Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Chochelka

Vic08, Niedopieszczony, bratnia, czytaczek, tancerka CO temat roboczy

Polecane posty

eh kurwa widze ze przegapilem kolejna inwazje idiotow :( szkoda :P Chochliczka ostra jestes 👄 lubisz sex krotko po klutni, jak jestes jeszcze wkurwiona ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale zazdrosna! na łeb jej się rzuciło.i to ma być klub zero zobowiazań. hahahahahahahaha . gorrr.👄 kłócimy się już ! teraz!!!szybko!!! chochlik widzę ze kumasz... hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie do gorrącej
rzadko jestem na kaffe, ale pamiętam taki topik z kotami ...gorrraca, co się dzieje z czarną kotką i czarnym kotem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
primi Ty wiesz, że te pomarańczowe natręty to 1 i ta sama osoba znana wszystkim pod pewnym czarnym nikiem (albo dwoma dla ścisłości) dostałam maila od chochelki z info od Ciebie.... wzruszyłam się 😘😘😘 primi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robi sie ciekawie
fiiiiiuuuuu😘 :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fiuuuu wez sie dziecko nie osmieszaj dalej : zaczales, wiec kazdy moze sie bronic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie muszę się doszukiwać bo już je znalazłam, do tego służy IP właśnie jak wiesz jak z niego korzystać.... pytanie jaki zrobię z nich użytek....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fiuu dziadku, suko ? :P bosz co za szmatlawce tu wchodza ... ;) Chochliczek ide na faja, ladnie pada sniezek u mnie ;) juz sobie wyobrazam ten kwadrans odsniezania bryki po pracy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie do gorrącej
gorrrąca, na poprzedniej stronie zadałąm ci pytanie o czarnego kota i czarną kotkę. proszę jesli wiesz cos o nich to podaj mi jakis kontakt, bo bardzo mi na tym zalezy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fiuu ps - proszono bys stad wypierdalal. ignorujesz czyjes prosby a sam smiesz prosic ? :P idioci nie potrafiacy logicznie myslec :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiuuuuuuuu
moderN dobrze to ujmujesz: "celnym komentarzem, ze nastepne posty osmieszaly samego autora, bo nie dorownywaly elokwencja i polotem tej riposcie". Dzieje sie odwrotnie, bo si stali nie potrafia zripostowac, tylko leca po pomoc do redakcji :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie do gorrącej
dziękuję gorrrąca, już piszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiuuuuuuuu
ok, bede kulturalny. To jak gorraca, znudzil sie poprzedni, tak satysfakcjonujacy cie zwiazek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mów do kobiet brzydko, kotuś- piesuś. po co, misiaczku milusi, kalasz swe usteczka słodkie bluzgami? my tak mocno Cię kochamy, że nie wierzymy, że usta Twe jak maliny, uroniły słowo \"suczko\".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co insynuujesz? primi mi się nie znudził jeśli o to pytasz, przeciwnie, z każdym dniem fascynuje mnie bardziej... wystarczy??? nie mam ochoty z tobą rozmawiać... wiem już kim jesteś i zbyt jestem zniesmaczoza twoim zachowaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiuuuuuuuu
krawaty, gruby misiaczku, nie powtarzaj brzydkich slowek, bo sie skazisz. Nie chodzi mi o primiego gorraca, tylko o twoj poprzedni czworakat. Nie udawaj, ze mnie odkrylas, bo ci nie uwierze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiuuuuuuuu
oczywiscie czworokat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do fiuuuuu
do czego ci to jest potrzene? ksiazke piszesz? a moze byles w tym czworokacie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiuuuuuuuu
tak, pisze. Daj adres to ci wysle egzemplarz, jak mi jakis zostanie po olbrzymim sukcesie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do fiuuuuu
nie wiem czy zauwazyles ale osmieszasz sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiuuuuuuuu
do fiuuuuu nie wiem czy zauwazyles albo zauwazylas, ale twoje komentarze sa malo wazne. Nie wiem czemu na sile probujesz mnie powstrzymac przed pisaniem dalej. Nie wiem czy nie jestes chwilowym pomaranczowym czarnym nickiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiuuuuuuuu
gorraca dlaczego milczysz? Szybciutko wyjasniasz primiemu jak to z toba dawniej bylo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×