Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość miki25

RODZIMY w SIERPNIU 2006

Polecane posty

kpiotrowicz - no rzeczywiście Gabrysia to modelka -a jak się cieszy z kapelusza;) Bruno - budził się o 8-9 ale to już czas przeszły - teraz budzi się ok. 5-5.30 i wtedy trzeba dać mu butlę to potem śpi czasem do 7 - ech no i płącze w nocy - ale wystarczy wtedy smoczek i pogłaskanie - tylko, że ja się i tak budzę;) dołączam (odłanczam - cholera jak tos ię pisze?) do klubu niewyspanych mam. Ale w sumie nie powinnam narzekać - wczoraj męża odwiedził kolega, który ma 3 tygodniową córkę iopowiadał jakie oni mają horrory - no to mnie się przypomniałao ja płakałam nocami że jak się nie wyśpię w końcu to się zastrzelę:) Hehe mąż wczoraj zdradził swoją mamę, że wtyka Brunkowi smoczka :)))) Generalnie Brino nie jest przesadnie w smoczkur ozmiłowany - dostaje go tylko jak już bardzo marudzi i nieumie zasnąć - wtedy zasypia i smok mu wypada - czyli w ciągu dnia może jakieś pół godziny go ma może godzinę - tak to ani za nim nie tęskni ani się nie domaga - doszliśmy do wniosku obserwujac synka znajomych, który smoka ma cały czas w buzi i nie gaworzy tylko przez tego smoka wydaje jakieś nieartykułowane dźwięki - że tak lepiej - no a eściowa ledwo przychodzi - i już wtyka brunkowi smoka - jak jej TŻ zwrócił uwagę - a raczej zapytał po co skoro ani nie płącze ani go nie szuka - to usłyszał że przecież lubi (taaaaaaa jasne - no pewnie że lubi, które dziecko nie llubi czegoś mielić w buzi) -e ch ręce opadają - no ale nie mówił mi nic ten mój mąż bo.... nie chciał mnie denerwować - hihi dziwne - ja mam dobre kontakty z teściową - przecież bym nie krzyczała - taki rycerz z tego moje go TŻ że hehe;) Bsia kciuk za pracę - za tą którą chcesz bardziej:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh wkurylam sie na ta cholerna sluzbe zdrowiaa😠 chcialam zapisac dziewczynki moje do neurologa i oto co uslyszalam: \"prosze pani, zapisy sa dopiero 21 czerwca na lipiec i sierpien.bedziemy zapisywac TYLKO tego dnia wiec niech pani kogos tu o 6.00 rano wysle zeby swoje odstal w kolejce bo o 7.30 otwieramy rejestracje i szybko wszystkie miejsca beda zjete\" zalamka:o dobrze chociaz ze do ortopedy krotko czekalam.ale znow trzeba kolejne obuwie ortopedyczne na gabrysiowe iksy i platfusa kupic :( ehhhh kpiotrowicz---gaba super :), nasza tez kiedys miala piekne zdjecia w kapeluszu..juz archiwalne,hehe ekinio, wysle ci, wysle, jak tylko sie pojawisz na sypie lub gg:D ale to nic specjalnego, taka tam zabawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maksik!!!!WSZYSTKIEGO NAJ!!!!!!!!!!!! a ja zapomnialam calkowicie dopisac Emce drugiego zeba:P NICK...IMIĘ DZIECKA...M-C..KG/CM-UR....KG/CM AKTUALNE...ZĄBKI ******************************************************** **************************** 1.agata_27....Szymon.........7..........2900/51......... 8500G/72cm... 2.annaa20 ......Wiktoria......7..........3150/51.............9050g/? ...1 3.gorcia_27....Maciej.........7.......2950g/54cm....... 7100/80cm...1 4.Kotunia.....Aleksander.....7.......3050g/54cm.......95 00g/83cm...2 5.justa29......Patryk..........7.......3470/54cm........ 9400/72cm....3 6.Donn.........Aurora.........7......3190/56cm.......... .7600/72cm...2 7.Blondi-ania...Jakub..........7....3460g/59cm.........1 0070g/84cm..2 8.Bernatka130......Bruno.....7.......2820/54cm.........7 900/68cm...1 9.Livmar.....Izabelka..........7........3230/53cm...... ...7600/69cm... 10.Justynka307....Igor........7......2800g/50cm........6 560g/63cm... 11.Agula30.......Martyna......7......3060g/55cm........ 8460/?........2 12.Aga2424......Miłosz.........7......3400/57.......... ....9100/........6 13.Jagna25......Marta..........7.......3040g/56cm....... ..5700/........ 