Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

panda102

Sposób na SIWE włosy!

Polecane posty

Szukam skutecznego spoobu na pozbycie się siwych włosów, albo przynajmniej powstrzymanie siwienia kolejnych. Nie mam nawet 30 lat, a pełno siwych włosów. Koszmar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to pewnie geny, a na nie nic nie poradzisz. Twoi rodzice nie siwieli w podobnym wieku? są szampony antystarzeniowe z biotyną (wit. H), ale wątpię, żeby jakoś znacząco pomagały. spróbowałabym też wit. H doustnie, zawiera ją H-Pantoten.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeden na milon
Kiedyś widziałem reklame na Mango preparatu który po systematycznym spryskiwaniu włosów przywracał naturalny kolor ,ale to troche drogi sposób gdyż taka buteleczka kosztowała około 140zl .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darion44
Jest kilka ciekawych środków na siwienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emil Klew
W moim przypadku świetnie sprawdził się środek https://gr-7.eu/ który jest idealnym rozwiązaniem na siwienie włosów, dlatego zdecydowanie polecam sprawdzić zanim zdecydujesz się na ich malowanie. Działa bardzo szybko i przywraca naturalny kolor włosów ponieważ wpływa na cebulki włosów które zaczynają ponownie produkcję melaniny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jonasz876
GR-7 daje radę, 2 tygodnie i już był u mnie fajny efekt ;) kiedyś w salonie fryzjerskim mi to polecili, z początku nie byłem przekonany, ale pooglądałem w internecie zdjęcia efektów i kilka opinii się zdecydowałem. Preparat nie jest drogi, a daje dobre efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×