Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Chochelka

Vic08, Niedopieszczony, bratnia, czytaczek, tancerka CO temat roboczy

Polecane posty

Gość do fiuuuu
nie mam najmniejszego zamiaru powstrzymywac cie przed czymkolwiek, rob sobie co chcesz dla twojej wiadomosci nie mam czarnego niku, zawsze pisze pod pomaranczowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na 2m+1k inaczej gadałeś, nie nie znudził mi sie, ale to Cię nie powinno interesować.... wpieprzyłeś sie tutaj jak do siebie i masz w dupie że jesteś nieproszonym gościem, żałosne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
debilu primi o wszystkim wie, o WSZYSTKIM, nie mam przed nim tajemnic.. jeśli chciałeś popsuć coś w naszych relacjach to Ci sie nie uda, nie założyłeś, że on wszystko wie o mnie, bo nic przed nikim nie ukrywam i nie ściemnam. zdziwiony???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do fiuuuu
zachowujesz sie jak niedoszly kochanek, badz doszly kochanek ktory dostal kosza od gorracej:D marniutki pewnie byles:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;) brazylijski serial zaczal sie :P se se se zaraz do domku, prysznic, kafka i na meski wieczor :D meski do czasu ... hehehe sava

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiuuuuuuuu
no moze teraz juz wie. Pofantazjowac mozesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiuuuuuuuu
bredzisz gorraca. Nie masz pojecia kim jestem do fiuuuuu sprobuj okazac sie lepszym, zobaczymy co zdzialasz i czy gorraca nie da ci kosza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie że o wszystkim wiem. i nic mnie nie niepokoi ani nie denerwuje - powiem więcej - cieszy mnie wsztstko to co wiem. hej kotku👄👄👄 kiedy teraz? dogadamy się pocztą - już naprawiłem. na gg wiesz o której.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiuuuuuuuu
jesli tak cie to cieszy primi to czemu pozwalasz kobiecie rozwalac sie samochodem a sam do niej nie pojedziesz? Nie stac cie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawa jak zdrowie mi potrzebna;) zarobiona jestem na maksa-dzieki;) a moje zdanie w tej sprawie??? ludzie:p dajcie se luz i tyle w telegraficznym skrocie;) po co te przepychanki???? primi gorrr 👄 przeciez to i tak nic miedzy Wami nie zmieni:D slabo mi dzis kafe dziala:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak często bywam w jego mieście służbowo, że znam drogę na pamięć i uwielbiam jeżdzić samochodem, a moi panowie i pani zawsze każą go pozdrowić:) bo wiedzą gdzie, do kogo i po co jadę, znowu zdziwiony??? napisałabym prywatnie co o tobie myślę, ale niestety usunęłam już maila i nr gg więc pogódź sie wreszcie z myślą, że dla mnie nie istniejesz...... primi Kotku pisz dzwoń a wieczorkiem jak zawsze 😘😘😘 chochlik 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiuuuuuuuu
gorraca wiec napisz publicznie (ale nie odwazysz sie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słabe to myślisz że dam sie podpuścić, obrzucę cię błotem a ty z satysfakcją zgłosisz to moderowi do usunięcia haha wszyscy i tak wiedzą, że jesteś żałosnym, zawistnym k...sem z urażoną dumą małego chłopczyka, który nie dostał zabawki bo bawi sie nią ktoś inny. chytry plan skłócenia nas nie wypalił bo nie uwierzyłeś że rzeczywiście mogę być na tyle szczera i bezpośrednia, zeby nie ukryć pewnych faktów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szop pracz
tylko ja mogę publicznie prać brudy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiuuuuuuuu
jak chcesz, to obrzucaj i nikt tego nie wykasuje, bo to ty i primi jestescie przyjacielami moderatorow, nie ja. Moze powiesz jeszcze ze wszyscy wiedza, ze ja sie o ciebie dobijalem? No smialo, czekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szop pracz
tylko ja, rzekłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam co chcę i kiedy chcę - w przeciwieństwie do ciebie fujaro. każdy wielokąt i każdą dziurkę do dyspozycji.i mówię to ze swojego nicka i podaję mejla bo takich jak ty mam w dupie.jakoś nikt na czarno do mnie jeszcze nie wyskoczył z ryjem, wiec pomyśl - dlaczego? a i stać mnie na dużo - właściwie mam wszystko a odległość do mojej partnerki pokonuję w czasie w którym ty nie zdążysz się wysrać. a czasem ona do mnie jedzie bo tak chce i gówno ci do tego. aha .na święta dostanie ode mnie brylant za 2 tys.dolarów. jej przyjaciele są moimi przyjaciółmi i fajnie nam ze sobą.nie zaznasz nigdy nawet 5 procent tego co my.i wal się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cosik taniuśki ten brylant
aby nie ze skazą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiuuuuuuuu
primi w tym momencie to nic nie masz, chocbys sie zesral. Brylant jako zaplata... niech ci bedzie. Ale za 2 tys. dolarow to lepiej wsadz go sobie w ktoras dziurke. Rozumiem ze widziales co nieco i szczegolnie podoba ci sie sandwicz jak gorraca wypina dupe, jeden z panow staje nad nia i wsadza jej kutasa w dupe, drugi staje za nimi, wsadza kutasa w cipe i jajeczka tego pierwszego draznia kutasa tego drugiego? Na ktorym miejscu chcialbys wtedy byc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szop pracz
strasznie skomplikowany opis, ni diabła nie wiem, co lepsze. jaśniej proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahahahahahahaaaa zaczynasz mnie bawić idioto. nie podniecaj się tak tymi pozycjami - patrz co piszesz. nie masz pojęcia o wielokątach - to widać na pierwszy rzut oka.ja jestem zawsze na właściwym miejscu czego nie można powiedzieć o tobie .hhahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiuuuuuuuu
dziwne, primi... Powtarzam tylko to, co gorraca kiedys opisywala, a podobno wiesz o niej WSZYSTKO, a o tej ciekawej pozycji nie slyszales? Moze wiec slyszales o takiej kiedy ona lezy, a oni dwaj posuwaja ja w obie dziury stojac za soba? Jedno z dwoch. Gorraca na pewno ci opowie. Chyba ze jest sciemniara. A co do "wielokatow" to watpie zebys kiedys jakiegos sprobowal i watpie ze kiedykolwiek sprobujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×