Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość miki25

RODZIMY w SIERPNIU 2006

Polecane posty

Ojjjjjjjjjj przestałam nadążać za pojawiającymi się na swiecie maluszkami - Gratulacje dla wszystkich nowych mam i dzielnych małych ludzi:))) ❤️ Padlinka - wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy:))) A u mnie dziś zdjęcie szwów - mialam troszku stracha, szczególnie, że pojechałam z teściową a maz został sam z dzieckiem, które lada moment miało sie wybudzic i chcciec jeść - jestesmy juz prawie wyłącznie na cycu no i mogły byc pewne problemy z podaniem mieszanki - ale dał sobie radę - skarmił go i choć mały nie zasnał to soie leżeli ładnie razem na łóżku bawiąc - w \'weź smoczek - a nie\" ale bez scen drastycznych:)) Zdjęcie szwów to nie bolało - byłam wręcz zdziwiona jak po zdjęciu plastra lekarz powiedział - bardzo łądnie - o widzenia - myslałam, że mnie puszcza bez plastra ale ze szwami - dopiero w koszu zobaczyłam ten nieszczęsny plaster z niebieską nitką;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basia, dzieki za wpis na wrzesniówkach:) tak naprawde to ja jeszcze nie wiem kim bede, ale cos czuje ze sierpniowka, moj termin sie waha od 28.08.-04.09., biorac pod uwage moje bole ostatnio, to nie wydaje mi sie zebym pociagnela z brzuszkiem jeszcze dluzej niz 2 tyg:) pozdrawiam wszystkie mamusie, te obecne i przyszle, no i oczywiscie maluszki🌻:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki pisze dopiero teraz bo czasu mi ostatnio brakuje.Z tymi bolami o ktore was pytalam pojechalam na izbe przyjec do szpitala tam sie okazalo ze mam trzy cm rozwarcia okolo 15 mnie przyjeli a o 20.05 01.08.2006 silami natury przyszedl na swiat moj skarbek synek Miłosz 57cm i 3400 wagi slodki maluszek,teraz jestem juz w domku z moim slonkiem i nic by nierobil tylko ssal cyca hihihi :).dobra uciekam bo mi synus sie odzywac zaczyna,pozdrawiam wszystkie juz mamusie i te dopiero co nimi zostana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatko2424 Gratulacje🌼 miki25........Warszawa...........24............01.08......0,5kg.........? Lia............Warszawa............??............01.08......2,0kg..........? diann..........Śląskie.............21............03.08......13kg......synek doris26......Kraków................26...........04.08..10,5kg ....CÓRCIA Elmirka76...ok.Wadowic..........30..........05.08....14kg........SYNEK Aga.B........KOLOBRZEG..........26............06.08.....5kg.............. plusia.......Szwecja...............30............09.08...17kg........SYNEK tati78...... twickenham .........28 ...........09. 08.... 12 ......OLIWIA Kati75......Wieden...............30............10.08...+16kg........Synek katienka.....Kraków.............30...........10.08...+10 kg.....CÓRCIA? karamijja..Lódz..................28............12.08.....1kg...............? kasia 30....Rybnik...............30............12.08..... +11 kg.. ..SYNEK rekasus .....Poznan............27...........12.08..16kg...niespodzianka be_B.........Kraków..............30.............13.08...............CÓRCIA agulka28....Bielsko-Biala........28.............14.08...12kg........SYNEK beatrice ....Warszawa...........29...........14.08....4kg.......CÓRCIA Kruszyna....malopolska...........30.............15.08...+!!.......surprise kpiotrowicz....Warszawa.......23.............17.08.....13,5kg..CÓRCIA jolla80........Warszawa..........25.............17.08......................? Basia_26.....Piekary Śląskie....26..............17.08.....13kg...CÓRCIA ali32.......opolskie................32.........17-19.08...+5kg.......SYNEK zdaleka .....Anglia..............26.............19.08.......14kg.......SYN! karola24.....Legionowo..........24.............19.08........?kg ...SYNEK! joanka.......Szczecin............25.............20.08..........7kg.........? evvik.......Warszawa............29.............20.08..........12kg.......? Basia23......Wyry................23.............20.08.......16kg.....corka agusia2.......USA.................30..............21.08..........??.........? ToYaB.......Białystok............28...........21(23).08...