14.Stokrotka_26 Wojtuś.......7......3460/58 cm........9120/..........2 15.edusia……….Nelly............7......3 ,540/53cm..........7000/71cm... 16.Kika27......Natalia..........6.....3300/52cm......... ..7000/67cm... 17.BE_B.......Michaś........6.......4550g/59cm........9 130g/72cm...2 18.Evvik.........Bartuś........6.......3090/53 cm..........8280/69cm... 19.Maggiem...Marcelek......7........2260/50cm ............9000/76..2 20.Basia_26....Dominika....7......2750g/52cm...........7 300/68cm.. 22.Diann.........Michaś.......6.......3350g/57cm........ ...8kg/70cm... 22.zuza29.......Pawełek.... .6......3440g/55cm........7,5kg/70cm...2 23.Roxelka.....Vanessa..... 6......2730g/48cm.......... 6430/74cm...2 24.Doris........Alicja.........6.......3460g/57cm...... ...7150/68cm...2 25.Katienka...Weronika.....6......300/56cm........7810g /67,5cm...2 26.agula-kruszyna...Kasia....6...... 2970g/51cm.........8 kg/68cm... 27.ali32.........Szymon..........6...................... ....6680/66cm... 28.Tati 29.Kati75...Maximilian.......6....4860g/56cm...........1 010g/72cm... 30.joanka...Marcelina........6.......3150g/58cm......... .......4500g... 31.Oliwia13.....Piotr..........6.....3270/59cm......... .6 965g/69cm... 32.Plusia....Maximilian........6.......3475g/53cm....... .8690g/70cm... 33.agulka28....Kacperek.....6...3490g/54cm..........8300 g/71cm...2 34.Kasia 30..Jakub............6......4820g/58cm.......8200/ok 74 cm 35.Kpiotrowicz..Gabrysia....6........4100/58cm.......... .7900/67cm 36.Basia23.....Paulinka.......6.....3400g/56cm....... ..8300g/74cm... 37.ToYaB.........Staś.........6......3400g/55cm........8 500 g/70cm...3 38.marsjanka..Agnieszka.....6......3000g/50cm.......6000 ?............ 39.padlinka.........Emilka.......6.....3260g/59cm...... 6650/64cm....2 40.z daleka A.....Kacperek....6......2940g...............7890........... 2 41.ekinio.........Ksenia........6.....3160g/53cm....... 7300g/68....... 42.Lonta.........Beatka......6......4150g/58cm........ ..8700g......... 43.agajacek......Roksana......6......3200g/54cm.......61 40g/68cm... 44.Sierp.06.....Zuzia.........6......3665/56cm.......... .7000g........... 44.Pati85......Oliwia........7......3200/55cm........... .?..../..?.....2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maksio kochany uśmiechaj sie ciągle do swojej mamy, a my z Ksenką Cie gorąco ściskamy i tysiące buziaczków przesyłamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem załamana. Normalnie opadają mi ręce. Dałam Dominice danonka z biszkoptem i ją wysypało. Najlepsze jest to że już wcześniej je jadła i nic jej nie było. Co ja jej mam dawać za deserki skoro owoców nie może bo jest uczulona na witaminę C, kaszkę to jedynie bananową toleruje, podobnie jak same banany i teraz jeszcze te danonki (dodam że to nie owocowy tylko waniliowy). Wiem, że pewnie niektóre z Was mi powiedzą, że dzieciom do roku nie powinno się podawać takich rzeczy ale lekarka nam tego nie zabroniła. Powiedziała że już spokojnie można wszystko wprowadzać. Nie mogę jej przecież dawać tylko mleka, kaszki bananowej, bananów i zupek bo szybko jej się to zbrzydnie i nie będzie chciała w ogóle jeść. Co robić??? