Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Chochelka

Vic08, Niedopieszczony, bratnia, czytaczek, tancerka CO temat roboczy

Polecane posty

Gość Chochliczka
Pewnie, ze nie było ;-) bratnia 👄 D primi 👄 D żyję :-P ufff. Mam nadzieję, że ten tydzień nie będzie taki pokręcony jak ostatni :-0 Niedopieszczony chyba ma przesrane - widzieliście ? :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chochlik...chochliczka... chochliczek... chichloczka...chechłaczka...łechliczka... jezu ale się myle chochla... buhahahahahahahahaha.cześć 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
primi u mnie swiat otulony kolderka ze sniegu, to i ja malo sie spod kolderki ruszam :P Chochliczek no to kafke [_D btw ta niewyzyta \"banda zboczencow\" to moze panna niedopieszczonego ? :P swoja droga to moze i na zdrowie niedopieszczonemu to wyjdzie, trudno by zignorowala cos takiego, a przy okazji sie przekonala ze jednak nie ma ochoty Jej zdradzac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pianki na droge primi ;) Chochliczka dobrze gadasz, co najwyzej moze focha strzelic ze o Jej zyciu osobistym sie pisze na forach :P heh tyle ze nie podawal Jej danych personalnych :P Chochliczka jak tam sex ostatnio ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chochliczek hehe to ladnie :P mnie zona w nocy zajezdzila prawie .. ledwie dalem rade wyjsc z lozeczka dzis rano ;) jeszcze sexem pachnialo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Chochliczka podobno mialas miec dzis mniej pracy ;) [_D dla Ciebie pracusiu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no primi dzis sie ciekawy dzien zapowiada, stary kumpel sie pojawil wiec pojdziemy dzis w tango ... heheh niejedna panna bedzie w nocy jeczala :D Chochliczka hey (łech)taczko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co Chochliczek obrobilas sie z robotka ? ;) nie ma zadnego zycia- ja jestem umarlak :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze byc i kafka, a ten umarlak to odnosnie \"czy zyje tu ktos\" ... :P umarlak bede jutro :D niewiem czy do pracy sie przyczolgam, a musze ;) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkim:D spać spać spać kawy kawy kawy! primi dojechałam, ale ponad godzine sie do pracy spóżniłam:O heh ale warto było małą burę dostać za tę noc 😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezu gorrr. tela nie odbierasz myślałem o najgorszym! no nareszcie dotarłas!!! jezu wspaniale!!! cieszę się i odetchnąłem 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
😘😘 tak ślisko że nie pytaj, pare razy było hardkorowo, musiałam grzecznie zwolnić:O mmmmmm jak byś się żegnał raz a nie trzy razy:P to bym się nie spóżniła hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahahaha no tak te rozstania...mmmmmmmm. poczta mi siadła. chochliczce na gg powiedziałem, wiesz... ona jest ok.👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lece teraz cos zjeść bo nie miałem kiedy... od wczoraj ...hahahahahaha. za jakieś pół godziny będę. gorrr. napisz mejla bo naprawiam komp i nie wysyła- na razie hej!👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×