+12,5kg..SYNEK zuza29.......opolszczyzna......30............22.08.......?.................? jagna25....Wodzislaw ...........25.............23.08........8kg..........? marsjanka*...ok. Katowic......27.............24.08.........10kg.........? roxelka...... Essex,GB............27........18(24).08....17kg....CORCIA sierp.06.......podkarp............24.............25.08........7kg...CÓRKA oliwia13.......pomorskie.........27.........26.08........18kg.. córka Lonta..........Rybnik ............21..............26.08.......17kg.........? padlinka.......Warszawa........25..............27.08.......5kg.....Córka kika27...........Kraków..........28.............27.07......10kg....CÓRKA maggiem...zachodniopom.......27.............28.08.....7kg..CÓRECZKA ekinio......Warszawa............28.............29.08...11,5....córeczka Nasze DZIECI: *********************************************************************************** nick...........imie.....data ur.....tc.......waga......dl.....imie....porod *********************************************************************************** 1.agata_27..Agata..15.07.06....38......2900.....51.....Szymon.....SN 2.annaa20..Ania.....20.07.06.....39.....3150.....51....Wiktoria.....CC 3.gorcia_27..Basia.....24.07.06....39...2950.....54....Maciej.......CC 4.Kotunia Agnieszka 25.07.06... 37...3050......54.....Aleksander...SN 5.justa29..Justyna...26.07.06....39....3470.......54.....Patryk.....SN 6.Donn ....Kasia .....27.07.06 ...38.....3190........56....Aurora.....CC 7.Blondi-ania.....Ania....28.07.06....?....3660...59......Michas?....CC 8.Bernatka130............28.07.06.....?.....2830....54......Bruno....CC 9.Livmar ...Marlena ...28.07.06.....40...3230....53.....Izabela....SN 10.Justynka307........30.07.06....?....2800g....50....Igorek........SN 11.Agula30……....31.07.06.....38......?.........?.........Martynka....SN 12.Agata2424.......1.08.06.....?.......3400.......57.....Milosz....SN 13. Stokrotka_26....03.08.06....?.....3460...58......Wojtus........CC 14 edusia............3.08.06…..39……..?......?........... Nelly………..….? 15.Kika27................04.08.06...........3300...53......Natalia.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:-) zdjecia sliczne:-) a maluchy sa przeslodkie:-D az sie chce miec juz swoje przy sobie....pozdrawiam szczesliwe mamuski:-) ja ok, czasami w ciagu dnia odczuwam bole podbrzusza, to nasila sie troche w nocy, w ciagu dnia jest juz dobrze, co jakis czas zaboli mnie tu i owdzie, ale to mija...nie wiem dlaczego, ale b chce mi sie jesc...snuje sie po domu i poluje na samkolyki, wczoraj zrobilam sobie mus jablkowy z nalesnikami, co oczywiscie bylo wielka uczta:-D plusiu- milego dzionka:-) oby wasza silanka trwala dluuuuuugie lata:-D uciekam dziewuszki, jak zwykle znudzona... pozdrawiam tati

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diann
Donn i Anna20,macie przesliczne dziewczynki:-) jestem po prostu zauroczona ich wdziekiem,ani sie nie obejrzymy a moj Michas bedzie meilowal z obiema,bo ja juz wiem ze ciezko mu bedzie wybrac:-)gratuluje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!!!!!!!!!!!!! Chciałam się zapytać czy dostałyście zdjęcia mojego Szymonka? Pytam bo nie wiem czy mam wysłać jeszcze raz. A tak poza tym to jestem wykończona. Po nocach nieśpie. No to są uroki macierzyństwa. . A le synus jest piękny i to mi wystarczy, a to że krzyczy , no trudno. Jeszcze nie umie mówić. Tak sobie to tłumaczę. Właśnie ma kolki. Przekichane. Niewiem jak mam mu pomóc. Biedaczek męczy się. Dziewczyny podawajcie dzieciom herbatkę koperkową z firmy HIPP . Polecam. Dzięki tym herbatką dziecko ma chociaż oddawane gazy. Jeżeli nie chcecie to same pijcie koperek. Można kupić w aptece Napiszcie jak wy sobie radzicie z dzidziusiami. Donn- masz śliczną córeczkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justa- Słuchaj , ja tez mam mało pokarmu i też nie stety dokarmiam. Napisz mi jakie mleko używasz, jak często podajesz. Ja tak mniejwięcej co 3 godziny , oczywiście nie cały czas, bo karmie piersią . W butelce robię Szymonkowi 60 ml, czasem 90. Jeżeli chodzi o brak pokarmu to nie powiem ci dokładnie ale w pewnej dobie następuje zanik laktacji czyli mleka , ale to jest tylko chwilowe. Tak