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basia_26 a ile podajesz tygodniowo danonkow?moze za duzo?kurcze masz problem faktycznie bo nie bardzo jest czym zastapic deserki owocowe:( kolezanki daja 1-2 danonki na tydzien jako urozmaicenie menu niemowlaka Basia-a to uczulenie to pewne?moze sprobuj ostroznie cos podac jeszcze raz?moze organizm Dominisi dojrzal zeby tolerowac np gruszki czy morelki? lub chociaz jakas marchewke z jabluszkiem? a moze lepiej jakis jogurt naturalny?albo biszkoptowy jesli juz? danonki to serki wiec moze taki jogurcik bedzie \"lzejszy\"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 dla 7 miesięcznego Maxia:) Basiu a może ot tylko jakaś felerna partia danonków i jak za jakiśc zas spróbujesz to okaże isę, że nie uczulają - po małej przerwie - albo się coś z tych danonków skumulowało - nie załamuj się od razu - pare dni przerwy i na pewno będzie ok - różnie się dzieje z takim jedzonkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basia_26 właśnie Justa wyklikała to co ja chciałam, moze spróbuj podać jeszcze jakieś owoce teraz? może organizm Dominiki zacznie tolerować owoce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justa... ja jej daję max 2 danonki tygodniowo i tak jak pisałam wcześniej nic jej nie było. A ostatnio danonka dostała ok. 2-3 tygodnie temu. Bernatka... może faktycznie to jakaś feralna partia, zobaczymy. Choć podobnie miała z owocami, np. jak jej pierwsze kilka dni dałam potarte jabłuszko to jej nic nie było a potem nagle po jakimś czasie zaczęły jej się pojawiać czerwone plamy po zjedzieniu jabłka. Myślałam, że to tylko na jabłko ale potem była marchewka z jabłkiem, gruszki, brzoskwinie, morele i na wszystko reagowała tak samo. Stąd też doszliśmy do wniosku że to po prostu uczulenie na witaminę C, zwłaszcza, że mają to też mój mąż i teść. Nie jest to tyle uczulenie co po prostu nadmiar witaminy C w organiźmie. Ekino... już myślałam o tym żeby jej dać spróbować jeszcze raz jakieś owoce ale wątpię czy się coś zmieniło. No ale chyba jednak spróbuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basia 23 na kiedy potrzebujesz ten plan?Pewnie na juz?Ja jesli wogole mam to w Polsce.Kojarze, ze robilismy tygodniowe ale zawsze mozna wziasc 4 tygodniowe i jest miesieczny;) 27 lece do kraju, poszukam to moge ci jakos przeslac tylko jak?Dostep do komputera bede miala ograniczony.Jesli cos znajde a ty masz tyle czasu to sie dogadamy. Pozdrawiam wszystkich.papa Jestem ciekawa czym zaskoczy mnie moja rodzinka (babcie malego), pewnie nie raz bede musiala wkroczyc do akcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiu,szukalam w necie o tym uczuleniu.I o dziwo nic nie znalazlam:-( Jedyne co mi przychodzi do glowy to wysypka z nadmiaru wit.C.Podajesz z tegoco pamietam jakis preparat witaminowy?Cebion?Moze to jakas nadwrazliwosc na wit.C Wyczytalam,ze wit,c wystepuje rowniez w mleku krowim,wiec moze jesli czesto podajesz danonki,bo w sumie brak pomyslow na urozmaicenie siety Misi to zwiekszasz jej ilosc wit.C do dawki,ktora ja wysypuje.Zapytaj lekarke co powinnna Mala jesc.A Sinlac?Przeczytajcie na skladzie dziewczyny,bo wiem,ze macie. Gabi w kapelusiki swietna:-) Widze,ze nie tylko ja narzekam na brak snu.Mike wstaje codziennie o 4.30,super nie?Spi o 20.Kiedys marzylo mi sie,zeby w koncu sie unormowal,ale nie tak!!Pozniej spi kolo 11,kiedy ja juz walcze w kuchni i o drzemce nie ma mowy..masakra Anna20,patrze i nic tam nie widze,musze jeszcze zasiasc z slownikiem...przepraszam,ze sie guzdram Moj tez cos wysypany,tak leciutko,ale juz dlugo.Sek w tym,ze masc jest do d.. do takich dzieci.Nie wiem czy wogole pomaga.Podobno moge dac calcium,zapytam lekarke. Trzymajcie sie cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diann... z nadmiaru witaminy C to Dominika ma wysypkę po owocach, podawałam jej cebion multi ale jak zauważyłam że też ją wysypuje to go odstawiłam. Ale danonki chyba przeciez nie zawierają witaminy C ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basia26 - wcześniej nie chciałam się wypowiadać na temat danonków ale może nie dawaj ich Dominiczce i zobacz