Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość miki25

RODZIMY w SIERPNIU 2006

Polecane posty

Cześć wszystkie mamusie i brzusie. Codziennie was czytam w pracy ale niestety nie zawsze mogę coś napisać. Gratulacje kolejnej dziewczynki, widzę że powoli się wszystko wyrównuje, ciekawe czy będzie po połowie czy jednak więcej chłopaków? Moje brzucha są już mniej intensywne bo zaczęłam brać nospę forte oczywiście na polecenie lekarza, wdało mi się też jakieś paskudztwo grzybiczne ale podobno w ciąży się to często zdarza. Maluch kopie mnie słodko, czasami aż zaboli zwłaszcza jak kopnie w sam środek brzucha, kopie przez cały dzięń średnio kilka razy co 2 - 3 godziny, rano bardzo intensywnie bo chyba mu się nie podoba że wstaję tak wcześnie (4.45 - oby nie nabrał nawyku tak wczesnego wstawania potem :)), no i oczywiście wieczorem, czasami budzi mnie to też w nocy :). Jednak dzięki stałym kopniaczką jestem o niego spokojna bo wiem że się czuje dobrze. Moja waga przybyła o kolejny 1 kg, więc dopisuję do tabelki, trochę się boję że lekarz będzie nie zadowolony z mojej wagi ale ja naprawdę nie mam na nią wpływu, jem dużo i regularnie, pochłaniam prawie kg kiwi dziennie, wyniki mam bardzo dobre, jednak cały czas mnie to niepoki że jakoś mało tyję, mama twierdzi że u niej też tak było, sama nie wiem co o tym mam myśleć, 12 wizyta. Pozdrawiam serdecznie i dużo buziaków. miki25............Warszawa.............24................01.08.......0,5 Lia.................Warszawa............??.................01.08....(!)2,0 livmar...............Nysa.................28................01.08...... 6,0 agata_27..........Słubice........... 27.................01.08....4kg SYNEK doris26.............Kraków..............26..............04.08..6,0 CÓRCIA blondi23............Elbląg................23 ...............05.08...5, SYNEK Elmirka76.......ok.Wadowic...........30.............05.08....+6,5 SYNEK donn..............Kraków............27...........05.08........3.5 coreczka Aga.B............KOŁOBRZEG.......... 26.............. 06.08.........5 insomnia.............??...................24................07.08.......0,0 justyna......podkarpackie...........29.................08.08.....+5 SYNEk plusia.............Szwecja............30.................09.08...6kg SYNEK edusia..........Hannover.............32.............09.08.......4,CORCIA? karamijja...........Łódź................28................12.08.......1,0 kasia 30.............Rybnik.............30............12.08.........+4 SYNEK Stokrotka _26......Lubin...............26...........12.08......+2kg SYNEK agulka28............Bielsko-Biała........28............13.08... 6 kg synek Agula 30.........zachodniopom.........30.............14.08....+3 CÓRCIA beatrice ........Warszawa............30............14.08.......4kgCÓRCIA Kruszyna.........małopolska...........30.................15.08.........4,0 madelain.............J.Góra..............29................16.08........0,0 kpiotrowicz......Warszawa.........23............17.08.......4,00 CÓRCIA jolla80...............Warszawa........25.................17.08.........? z daleka ..........Anglia................26..................19.08........3kg karola24...........Legionowo........24............19.08........?kg SYNEK! joanka...............Szczecin...........25...............20.08..........7kg agusia2................USA................30..................21.08........?? ToYaB................Białystok...........27..............21(23).08...+4 kg jagna25...........Wodzisław Śl.........25................23.08........3,0 marsjanka*........ok. Katowic.........27................24.08........2,0 roxelka.............Essex,GB............27...............25.08..........7,0 Kotunia.............Legnica..............27..................25.08.......4kg sierp.06.........podkarpackie..........23..............25.08.........+3 kg oliwia13............pomorskie..........7................26.08.........5 kg Lonta..................Rybnik ............21.............26.08........6,5kg padlinka............Warszawa...........24.................27.08......0,5kg kika27...............Kraków..............28................27.07....... 5 kg maggiem........zachodniopom..........27............. ..29.08.. ..... 5kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miki25............Warszawa.............24................01.08.......0,5 Lia.................Warszawa............??.................01.08....(!)2,0 livmar...............Nysa.................28................01.08...... 6,5 agata_27..........Słubice........... 27.................01.08....4kg SYNEK doris26.............Kraków..............26..............04.08..6,0 CÓRCIA blondi23............Elbląg................23 ...............05.08...5, SYNEK Elmirka76.......ok.Wadowic...........30.............05.08....+6,5 SYNEK donn..............Kraków............27...........05.08........3.5 coreczka Aga.B............KOŁOBRZEG.......... 