mi mówiła położna. Dziewczyny układajcie dzieci na brzuszkach. To ponoć pomaga na bóle brzuszka i ćwiczy szyjkę czy coś takiego. Niewem co mam zrobić , bo moje dziecko przestawiło sobie pory dnia. W dzień śpi a nocy tak od 3.00 to daje czadu. Niechce spać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie odebrałam pocztę. Justa -śliczny synek. Mój mąż mówi ,że mu pasuje imie Patryk. Piękny. A jakie ma czarne długie włosy. Donn- Twoja córeczka jest również przecudowna. Słuchajcie wszystkie dzieci są fajne. Dzieki rónież za życzenia wszystkim dziewczynom. Doris -czekam z niecierpliwością na Ciebie i zdjęcia twojego maluszka. Teraz idę kąpać mojego aniołeczka. PA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agata nie wim jak Ci pomoc ale pewnie ktoras napisze Ci jak sobie poradzic z kolka.Wiem tylko tyle ze powinno sie masowac brzuszek maluszka. Dziewczyny zagladnelam do wrzesniowek i one sa przerazone tym ze dopiero jest poczatek sierpnia a my mamy juz 15 dzieciaczkow.Ale one tam maja wesolo bo polecaja sobie koszule do porodu zobaczcie jaka http://www.allegro.pl/item116940667_super_sexi_catsuit_od_bcm.html Jakbysmy w takich rodzily to lekarze by sie bili ktory ma byc przy porodzie he he:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agatka 27-staram sie jak najmniej dawac butle-dokarmiam NANem-bo to dostał raz w szpitalu i połozne mowiły zeby pozniej podawac to samo mleko-ja jednorazowo robie 1/2 porcji tj 45ml- na to połtorej łyzeczki proszku-wiecej i tak nie wypije a przynajmniej nie wylewam butelke podaje raz czasem 2 razy na dobe do tego jak najczesciej przystawiam do piersi czasem nawet 2 h ssie-ale nie wiem czy to dobrze bo przysypia wtedy-w nocy tak samo-2-3 razy\" staram sie \"miec go przy piersi kobietki-w ciazy przytyłam ok 12 kg i tyle samo straciłam przy samym porodzie-tzn jak sie zwazyłam po wyjsciu ze szpitala to tyle było mniej:) uciekam bo Patryk zas za cycem płacze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justa wiem ze cyc jest dobry dla dzieciaczkow ale znowu tak nie wolno przyzwyczajac maluszka bo wtedy nigdzie nie wyjdziesz jakbys chciala maluszka zostawic np.z Twoja mama. Buzki na dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, Dzieki za zyczenia! :-) 👄 dopiero wrocilismy do domciu.... Co za dzien. Najpierw kupilismy samochod, a potem skoczylismy do restauracji i teraz objadam sie tortem z marcepanem mniam, mniam..... Kika27, Aga2424, kochane wszsytkiego najlepszego! Gratuluje dzieciaczkow! 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 Moja macica trenuje na calego, caly wieczor mialam skurcze, a kazdy z nich trwal po 90sekund albo wiecej (dziwne...) Ale nie bolalo tak naprawde, wiec to jeszcze nie czas ;-) Zmykam do lozeczka. Sciskam Was wszystkie ile sil! pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluje wszystkim mamusia. Dziekuje za zdjecia , Malenstwa sa przesliczne. Patrze na zdjecia i wierzyc sie nie chce , ze w brzuszku tez mam taki cud. Ostatnio malo zagladam na forum bo od 3 dni jest moja mama z ktora nie widzialam sie 8 miesiecy. Zycze wszystkim duzo drowka, wytrwalosci a tym ktore jeszcze nie urodzily latwego i szybkiego porodu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziwnie sie czuje - najpierw chodzilam wczoraj poddenerwowana, nie chcialo mi sie jesc. Pozniej o 12 w nocy napad glodu w zwiazku z czym spac poszlam przed 1. I obudzilam sie o 4.30 bo mi niedobrze... Czuje ze zaraz zwymiotuje... Chcialalbym juz urodzic! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basia23 na kolki masarze cieple oklady termoforem na brzusio i noszenie dziecka na jednej rece glowa w dol uciska sie brzuszek A plecki masuje lub poklepuje. MOzesz zgiac i przycisnac kolanka do brzuszka i przytrzymac 10 sek. i powoli rozprostowac powtoz kilka razy to pomoze dziecku pozbyc sie gazow Wiecej sposobow nie znam no jeszcze kropelki na kolki Dziewczyny brzuch mam juz do kolan i dalej nic sie nie dzieje macica leniwa dzidziusiowi dobrze i pewnie przenosze bo to tylko 5 dni zostalo no chyba ze mnie w jeden dzien chwyci i wycisnie cala energie nawet bym tak chciala bez zadnych ceregieli i meczenia sie przez tydzien Zobaczymy co mi matka natura przygotowala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basia23--- u nas też jest już dzidziuś!!!:D POZDROWIENIA I BUZIACZKI DLA WSZYSTKICH SIERPNIóWEK!!!🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diann