jaka będzie reakcja. Ja jestem ich przeciwniczką bo z tego co wiem to w składzie mają mleko w proszku i sztuczne barwniki - czyli nic dobrego, tylko w smaku dobre. O wiele zdrowsze są normalne jogurty z normalnymi świezymi owocami. Znam dziewczyne która podawała dziecku danonka jak skończyło 5 miesięci i podawała z tego co wiem codziennie i się cieszyła że podaje 2 tygodnie i dziecku nic nie jest a po miesiącu dziecko dostało biegunki, zaczeły się problemy z brzuszkiem, odwodniło się i wylądowała z dzieckiem na dwa tygodnie w szpitalu na leczeniu i podobno organizm dziecka się zbuntował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tylko na chwile. MAMY PIERWSZEGO ZĘBA :-) buziaki dla wszystkich a w szczególności dla Maxa z okazji ukończenia 7 miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej... my zaraz znowwtrase---dzis szczepienie wzw.zmeczona jestem tym trybem inntensywnym ostatnio..zaczynam sie zastanawiac czy ta praca to rzeczywiscie taka mi strasznie niezbedna do szczescia..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pLUSIA GRATULACJE DLA mAXIA Oliwia 13 gratulacje zabka U nas lepiej Max nie goraczkuje ale maruda jest po Virbucolu lepiej spi Mam pytanie jak dlugo mozna te czopki podawac bo ja daje jeden przed snem i juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maxsiu buzki na te 7 mies Plusiu a co u Ciebie?? Z daleka anglia Ja to potrzebuje do konca tygodnia wiec nie musisz juz szukac.Znalazlam cos w necie:)wiec wzoruje sie na tym co z netu. Oliwia gratulacje na ten pierwszy zabek:) A u Nas chyba tez zabki sie wydostaja bo wczoraj Paulinka dala nietypowy koncert placzu na wieczor ze nie umialam ja uspokoic i tak mysle ze to na zeby ale zobaczymy czy sie cos wyklije. Dobra zmykam bo na 9 ide na rozmowe o prace do kabli.A juz sie denerwuje i z nerwow na kibelek musze jeszcze isc he he:P A co do danonkow to Ja mysle i juz ktos tez pisal ze juz mozna podawac dzieciom.Dzieci w 9 mies maja juz jesc wszystko tak mi powiedziala p.doktor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kpiotrowicz Gabrysia modelka jak nic w tym kapelusiku miny robi jak profi!!! Piotrusiu gratulujemy pierwszego zabka! Maxsiu dla ciebie duzo zdrowka na te 7 miesiecy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:):) Gabi pozuje i pozuje - tylko ja ubierac i przebierac ;) a pomyslec ze jeszcze jakis czas temu darla sie przy zakladnaiu czegokolwiek;) Piotrus i Max gratulacje:) Padlinka - szok z tymi lekarzami. Z 1 dzieckiem mozna sobie pozwolic czasem isc prywatnie ale jak sie ma 2 i jedna pensje to nie wiem jak to zrobic:( Jak Emi z tym przekrecaniem? Ekino i diann wspolczuje tego niespania dzieci. Ja uparlam sie ze oducze G. jesc w nocy. Daje jej przed 19 gesta kasze lyzeczka, pozniej 22.30 wypija jesczze przez sen i tak wytrzymuje do 5 rano krzyczac przez sen. Dajemy jej mleko i spi do 6.30. Nie moge wiec zupelnie narzekac;) Diann moze jakbys wprowadzila stale godziny powislok to Michas jadlby podobne porcje? Ja rozpisalam sobie na kartce i staram sie tego trzymac:) Mam jednak refleksje dotyczaca spedzania czasu z mala. Zauwazylam, ze niby sie nia zajmuje a tak naprawde to w miedzy czasie piore, gotuje, odkurzam albo siedze przy kompie... G. doskonale potrafi zajac sie soba sama ale postanowilam poswiecic jej wiecej czasu zajmujac sie tylko nia.... Mamy wiec takie 2 godziny w ciagu dnia kiedy jestem tylko dla niej - poza karmieniem i spacerami oczywiscie;) Juro mam imieniny i dostalam od meza pieeeeekna sexowna bielizne.... Dziewczyny jakie piekne staniki teraz sa w sklepach. Wiosenne sliczne klory - zolte, zielone hmmmm chcialoby sie jeszcze;) W kazdym razie siedze sobie w