26.............. 06.08.........5 insomnia.............??...................24................07.08.......0,0 justyna......podkarpackie...........29.................08.08.....+5 SYNEk plusia.............Szwecja............30.................09.08...6kg SYNEK edusia..........Hannover.............32.............09.08.......4,CORCIA? karamijja...........Łódź................28................12.08.......1,0 kasia 30.............Rybnik.............30............12.08.........+4 SYNEK Stokrotka _26......Lubin...............26...........12.08......+2kg SYNEK agulka28............Bielsko-Biała........28............13.08... 6 kg synek Agula 30.........zachodniopom.........30.............14.08....+3 CÓRCIA beatrice ........Warszawa............30............14.08.......4kgCÓRCIA Kruszyna.........małopolska...........30.................15.08.........4,0 madelain.............J.Góra..............29................16.08........0,0 kpiotrowicz......Warszawa.........23............17.08.......4,00 CÓRCIA jolla80...............Warszawa........25.................17.08.........? z daleka ..........Anglia................26..................19.08........3kg karola24...........Legionowo........24............19.08........?kg SYNEK! joanka...............Szczecin...........25...............20.08..........7kg agusia2................USA................30..................21.08........?? ToYaB................Białystok...........27..............21(23).08...+4 kg jagna25...........Wodzisław Śl.........25................23.08........3,0 marsjanka*........ok. Katowic.........27................24.08........2,0 roxelka.............Essex,GB............27...............25.08..........7,0 Kotunia.............Legnica..............27..................25.08.......4kg sierp.06.........podkarpackie..........23..............25.08.........+3 kg oliwia13............pomorskie..........7................26.08.........5 kg Lonta..................Rybnik ............21.............26.08........6,5kg padlinka............Warszawa...........24.................27.08......0,5kg kika27...............Kraków..............28................27.07....... 5 kg maggiem........zachodniopom..........27............. ..29.08.. ..... 5kg Kolejne pół kilo do przodu (73 w sumie!). Wyniki obciążania glukozą mam dobre 117, czyli mieszczę się w normie po podaniu 50 g glukozy. Tętno płodu również, wychodzi ok 140. Bardzo ruchliwego mam dzieciaczka. Wczoraj na badaniu ruchów pielęgniarka nie mogła ustawić sprzętu w jednym miejscu na brzuchu, tylko co chwilę szukać dziecka, bo się przemieszczało. Także 20 minutowe badanie ciągnęło się w nieskończoność a i tak nie miała prostego wykresu, tylko co chwilę przerwy w odczytach. Śmiałyśmy się, że mały sportowiec rośnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe, witajcie Ale mam ubaw...Moja Gabrysia rozebrala sie do naga, zolozyla moje kozaczki na obcasie, rajstopy na glowie i tak lazi...no, normalnie polewka, hehe :-D A ja pije dzis na potege ..juz chyba 1,5 litra wyzlopalam...hehe, zaraz bedee cala spuchnieta, heheh musze sie wybrac na spacerek z mala ale mi sie nie chce...jakos tak zimno wyglada ten swiat za oknem...ach, kiedy to lato sie zacznie!!!???????] dzidzia fajnie mnie kopie, heheh, czasem tak mocno, ze sama sobie wspolczuje... Aha, czy macie moze do polecenia jakas paste wybielajaca? ostatnio doszedl mi nowy kompleks, ze musze zeby wybielic, ehhehe, moja babcia mi zawsze kazala soda zeby czyscic, ale mysle ze nie tedy droga ;-) Dobrego dzionka wszystkim Wam!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sierp.06
ale dzis senno i nudno.mam nadzieje ze ten dzien szybko minie. wlasnie zjadlam sniadanie i moja kruszynka strasznie sie rozkopala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny u mnie pogoda dzisiaj znacznie lepsza, sloneczko swieci od rana.... ja to chyba mam malego leniuszka ( nie zeby po mamie :) ) w brzuchu, bo ruchy zwykle czuje delikatne, tylko raz na 2, 3 dni mala mocniej fika... Stokrotka dobrze ze z twoim brzuszkiem lepiej... Padlinka ale masz mala artystke w domu... livmar fajnie ze badania dobrze wyszly, i co to za sprawdzanie ruchow ja takiego nigdy nie mialam sierp 06 ale masz przezycia od rana, wysylam ci troxhe sloneczka odemnie... \\ \\ / / - - 0 - - / / \\ \\ to cos u gory to wlasnie to sloneczko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i slonce mi sie popsulo .... a wygladalo calkiem przyzwoicie jak je robilam sierp. 06 >>moze byc troche krzywego slonca????? zawsze to lepiej niz nic... a tak sie staralam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sierp.06
dzieki donn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sierp.06
