 miesiace temu]. ido tej pory mielismy kilka zblizen ,natomiast nie potrafie odczuwac orgazmu..cos jakby mnie blokowalo... czasem jestem sumtnai on to widzi isie pyta dlaczego ?ja mu na to ,ze nic..a tak chcialabym m u powiedziec z calego serca jaka na serio bylam :(:(:( ze nie tylko ta nieufna, dobra ta co poznal -ale ta druga twArz... kiedys zamiescilam tu swoja historie z pytaniem do mezczyzn czy powiedziec mojemu ukochanemu co robilam ..jaka bylam . byli nia NIE. pamietam ,ze byly bARDZO madre wpisy ,niestety nie pamietam nickow ,bo na nastepny dzien ktos skasowal moj topik...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiedz
jacy faceci najczęściej korzystają z usług prostytutek, czy tylko faceci przychodzą nieszczęśliwi w związkach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Peniz
nie,bardzo czesto samotni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tam chodzą
wszyscy począwszy od księży , adwokatów ,hutników , sklepikarzy , policjantów , studentów itd. nie są samotni bynajmniej nie wszyscy , oni chcą nowych doznań i z reguły tego nie dostają dostają mniej niż w domach , ale to takie modne bywać w klubach i mieć takie przeżycia !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tam chodzą
wiem dobrze co mowie bo pracuje w burdelu i mam juz wieloletni staż i wogole wszyscy faceci to świnie a ja porządna jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bonsaai
poza tym jestem cwelem zawodowym z wyboru i uwielbiam przyjmować wytryski na twarz i bawić się w bukkake z moimi chłopcami dlatego kurwa jako żona raczej by mi nie przeszkadzała a nawet dobrze by pasowała do mnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomoc praca mgr
Antidrol, Wrocławianko!!!! Piszę pracę mgr na ten temat, jeżeli chciałybyście mi pomóc to dajcie znać! To ważne, tylko kilka pytań. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaznodzieja...
jesteś nia nadal jak ktos zabije człowieka w wieku 20 lat to czy w wieku 30 przestanie już być mordercą? nie jest nim do konca swych dni z prostytutka identycznie , możesz juz czynnie nie uprawiac zawodu ale nadal okreslenie prostytutka opisuje ciebie i tak bedzie do konca twych dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×