dresie ale pod spodem mam piekne cacko;) Buziaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny kurcze nie mam normalnie czasu na czytanie ledwo wlaczylam kompa i juz moj maluszek pokrzykuje. Wyrobilam Miłoszkowi paszport i dowod osobisty no jak super wyglada taka kruszynka na tych zdjeciach. Tatus nam kupil juz bilety na 16 czerwca na samolot (maz jest w londynie) i jak wszystko bedzie ok (odpukac w niemalowane) to lecimy i wreszcie bedziemy razem.Ciesze sie bardzo ale chyba bede tesknic za rodzina bo ja taka sentymentalna jestem.pozdrawiam wszystkie mamusie i buziaki dla waszych pociech niech rosna w zdrowiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Buua ja już na cąłego chora - dziś tylko 2-3 godziny w pracy i tak ledwo siedze głowa mi odpada a żołądek już nie może znieść ferwexu i się buntuje - no to idę wreszcie do lekarza :( Kati - ten viburcol homeopatyczny jest - długo mozna:) Basia - kciuki za prace:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, Ja na chwilę póki malutki nie jęczy:) co ostatnio zdarza mu się dość często:) Może to zęby tuż, tuż???? Bartek bardzo ładnie mi spał, usypia o 19.30-20.00 i budził się o 4-5 rano, piciu woda i spał do 6-7. Potem miałam 2 dni, że spał od 19.30 do 6 rano bez żadnej pobudki i gdy zaczynałam się cieszyż, że może już tak zostanie to dziś budził się chyba tysiąc razy:) Oczywiście trochę przesadziłam, ale straciłam rachubę w liczeniu ile było pobudek. Na szczęście tym razem pomógł smok, a o 5 rano wylądował u mnie w łóżku. Ciekawe jak będzie dziś? Aha póki pamiętam, co z tym spotkaniem? Może w przyszłym tygodniu? I może umówmy się przez e-mailik, albo gg, albo skypa żeby nie zanudzać pozostałych dziewczyn??? Kpiotrowicz dla Ciebie z okazji imienin 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻, a mąż super prezent Ci wymyślił. Brawo dla niego:) Bernatka zdrowiej bidulo 🌻 Znikam narazie idziemy na spacer i mam nadzieję, że deszcz nas nie dorwie:) Buziaki dla wszystkich razem i każdej z osobna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde z ta praca sa takie cyrki.Tam gdzie jej nie ma to bym chciala pracpwac a tam gdzie mi ja chca dac to sie w niej nie widze:(Te kabelki to katastrofa tyle tego i nie wiadomo za co sie zabrac.Bylam jeszcze w przedszkolu zapytac o prace ale nie potrzebuja i pytalam czy na staz by mnie wzieli i dyrektorka sie zgodzila.Ale moj maz hmmm on sam nie chce zmienic pracy zeby byc z nami a nie jezdzic na delegacje a sam mowi mi ze Ja wydziwiam grrr.Bo kroi mi sie praca w zlobku ale jak jej nie dostane to mam szanse 100% na staz a on mi mowi ze sie wymiguje z pracy,nie rozumie go

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja szybko, bo roboty mnostwo, dopiero weszlam a za godzine musze wychodzic na kurs komp. my po szczepieniu.mala slicznie przybiera na sobie:P wzrost i waga 50 centyl-=68cm i 7450 (w body,bluzeczce,pieluszce i rajstopkach, bo nie chcialo nam sie jej rozbierac:P) dostala skierowanie do poradni rehabilitacyjnej tyle ze zapomnialam wziasc telefonu tam wiec dzis nie zadzwonie. evvik, do mnie gg 2589821.odezwij sie :) kpiotrowicz....mmmmmmmmmmm,zazdroszcze!:) NICK...IMIĘ DZIECKA...M-C..KG/CM-UR....KG/CM AKTUALNE...ZĄBKI ******************************************************** **************************** 1.agata_27....Szymon.........7..........2900/51......... 