donn to lsonce jest naprawde piekne :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roxelka >> Kotunia >> ogladam wlasnie wasze str....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ktos by mi mogl zrobic taki suwaczek ile jeszcze do porodu???? bo moj komp dalej nie naprawiony i mam teraz taki beznadziejny program ze nie na wszystki str moge wejsc, np na takie z obrazkami mi nie chce wlazic....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :-) U mnie zima i chroniczny brak kasy ale humor dopisuje :-) Lonta, fajnie, że się odezwałaś :-) Blondi23 kochana wszystkiego dobrego w urodziny :-) Tort już gotowy? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sierp.06
olivia 13 dzieki za przypomnienie Blondi wszystkiego najlepszego. Przedewszystkim duzo sloneczka i dobrego humoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondi wszystkiego naj naj naj lepszego,,, duuuuuuzzzzzzzzzzooooooo odpoczynku w sierpniu.....24 latka fajny wiek.... no i kwiatki dla ciebie!!! 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ 🌻 🌻 🌻 🌻 ❤️ ❤️ ❤️ 🌻 🌻 🌻 ❤️ ❤️ 🌻 🌻 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
donn podaj mi date ostatniej twojej miesiaczki,,,to cos wykąbinuje...i pomoge ci wleić w stopke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję, dziękuję dziewczynki 😘 torta jeszcze nie ma na razie ciasteczka i kawka Wczoraj byłam w Invikcie na badaniu kardiologicznym. Badanie super-serduszko zdrowe, widziałam jak maluszek ssał kciuk i kopał niemiłośernie przez całe badanie, pan doktor powiedział, ze ma temperamencik ciężko się go oglądało bo cały czas się wiercił, ale cieszę się , że zdrowy jak rybka Z Maćkiem byłam na szczepieniu-HORROR- prawie pobił panią doktor za to, że chciała go osłuchać, nie dał się posadzić na wadze, trzymał się mojej szyji tak kurczowo, że myślałam, ze mnie udusi. Szczepili go w udo-mówię wam cyrk, zaczął kopać, drapać, trzymałam go ja i pani doktor. Biedactwo, ale jest pocieszenie, że teraz dopiero na bilans pójdziemy, a szczepienia będą w zerówce uffff. Ale piguła z dziecięcego stwierdziła, że bardzo łądnie wyglądam i że mam mały brzuszek jak na 5 miesiąc :D ale mi miło się zrobiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to chyba sie nie udalo bo wejsc teraz na to nie moge... nie wytrzymam juz z tym kompterem.... chyba go kopne!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie ale czemu przeciez dobrze chyba wkleilam????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i wychodzi 22tyg i 5dni to by sie zgadzalo z ostatnim usg,,, bo myslalam ze troche mniej jest......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super:) z daty ostatniej miesiączki wychodzi data porodu póxniej niż 5....chyba zaczyna sie od 7...ale usg to wydaje mi sie dokładne badanie które moze stwierdzić jaki jeszcze czas ma dzidziuś:) wiec trzymaj sie tej wersji,,,jesli sie zmieni termin,,,to daj znać zmienimy stopke:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lekarz to mi juz 3 razy zmienial co zrobi usg najpierw bylo 08.08, potem 07.08, a teraz 05.08, ale to i tak nie wielka roznica.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak szukam czegoś na neci to fajne stronki znajduje,,ciekawostki tylko siąść i czytać:) kilka linków wam przesyłam http://www.tik-tak.pl/ CIUSZKI DLA MAM W CIĄŻY: http://maternity.miloha.pl/ http://layette.pl/galeria_01.htm http://maternity.miloha.pl/ http://www.mamadama.pl/ http://www.happymum.pl http://www.bebefield.pl/ http://www.mamaija.ig.pl/ WÓZKI : www.maxi-cosi.com www.bebejouquinny.pl www.inglesina.pl www.mini-maxi.pl www.akord.poznan.pl www.chicco.pl www.godex.com.pl www.graco.euro-trade.pl www.implast.com.pl www.itc-gdansk.com.pl www.polak.com.pl www.poltrade.a4.pl www.roan.pl www.wozki.mikado.pl www.prampol.pl http://www.babydreams.pl/ http://www.adbor.pl/ http://www.pegperego.it/ http://www.tutek.pl/ www.promex.bis.top.pl www.retrus.pl www.roan.pl www.roland.pl www.strollers.scout.pl www.sojan.com.pl www.toma.krosno.net.pl www.wampol.com.pl www.wozkal.win.pl www.wozkoland.com.pl www.anmar.bis.top.pl www.aro.czest.pl www.arti.pl www.carbocar.alpha.pl www.implast.com.pl www.jedroch.com.pl www.kajtex.com.pl nie wim tylko czy wszystkie linki beda chodzić,,,ale zawsze można sprawdzić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie tem moj komp mnie wykonczy na zadna str prawie nie moge wejsc!!!! Kotunia>> wiesz juz jaki wozeczek bys chciala?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.allegro.pl/item95734884_wozek_hauck_traxx_jaguar_3_wozek_doskonaly.html ten mi sie podoba ale zielony:) tylko z godnola i nosidełkiem, niestety nie widziałam go na żywo wiec nie długo sie wybiore do wrocławia do sklepu które go oferuje i zobacze co to takiego, na razie to tylko co widze na zdjeciu mi sie podoba, no ale sie dowiem o nim wiecjej w sklepie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ladny i nie drogi naawet .... tylko jak w nim sie wozi maluszka bo on jak spacerowka wyglada???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×