dobry dzien kiecka do porodu pierwsza klasa,czula bym sie very sexi i moze moje jeki bylyby bardziej erotyczne:-)malenstwa rzeczywiscie sliczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diann
Kati u mnie to samo z brzusiem,jak sie wczoraj kladlam to zaczely sie skurcze,lezalam plasko i czekalam z rogalem na twarzy na rozwoj wypadkow,bylam pewna,ze nawet jak zasne to akcja mnie w nocy obudzi,przeciez to juz najwyzszy czas!!A tu rano sie budze i nic,Maly wisi nisko,pewnie stoi juz pod drzwiami,tylko moze klamka za sliska czy cus:-( :-)juz chcialam kupic jakies bajeranckie autko i mu machac,miedzy nogami,jakbym miala takie na sterowanie to moze by wyciagnal raczke po pilota a ja go wtedy cap za reke i na swiat:-)hehehehe pralka mi sie zepsula,pogody nie ma,ciuchy wyprane wczoraj w raczkach wogole nie chca snac,wiec latam tylko w majtach i staniku,bo coz zrobic.Martwia mnie tylko te uplawy i wycieki,ze tak powiem,nie umiem stwierdzic czy to wody,bo wszystko przenika zapachem uplaw,sory za szczerosc.Dzis Michas mniej kopie,narazie,zacznam sie martwic,niech juz bedzie ten cholerny poniedzialek,zeby lekarze powiedzieli cos,cokolwiek,jak sie wkurze to zejde do sasiadki na parter,jest polozna,niech mnie obejrzy.Pocieszam sie tylko faktem,ze jakby to byly wody to byloby tego troche wiecej,no i zaczela by sie w koncu akcja.Pozdrawiam wszystkie brzuchatki,jakos wciaz ciezko mi przyjac do wiadomosci ze jest brzusio a potem jest dziecko,niby oczywiste a jednak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dziewczynki wrzesniowki poszly w Nasze slady bo juz urodzil im sie pierwszy dzidzius:)Gratulacje. A u mnie deszczowo siedzimy z mezem w domku i cieszymy sie soba bo znowu mi ucieknie na delegacje we wtorek:( Co do samopoczucia to jest dobrze nic mnie nie boli dzidzia aktywna w brzuszku i chyba sie jej nie spieszy do Nas a szkoda bo juz bym chciala. Milego weekendu zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki:-) kpiotrowicz- kasiu, moze zaczelas rodzic? moja znajoma czula sie podobnie jak ty, wymioty- bole brzucha...przypuszczam ze objawow moze byc tysiace:-D roxelko- fajnie z tym fotelem, ja takowego nie bede miec, bo juz nie mam miejsca!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ale ci zazdroszcze!!:-D 👄 diann- ja czuje sie tak kazdego wieczoru...brzuch mnie boli, mam jakies skurcze, a rano wszystko wraca do normy!!! wydaje mi sie, ze zaczne rodzic w nocy... dzisiaj fajny dzionek, musimy pojechac na zakupy, wczoraj rozmrozilam lodowke, teraz jest w niej tylko swiatlo:-D od srody, moj malzonek ma wolne...dwa tygodnie, przyjezdza rowniez mama, nie wiem jak z nimi wytrzymam!!! nie sadze zeby mala pojawila sie na czas...wiecie, pewnie beda sie mnie pytac jak sie czuje, czy moze jestem glodna...nie wiem dlaczego narzekam, jestem jakas taka nadpobudliwo- wrazliwa, wszystko mnie denerwuje i b szybko sie potrafie obrazic!!!matko, czy to hormony??? pozdrawiam was kobietki:-D tati

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wreszcie twardnieje mi brzuszek i pobolewa wiec moze jednak urodze w tym stuleciu ;) Cale szczescie skonczylo sie tylko na MDLOSCIACH - zobaczymy co bedzie dalej :) Tati to NA PEWNO hormony wiec nie ma sie co tym przejmowac ;) Buziaki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwila wrocilam z przyjecia, czuje sie jak hipopotam.... Zle spalam dzis w nocy, bo pocilam sie jak w saunie... Jestem marudna, zmeczona i boli mnie brzucho na dole.... :-( Moze to juz niedlugo koniec tych meczarni? ;-) Milego weekendu robaczki! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plusiu - tych na pewno juz niedlugo koniec. Obawiam sie tylko, ze zaczna sie nastepne ;) Nie ma to przeciez jak bol krocza, piersi, nieprzespane noce, uderzenia goraca, zalana posciel wlasnym mlekiem .... Ich nie moge sie doczekac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×