8500G/72cm... 2.annaa20 ......Wiktoria......7..........3150/51.............9050g/? ...1 3.gorcia_27....Maciej.........7.......2950g/54cm....... 7100/80cm...1 4.Kotunia.....Aleksander.....7.......3050g/54cm.......95 00g/83cm...2 5.justa29......Patryk..........7.......3470/54cm........ 9400/72cm....3 6.Donn.........Aurora.........7......3190/56cm.......... .7600/72cm...2 7.Blondi-ania...Jakub..........7....3460g/59cm.........1 0070g/84cm..2 8.Bernatka130......Bruno.....7.......2820/54cm.........7 900/68cm...1 9.Livmar.....Izabelka..........7........3230/53cm...... ...7600/69cm... 10.Justynka307....Igor........7......2800g/50cm........6 560g/63cm... 11.Agula30.......Martyna......7......3060g/55cm........ 8460/?........2 12.Aga2424......Miłosz.........7......3400/57.......... ....9100/........6 13.Jagna25......Marta..........7.......3040g/56cm....... ..5700/........ 14.Stokrotka_26 Wojtuś.......7......3460/58 cm........9120/..........2 15.edusia……….Nelly............7......3 ,540/53cm..........7000/71cm... 16.Kika27......Natalia..........6.....3300/52cm......... ..7000/67cm... 17.BE_B.......Michaś........6.......4550g/59cm........9 130g/72cm...2 18.Evvik.........Bartuś........6.......3090/53 cm..........8280/69cm... 19.Maggiem...Marcelek......7........2260/50cm ............9000/76..2 20.Basia_26....Dominika....7......2750g/52cm...........7 300/68cm.. 22.Diann.........Michaś.......6.......3350g/57cm........ ...8kg/70cm... 22.zuza29.......Pawełek.... .6......3440g/55cm........7,5kg/70cm...2 23.Roxelka.....Vanessa..... 7......2730g/48cm.......... 6770/74cm...2 24.Doris........Alicja.........6.......3460g/57cm...... ...7150/68cm...2 25.Katienka...Weronika.....6......300/56cm........7810g /67,5cm...2 26.agula-kruszyna...Kasia....6...... 2970g/51cm.........8 kg/68cm... 27.ali32.........Szymon..........6...................... ....6680/66cm... 28.Tati 29.Kati75...Maximilian.......6....4860g/56cm...........1 010g/72cm... 30.joanka...Marcelina........6.......3150g/58cm......... .......4500g... 31.Oliwia13.....Piotr..........6.....3270/59cm......... .6 965g/69cm... 32.Plusia....Maximilian........6.......3475g/53cm....... .8690g/70cm... 33.agulka28....Kacperek.....6...3490g/54cm..........8300 g/71cm...2 34.Kasia 30..Jakub............6......4820g/58cm.......8200/ok 74 cm 35.Kpiotrowicz..Gabrysia....6........4100/58cm.......... .7900/67cm 36.Basia23.....Paulinka.......6.....3400g/56cm....... ..8300g/74cm... 37.ToYaB.........Staś.........6......3400g/55cm........8 500 g/70cm...3 38.marsjanka..Agnieszka.....6......3000g/50cm.......6000 ?............ 39.padlinka.........Emilka......6,5....3260g/59cm...... 7450/68cm....2 40.z daleka A.....Kacperek....6......2940g...............7890........... 2 41.ekinio.........Ksenia........6.....3160g/53cm....... 7300g/68....... 42.Lonta.........Beatka......6......4150g/58cm........ ..8700g......... 43.agajacek......Roksana......6......3200g/54cm.......61 40g/68cm... 44.Sierp.06.....Zuzia.........6......3665/56cm.......... .7000g........... 44.Pati85......Oliwia........7......3200/55cm........... .?..../..?.....2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, o mały włos nie dostałam przed chwilą zawału. Dominisia zwymiotywała więc przebrałam ją w czyste body i sięgnęłam do szafki po rajtuzki a ona w tym czasie spadła mi z lóżka. To był normalnie ułamek sekundy. Jestem złą i nieodpowiedzialną matką :( Całe szczęście, że nic jej się nie stało, trochę popłakała (ja razem z nią) i teraz już znowu szaleje (ale w łóżeczku !!!) a ja dalej nie umiem się uspokoić. Nigdy bym sobie nie wybaczyła jakby jej się coś stało. Mam wrażenie, że z niczym nie daję sobie rady. Dopada mnie coraz większa deprecha :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na chwile. Chce Wam napisac, ze przez jakis czas bede nieobecna na forum. Wlasnie dowiedzialam sie, ze zmarl dzis moj tata i pewnie w piatek bedzie pogrzeb. Znikam, bo brak mi slow, a lzy plyna po policzkach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×